Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na říjen - Kůň

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Doteraz ste boli skúšaní láskou, tak sa asi už nechcete vstúpiť do jej sietí. Kone však nemajú núdzu o nápadníkov. Vždy sa niekto objaví, ak vy chcete. Vyberajte si starostlivo a radšej sa vyhýbajte Kohútom, tí vás spomaľujú v raste. Rozčuľovať vás môže aj Prasa, ktoré je úplne iné ako vy. No ak žijete s jedným z týchto znamení, treba si pozrieť i hodinu narodenia a deň. Možno tam ste kompatibilní.

Peniaze a práca

Tento mesiac by ste mali nadviazať celkom dobre obchodné kontakty. Využite ich, lebo potom sa situácia trochu zvrtne. Skontrolujte si písomnosti a všetky papiere, ktoré ste nechali ležať ladom. Ozvite sa priateľom, s ktorými ste sa už dávno nerozprávali. Niektorí z nich sú v podobnej situácii ako vy, budete sa mať o čom porozprávať.

Zdravie

Niektorí ľudia vám v minulosti spôsobili boľačky citového charakteru. Treba si ich čím skôr spracovať, aby sa to neodrazilo na fyzickom tele. Ak vás pobolievajú zuby, zamyslite sa, koho v nich držíte. Vám veľmi pomáha šport, ktorý teraz na jeseň môžete robiť bez obáv, že skolabujete od horúčavy.

Zobrazit horoskop na říjen pro znamení: