Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Čínský horoskop na říjen - Kůň

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Doteraz ste boli skúšaní láskou, tak sa asi už nechcete vstúpiť do jej sietí. Kone však nemajú núdzu o nápadníkov. Vždy sa niekto objaví, ak vy chcete. Vyberajte si starostlivo a radšej sa vyhýbajte Kohútom, tí vás spomaľujú v raste. Rozčuľovať vás môže aj Prasa, ktoré je úplne iné ako vy. No ak žijete s jedným z týchto znamení, treba si pozrieť i hodinu narodenia a deň. Možno tam ste kompatibilní.

Peniaze a práca

Tento mesiac by ste mali nadviazať celkom dobre obchodné kontakty. Využite ich, lebo potom sa situácia trochu zvrtne. Skontrolujte si písomnosti a všetky papiere, ktoré ste nechali ležať ladom. Ozvite sa priateľom, s ktorými ste sa už dávno nerozprávali. Niektorí z nich sú v podobnej situácii ako vy, budete sa mať o čom porozprávať.

Zdravie

Niektorí ľudia vám v minulosti spôsobili boľačky citového charakteru. Treba si ich čím skôr spracovať, aby sa to neodrazilo na fyzickom tele. Ak vás pobolievajú zuby, zamyslite sa, koho v nich držíte. Vám veľmi pomáha šport, ktorý teraz na jeseň môžete robiť bez obáv, že skolabujete od horúčavy.

Zobrazit horoskop na říjen pro znamení: