Jasnovidka Renáta

Jasnovidka Renáta
kód 152
Riešim partnerské vzťahy a dokážem preniknúť do štruktúry medziľudských vzťahov. Venujem sa vešteniu z cigánskych, ale aj mariášových kariet.
Zameranie: Medziľudské vzťahy, zdravie, práca, financie
Špeciálne oblasti: Jasnovidectvo, karma a minulé životy, komunikácia s anjelmi a mŕtvymi, posielanie pozitívnej energie, očistné rituály
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu a mariášových kariet
Prax: 15 rokov
Hodnotenie: (9 hodnotení)

O mne

Svoje schopnosti som zdedila od mojej prastarkej a starkej, ktoré boli jasnovidky a veštice.

Dokážem sa napojiť na duše zomrelých a komunikovať s nimi. Ak máte pocit, že vám niečo chceli odkázať, zavolajte mi a ja sa na nich napojím.

Odstraňujem kliatby, čiernu mágiu, aj na diaľku. Viem nazrieť do minulých životov a povedať vám, čo ste boli v minulom živote, alebo aké bloky máte v živote a akým smerom sa máte uberať.

Venujem sa aj týmto oblastiam:

 • medziľudské vzťahy
 • zdravie
 • blokácia peňazí
 • práca
 • karma a minulé životy
 • výklad snov
 • posielanie pozitívnej energie
 • očista miestnosti aj na diaľku
 • komunikácia s anjelmi
 • rodina a domov
 • zosnulí blízki a komunikácia s nimi

Venujem sa aj týmto témam:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Jasnovidka Renáta
  Vaše hodnotenie:
 2. jozef77

  Pani Renáta, ďakujem Vám za objasnenie situácie, za rozhovor, aj za užitočné rady, ktoré určite využijem. Taktiež informácia z predošlých životov mi pomohla, aby som vedel, ktorým smerom sa uberať, a čomu sa venovať v budúcnosti. Všetko Dobré Vám želám a teším sa na ďalší rozhovor s Vami.

 3. Iva

  Úžasná žena, obrovské ďakujem.

 4. Dahlia

  Veľmi milá pani s pozitívnym vyžarovaním, priamo a jasne mi pomohla nasmerovať sa správnym smerom a utriediť pocity

 5. Viera

  Nesmierne profesionalna a mila

 6. Anjelka

  Pani Renáta mi pomohla pri riešení problému v rodine. Nebolo to pre mňa lahké obdobie, ale vďaka nej a jej radám všetko dopadlo dobre. Prvotne som hľadala riešenia na miestach, kde neboli. Až pani Renátka mi ukázala ten správny smer a uhol pohľadu, ktorý ma doviedol k pochopeniu príčin a následnému vyriešeniu mojej situácie. ĎAKUJEM!

 7. Sona

  Dobry den, rada by som vyjadrila taktiez nazor, ze Renatka je jedina zo vsetkych vestic tu a tiez aj na inych vestiacich strankach, ktora vie co hovori, ma skutocny dar a netaha z ludi peniaze a nehovori blaboly. Dakujem Renatka zato, ze ste.

 8. Kiana

  P. Renátka ďakujem vám že ako jediná zo všetkých možných vešcov ste mi objasnila konečne to čo som potrebovala vedieť...skutočne viete o čom hovoríte a vaše posolstvá od bytostí svetla sú prekrásne :)

 9. lenurka

  Super, chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Renáte, pomohla mi usporiadať si myšlienky a ešte raz veľká vďaka

 10. dEsireX

  Chcela by som velmi pekne PODAKOVAT pani Renatke za jej povzbudive slova a vyjasnenie mojich otazok. Vdaka nej som spravila spravne rozhodnutie. Urcite sa s nou este spojim.