Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Více »

Další kartářky online
Kartářka Lira

Lira

Osobný kód 179

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na říjen 2020

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na říjen

Jeseň sme privítali striedavým počasím a obavou, čo bude ďalej s neželaným vírusom, prácou, rodinou atď. Nič iné nám nezostáva, len prijať situáciu, chrániť si telesné zdravie i pokoj v duši.

Urobte si jesenné upratovanie. Robili ho aj naši predkovia, hoci neovládali učenie feng šuej a čínsku medicínu. Intuitívne vedeli, že so zmenou ročného obdobia sa budú musieť inak správať aj oni. Budete sa cítiť lepšie, ak povyhadzujete staré nepotrebné veci, prezriete a pretriedite si oblečenie. Vytiahnite jesennú obuv a odložte letnú. 

V októbri podľa čínskej medicíny je najviac ohrozený žalúdok. Namáhané sú aj pľúca a podľa starodávneho čínskeho učenia nimi prepojené hrubé črevo, ako párový orgán. Pľúca sú sídlom emócií. Na jeseň sa preto ozývajú aj staré nestrávené bôle (žalúdok), melanchólia a depresie (pľúca). Skúste byť vľúdnejší, prajnejší k sebe i okoliu, aby ste si neoslabovali svoje hrubé črevo.

Na fyzickej úrovni si treba zmeniť denný jedálny lístok tak, aby ste mali stravu vyváženú, so všetkými vitamínmi a minerálmi. Podľa uváženia siahnite i po kvalitných výživových doplnkoch. Počas chladnejších dní sa treba zohriať. Pite preventívne čaj zo zázvoru, alebo iných korenených čajov, ktoré vám ale musia chutiť. Do ničoho sa nenúťte. Črevo si očistíte ryžovou diétou. Pri vážnejších zdravotných ťažkostiach sa treba poradiť aj s odborníkom na čínsku medicínu.

Potkan rád hromadí veci, hlavne na jeseň, čo nemusí byť vždy vhodné, lebo prebytky spôsobujú negatívne energie. Vyvarujte sa preto veľkým nákupom, hlavne tým bez rozmyslu.

Nezabudnite na spoločnosť vám blízkych ľudí. Vyhľadávajte tých, ktorí sú pozitívni a veselí. Na druhej strane, buďte takými aj vy! 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na říjen pro znamení: