Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 16. týden (15.4. - 21.4.2024)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (15.4.2024)

City sú skvelým sluhom, ale nešťastným pánom. Treba mať na vedomí, že ak nemáte pod kontrolou svoje emócie, nevedie to k ničomu dobrému. City vás môžu blokovať tým spôsobom, že urobíte alebo zariadite vyhrotené záležitosti presne tak, ako to vo svojom vnútri nechcete. Týmto spôsobom vás môžu práve city položiť na lopatky, preto je dôležité nedať im príliš veľký priestor, ak ide “o život”. City sú niečo krásneho, ak ide o obojstrannú lásku, chápanú rovnakým spôsobom, ak ide o vcítenie sa do niekoho iného, ale ak sa preklopia do niečoho iného, pán boh s nami.

Kocka 1

Práca: Buďte chápaví či vnímaví, ale nestrácajte rozum iba preto, lebo niekto na vás vystrúha nešťastnú tvár, ako mu niečo nejde a ako to nestíha. Môžete poradiť, ale nie prevziať povinnosti niekoho iného, nech už by to bol hocikto. Pravda, je iné, ak by kolega ochorel a prácu bolo treba dokončiť a odovzdať; tu pôjde čisto o lenivosť, alebo nejaké vedľajšie úmysly, napríklad skôr odísť z práce a pod.

Vzťahy: S kolegami sa snažte vychádzať diplomaticky, veľmi neprejavujte ochotu pomáhať, ak vás o to vyslovene niekto nepožiadal. Vyhnite sa hádkam v partnerskom živote, najmä ak by vás partner či partnerka niečím iritovali, netreba odpovedať alebo ustupovať najmä ak sú požiadavky nezmyselné. Ak máte dôležité stretnutie, zachovajte si nadhľad a nechajte si na odpovede istý čas.

Zdravie: Môžete sa mať celkom dobre, zvlášť ak dodržujete pitný režim a viete ovládať svoju chuť napríklad na sladkosti či veľmi mastné jedlá. Ak nie, dobré je mať po ruke tráviace enzýmy, aby ste nemali zlé pocity v bruchu. Dobre vám padne dlhšia vychádzka, čerstvé ovocné alebo zeleninové šťavy, dýchanie zhlboka. Ak bicyklujete alebo plávate, nájdite si na to hodinku.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (16.4.2024)

Byť pánom samého seba je veľmi vznešený a ťažko dosiahnuteľný cieľ. Položíte si otázku: Prečo by to malo byť ťažko dosiahnuteľné? No už aj preto, lebo stáročia je každý človek vychovávaný inak, ovplyvňovaný rôznymi náboženstvami, pravidlami a sugesciami tzv. “mocných”. Ak patríte k priemeru, teda ste napríklad odkázaní v niekoho firme pracovať (alebo aj v štátnej firme), môžete sa ovládnuť, ak s niečím nesúhlasíte, veď nemôžete hrýzť ruku, ktorá vás živí, ale nebudete s tým spokojní. Ak vám niekto milovaný ublíži, ťažko ovládnete svoje emócie…

Kocka 2

Práca: Snažte sa naplniť všetky svoje povinnosti tak, aby ste z toho mali dobrý pocit. Nové úlohy ak budú náročnejšie - berte ako výzvu svojich schopností a toho, čo viete, čo dokážete a ako sa so všetkým popasujete. Potom budete mať z toho celkom dobrý dojem a zvýši sa aj vaša sebadôvera. S trpezlivosťou riešte to, čo nebude veľmi jednoduché, i tento “tréning” bude osožný. Ak aj urobíte nejakú chybu, pokojne sa opravte, len si nezačnite nič negatívne nahovárať.

Vzťahy: Stretnete niekoľko nových ľudí, a budete silne premýšľať o tom, či je všetko v poriadku, ak nepodliehate ich sugesciám, alebo ste naivní a nevedomí, pretože neviete, čo si máte o ich vplyve myslieť. Vo vzťahu s partnerom či partnerkou podstúpite niečo podobné. Nenechajte si zo seba robiť ani prehnaného dobráka, ani nevedomého chudáčika. Držte sa nielen intuície, ale aj rozumu, pozorujte a usudzujte.

Zdravie: Od rána budete mať pocit, že vám niečo chýba. Najlepšie urobíte, ak si ráno dáte niektorú desaťminútovku a budete zhlboka dýchať. Ak to nestíhate, aspoň zaparkujte svoje auto dostatočne ďaleko od pracoviska, aby ste aspoň 10 minút kráčali rezkým krokom peši. Vhodné bude upraviť stravu, piť viac tekutín, menej “hustých” a ťažko stráviteľných jedál. Buďte na seba dobrí. Prinajmenšom rešpektujte svoje vlastné hodnoty.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 16., 25., 27. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Streda (17.4.2024)

Všetko je príliš relatívne na to, aby si to ovládol. Ovládnuť a to je veľmi náročné, môžete tak akurát sami seba. Bohatí môžu ovládať chudobných rovnako ako môžu múdri manipulovať vôľou tých slabých, menej vzdelaných alebo hlúpych. Ale chcieť ovládnuť všetko alebo všetkých - je utópia, pretože ak sa aj niekto bude tváriť, že podľahol vôli iného, hoci aj mocného, v jeho vnútri to tak nebude a je to len otázka pomerne krátkeho času, kedy vybuchne ako nejaká časovaná bomba a zmarí všetky nádeje hrdého ovládateľa.

Kocka 3

Práca: Vyhnite sa všetkému, čo vás môže posunúť k niečomu klamlivému. Ovládnite svoje city, nedovoľte, aby vás ovládli pri vážnych rozhodnutiach, najmä na súdnych pojednávaniach. Uvedomte si svoju hodnotu a podľa toho jednajte. Prispôsobovať sa väčšine je prikláňať sa k pozícii “bez názoru”, a to je to, čo vás stiahne tam, kde by ste nechceli byť. Sústreďte sa najmä na profesionalitu a správny výsledok.

Vzťahy: Možno nebudete s každým úplne najlepšie vychádzať, ale rozhodne si dávajte pozor na citlivosť, s ktorou by ste mohli podporiť i to, čo nie je správne. Vnímajte hlavne nenápadné ťahy niektorých spolupracovníkov, ktorí radi manipulujú inými, všimnite si, či vás doma tak trochu nezneužíva partner či partnerka, prípadne deti alebo starší rodičia. Nútenie, aby ste robili, čo nechcete, nie je láskou ani láskavosťou.

Zdravie: Hoci sa budete cítiť celkom dobre, vyhnite sa veľmi chladným nápojom, ak sa niekde zamočíte, rýchlo sa osušte, primerane sa oblečte. Tancujte, bláznite sa, ale i tak skúste dodržovať mieru, aby ste si nijako neublížili. Dnešok bude priať i láskam, sympatiám, priateľstvám. Všeličo bude komplikované, hoci nakoniec budete mať pocity radosti, šťastia a tiež naplnenia.

Ak ste sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci, berte to vážne, hoci pôjde aj o mnohé iné typy.

Štvrtok (18.4.2024)

Môžete získať všeličo, môžete sa spriateliť sami so sebou. Pôjde o to, aké hodnoty chcete získať. Tomu, kto je skôr duchovne založený, sa veľmi ťažko získavajú materiálne hodnoty, pretože o ne veľmi nestojí - rovnako ako materialistovi je náročné pochopiť, prečo má mať aj duchovné hodnoty a nevie sa k nim prepracovať jednoduchou cestou. Je však dôležité mať práve tieto hodnoty v akejsi rovnováhe, napríklad i preto, vysoko duchovný človek a bez finančných prostriedkov nemôže navštíviť špecialistu, aby vyriešil svoj zdravotný stav. “Nemá nato”.

Kocka 4

Práca: Kolegovia či nadriadení budú chcieť od vás niečo “navyše”. Vy si takto budete pripadať prehnane vyťažení, príliš zamestnaní, a tak začnete hľadať nejaké racionálne únikové cesty. Ťažko povedať, či si tým pomôžete alebo skôr poškodíte. Možno si budete pripadať osamotení, možno aj nepochopení, ale ako vždy - napriek rôznym prekážkam a obmedzeniam si parádne poradíte temer so všetkým.

Vzťahy: Kolegiálne prepojenia v nejednom prípade fungovať veľmi nebudú. Najlepšie vyjdete so svojou láskou, teda so svojimi partnerkami či s partnermi. Nájdete súlad a zhodnete sa i v tom, ako budete prežívať večer, čím si ho spríjemníte, s kým sa stretnete. S inými ľuďmi budete trochu strohí, ale v ničom neprekročíte hranice slušnosti či vzájomnej tolerancie. Možno sa niekde inšpirujete zaujímavými názormi.

Zdravie: Už ráno správne zhodnotíte svoju kondíciu. Budete sa cítiť celkom príjemne, no prospeje vám náročnejšie posilňovanie - teda v klasicky vybavenej posilňovni, prípadne beh v prírode, cyklistika či dlhšie jogové cvičenie, kde potrénujete koncentráciu a tiež silnú vôľu. Bude vhodná striedmejšia strava, na večeru stonky zeleru, mrkva, kaleráb a vhodný dip.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (19.4.2024)

Všetko možno vysvetliť tak, ako to vyhovuje práve nám. Ľudia si často prispôsobujú pravdu a vytvárajú z nej akýsi hybrid, ktorí j vyhovujúci. Nuž, ťažko sa prijíma neupravená, “surová” pravda, s ktorou sa nič nedá urobiť. Hybrid je milší a príjemnejší už aj preto, lebo až tak nebolí a tiež sa celkom dobre počúva. Možno sa po oznámení hybridnej pravdy stotožníte s jej výtvorom a necítite sa ani hlúpo ani nepríjemne, že ste hádam niekoho oklamali. Je to proste celkom príjemné a navyše, kolektív to zjedol ako chutný oriešok…

Kocka 5

Práca: Možno sa zamotáte v niektorých neveľmi logicky pripravených projektoch, ale ak sa riadne sústredíte, nájdete riešenie. Všetky ďalšie povinnosti hravo zvládnete, ako aj deti zvládnu školské učivo a klasické povinnosti. Najlepšie na tom budú tí, ktorí sa venujú tvorivým činnostiam, vymýšľajú príbehy, tvoria pekné filmy, maľujú obrazy a vyhýbajú sa zbytočnému politikárčeniu.

Vzťahy: Kvôli zaneprázdneniu sa s mnohými ľuďmi nestretnete, ale zato budete s tými svojimi blízkymi príkladne vychádzať. Trochu preženiete na spoločnej rodinnej večeri s jedlom, ale na druhej strane, nič veľkolepé sa nebude dať urobiť, preto nedočkavým deťom poviete niekoľko príbehov, manželke tiež zarecitujete báseň či prózu z “vlastnej tvorby” a napokon to bude celkom úsmevný, príjemný deň.

Zdravie: Napriek istým obmedzeniam, sa budete pohybovať vyše práva. Naháňačka po byte či po kancelárii, možno i po schodisku alebo po chodbách vám prinesie lepšiu kondíciu, optimistickejší pohľad na svet, ktorý sa vám tak trochu zrútil, ale vstáva nanovo. Prídete na iné myšlienky. Len pozor na množstvo pozvánok, ktorým nebudete vedieť odolať.

Výrazne sa to týka tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (20.4.2024)

My sme vlastne tí, ktorí budujú ničením. Ak sa hlboko zamyslíte nad touto myšlienkou, uznáte, že je to tak. Budujeme ničením. Ničíme v prvom rade seba, potom partnera či partnerku, svoje deti (možno prehnanou, neprimeranou starostlivosťou či požadovaním extrémnych výsledkov v škole alebo v živote), ničíme prírodu, priestor, ktorý patrí divým zvieratám, len aby sme ich potom mohli postrieľať, ničíme tento svet nielen prehnanými nárokmi, ale každodenným násilím, bojom o moc, kto z koho, pomaly začíname ničiť vesmír a predávame parcely na Mesiaci. Parcelujeme ho… trochu choré, nie?

Kocka 6

Práca: Nezničte si plány na dnešok, možno vám dobre padne celodenný výlet do hôr, náročná turistická trasa, potom vírivý kúpeľ, masáž a perfektná večera v niektorom horskom hoteli alebo na horskej chate. Ocenilo by to vaše telo, ale aj myseľ, ktorá by sa konečne zbavila nánosu problémov z celého týždňa, ocenila by to aj vaša rodina, že konečne trávite voľný čas s ňou a nie s kamarátmi či kamarátkami na stretnutí.

Vzťahy: Netlačte na svoju partnerku či partnera, ak majú v niečom odlišný názor. Majú na to právo. Ani svoje deti nenúťte, aby sa riadili výsostne tým, čo chcete vy. Možno si ich získate skôr takou komunikáciou, v ktorej im poviete, že je tu takáto možnosť. Chcieť od nich, aby sa obliekli, že o dvadsať minút vyrážate a neskôr poviete kam, nemusí byť ten najlepší nápad. Vo vzťahu s priateľmi tiež počúvajte a vyhodnocujte.

Zdravie: Ak si pripadáte unavení, určite si zájdite na plaváreň zaplávať. Voda je liekom na chrbticu, kosti, svalstvo a tiež na nervový systém. Nezabudnite vypiť minimálne 8 pohárov. Jedzte viac čerstvého ovocia a zeleniny, prípadne k jedlu si pridajte zeleninu, aby vám lepšie trávilo a nemali ste pocit ťažoby v žalúdku. Ak pijete víno, opatrne s ním, mohla by vás rozbolieť hlava. Fajčenie neodporúčame vôbec, ani “elektronické”.

Predovšetkým sa jedná o ľudí, čo sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci, ale aj o iných.

Nedeľa (21.4.2024)

Vedomú energiu vyjadruje túžba po moci a vlastnení. Otázkou je: načo to je dobré? Vziať na seba zodpovednosť za milióny ľudí, vlastniť celé mestá, mať desať automobilov… Napokon, bývať môžete len v jednom dome či byte, jazdiť jedným autom (vo dvoch naraz sa asi neodveziete), Vlastniť celý les, ohradiť si ho nejakým plotom je hotová psychiatria, mať doma niekoľko psov je prapodivné, najmä ak je obydlie malé a bez záhrady, bez dvora… pomaly bude na predaj vzduch, bez ktorého nemožno žiť, pitná voda sa už veselo predáva… otázne je: načo toto všetko?

Kocka 7

Práca: Ak ste včera leňošili a nikam ste sa nedostali, využite aspoň túto nedeľu na návštevu niektorého múzea, kde si zopakujete vedomosti zo školy, a možno i svoje deti niečomu priučíte. Nádherné zážitky poskytujú naše krásne hrady s mnohými príbehmi, expozíciami a zaujímavosťami. Okrem toho v ich krásnom prostredí, v záhradách a okolí si môžete aj aktívne oddýchnuť, porozprávať sa o svojich snoch, názoroch a plánoch.

Vzťahy: Budete sa snažiť vychádzať aj s tými, s ktorými sa veľmi vyjsť nedá, ale vy to dokážete. Nájdete spôsob ako osloviť ponorených do seba, bez záujmu o okolie, porozprávate sa, pomôžete možno radou, možno úsmevom a dobrým slovom. Ak niekoho spoznáte, viac ho pozorujte, kým mu/jej budete dôverovať, niekedy sa v rúchu ovčom skrývajú vlčie úmysly. Zamyslite sa nad tým, aký druh výzvy tento nový človek pre vás znamená.

Zdravie: Mohli by ste si povedať, že si vymedzíte čas aj na nejaký wellness, potrebujete to ako soľ. Dobrá bude sauna, plávanie, masáž a možno také sladké povaľovanie sa s knihou. Všetko sa dá pekne zladiť, len sa bude treba včas rozhodnúť, čo a ako. Sústreďte sa na svoje priority a nedajte sa prehovoriť deťmi alebo kamarátkami, že načo a prečo. Nezabudnite vypiť dostatočné množstvo vody.

Toto v prvom rade platí pre tých, ktorí sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v mesiaci.

Téma dne Rituál k odstranění citových problémů ve vztahu a obnovení ztracené lásky

Pročistěte vás vztah od negativních nánosů a vdechněte mu novou energii.

Zjistit více