Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na říjen 2022

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na říjen

Tiger, vládca tohto roka, je ctižiadostivý a dosť si verí. Preberte si časť týchto vlastností aj vy. Konajte ale tak, aby ste neobmedzovali druhých.

Vládcom mesiaca do 8. októbra je kovový Kohút, potom preberá vládu kovový Pes. Malo by sa vám všeobecne dariť ísť si jemne a diplomaticky za svojim cieľom, skoro tak, aby bol vlk sýty i ovca celá.

Zdravie

Premena teplejšieho počasia na chladnejšie prináša zmenu aj do života ľudí. Chce sa nám viac spať. Netreba sa premáhať a dopriať si dostatok oddychu.

Podľa čínskej medicíny je v októbri najviac ohrozený žalúdok. Namáhané sú aj pľúca a podľa starodávneho čínskeho učenia nimi prepojené hrubé črevo, ako párový orgán. Pľúca sú sídlom emócií. Na jeseň sa preto ozývajú aj staré nestrávené bôle, ktorým zodpovedá žalúdok. Častejšie ako inokedy nás ťaží melanchólia a depresie, čo sa môže odraziť na chorobách pľúc. Skúste byť vľúdnejší, prajnejší k sebe i okoliu, lebo tým si oslabujete svoje hrubé črevo. 

Na fyzickej úrovni si treba zmeniť denný jedálny lístok tak, aby ste mali stravu vyváženú, so všetkými vitamínmi a minerálmi. Podľa uváženia siahnite i po kvalitných výživových doplnkoch. Pokiaľ znášate, doprajte si cesnak a cibuľu vo väčšom množstve.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na říjen pro znamení: