Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 172

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Čínský horoskop na prosinec 2020

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na prosinec

Tovar na internete i v kamenných obchodoch sa bude dobre predávať, dokonca i ležiaky. Sviatočne vyzdobené obchody a vianočné koledy priťahujú ľudí a tých, ktorí podľahli davu. Veľmi radi utratia úspory, len aby nič na Vianoce nechýbalo…

V decembri je podľa čínskej medicíny najviac ohrozené hrubé črevo. Málokto vie, že v ňom sídli najväčší počet imunitných buniek. Takže neplní len funkciu vyprázdňovania, pohybu zvyšku potravy, ale aj vstrebávania cukrov, aminokyselín a hlavne vitamínov. Preto by sme sa ozaj mali starať, aby správne plnilo všetky svoje funkcie.

Hlavne teraz, keď nás straší ďalšia vlna koronavírusu, netreba podceňovať konzumáciu balastných látok, cesnaku a cibule, aby sme si posilnili imunitu.

Adventné obdobie i samotné Vianoce, nás lákajú ku konzumácii väčšieho množstva sladkostí, ktoré škodia hrubému črevu. Čím viac cukroviniek skonzumujeme, tým viac namáhame hrubé črevo. Od narušenej rovnováhy hrubého čreva je veľmi blízko ku skoro všetkým obávaným chorobám.

Ako sa rozhodnete tento rok? Uprednostníte vaše zdravé črevo, alebo skonzumujete plný tanier zákuskov? Urobte kompromis! Aspoň polovicu škodlivých sladkostí nahraďte ovocím a zeleninou.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: