Doporučujeme

Hantyl

Hantyl

Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 49. týden (4.12. - 10.12.2023)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (4.12.2023)

Keď ideš cestou, hoci najlepšou, nezabudni, že sa môžeš aj pomýliť. Vždy, aj pri najlepšom úmysle sa môžete pomýliť. Nepôjde o nijaký úmysel, či zámer, jednoducho ani vesmír nefunguje jednotvárne na 100%, takže bude nevyhnutné brať všetko také, aké to je. Brať veci s rezervou, nie pritiahnuté za vlasy je oveľa lepšie ako si namýšľať, že je niečo také alebo onaké a pritom to bude celkom iné. Choďte každou cestou tak, ako uznáte za vhodné. Výsledok sa dostaví. Verte najmä svojej intuícii a svojej vnútornej múdrosti.

Kocka 1

Práca: Mnoho vecí vám pôjde hladko a presne, niektoré trochu uviaznu. Snažte sa na všetko pozerať trochu objektívne, potom vám všetko pôjde jednoduchšie a ľahšie. Ak máte nejaký zaujímavý nápad, nebojte sa ho realizovať, pretože či vyjde dobre alebo sa ukáže, že to nebolo potrebné zistíte až keď to skúsite. A vrátiť späť to môžete kedykoľvek. Ak to neskúsite, nedozviete sa nič.

Vzťahy: Niektorí priatelia vás otrávia neveľmi príjemnými rečami, a tak si budete pripadať unavení, bez energie. Berte to tak, že priateľa treba počúvať aj keď to nie je to najlepšie, veď je to priateľ. Ak ste osamelí a smutní, niekoho stretnete, kto vám pomôže a pochopí vás. Vyhnite sa však narážkam či podpichovaniu tých, ktorí sú menej citliví.

Zdravie: Možno bude potrebné posilniť imunitný systém, a hýbať sa, aby ste boli celkovo v poriadku. Ak sa nedostanete na vychádzku, je tu skvelý fit walk, chôdza doma na rytmickú hudbu. Takto môžete dosiahnuť rovnaký výsledok, akoby ste boli vonku alebo v telocvični. Pite dostatok vody, jedzte viac čerstvého ovocia a zeleniny ako chleba či mäsa.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci.

Utorok (5.12.2023)

Za každú chybu sa niečím platí; najhoršie, ak strachom. Nerobiť chyby asi nie je možné, preto sa treba naučiť odolávať strachu. Strach je asi to najhoršie, čomu možno podľahnúť. Načisto nás zbavuje vôle, rozumu, viery, sebavedomia, dokonca i ľudskosti. Človek, zlomený strachom, zvyčajne zradí priateľov, je schopný urobiť niečo, čo by nikdy neurobil ani netoleroval. Naučte sa držať strach v rozumnej miere, teda podľa pudu sebazáchovy, inak vás zhltne a zničí.

Kocka 2

Práca: Všetko robte s vyrovnanou mysľou. Odolajte pochybnostiam či strachu pustiť sa do niečoho, čo celkom dobre neovládate. Napokon, môžete požiadať kolegu o radu, o pomoc. To nie je hanba, veď nemôžete vedieť všetko. Ak by ste sa dostali do konfliktu so sebou, dýchajte zhlboka, zájdite na desať minút von, vyvetrajte, schlaďte si hlavu a rozjasní sa vám v mysli, v duši. Neskôr sa tomu schuti zasmejete.

Vzťahy: S menej známymi ľuďmi sa nerozprávajte, akoby to boli dlhoroční priatelia - nikdy neviete, akým spôsobom by vás podrazili a čo by si na vás vymysleli. Sústreďte sa na tie vzťahy, ktoré trochu škrípu. Možno niekde zostalo čosi nevysvetlené, nedopovedané. Urobte si čas na kávičku, a povedzte si to tam, v normálnom prostredí. Radšej si nechajte odstup. V osobnom vzťahu naopak, buďte otvorení a úprimní.

Zdravie: Ráno vstanete trochu menej naladení na plnenie povinností, bude vhodné dať si desaťminútovku tvrdšieho cvičenia, prípadne aspoň sedem hlbokých nádychov a výdychov. Potom sa vrhnite na menšie otužovanie, osprchujte sa v chladnejšej vode ako obyčajne, a napokon v teplejšej ako zvyknete. To vás veľmi dobre naladí na zdolávanie problémov a rôznych prekážok. Večer si prečítajte skvelú knihu.

Ide o tých, čo sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (6.12.2023)

Na každej ceste sa nájdu nejaké slepé miesta, i drobné kamene. Kamienky sa nájdu dokonca i na ceste Mikuláša, anjela a čerta. Aj tie treba odpratať, ak sa chcete prepracovať k sladkostiam, búrskym orieškom a ovociu. Kamienky sa zjavujú kdekoľvek, niekedy sú to riadne kamene, ťažké, a lenivé, inokedy bralá, ale ani tie nie sú nezničiteľné, len treba vedieť, ako na ne. Horšie sú “slepé miesta”, lebo tu neviete, čo v sebe skrývajú: či iba niekoľko kameňov alebo ostrú roklinu, na ktorej si môžete zlomiť nohu.

Kocka 3

Práca: Všetko skrášlite a okoreňte Mikulášom s jeho anjelom a čertom. Kolegov isto potešíte malou drobnosťou, ktorá vykúzli úsmev na každej tvári, nielen na tej detskej. Popri práci dobre padnú príhody z detstva, rôzne úsmevné zážitky, pri ktorých boli vo vrecúšku namiesto sladkostí uhlie a zemiaky. Takúto skvelú náladu si prineste aj domov, prezlečte sa za Mikuláša alebo za čerta a zmeňte popoludnie a večer na rozprávku.

Vzťahy: Určite sa dnes s nikým nehádajte, bola by to škoda. Ak máte nejaké výhrady, pomenujte ich a povedzte, čo si o nich myslíte. Ak ste iba nepokojní, lebo niekde niečo nevyšlo, nájdite rýchlo príčinu a odstráňte ju bez dlhších debát. Potom sa všeličo môže zmeniť tým najlepším spôsobom. Partner či partnerka vás milo prekvapia, a spoločne prekvapíte svoje deti alebo rodičov.

Zdravie: Snažte sa všetko brať ľahšie, ako to môže byť, neupadajte ani do stresu ani si nezvyšujte napätie zaoberaním sa vecami, ktoré nedokážete zmeniť alebo pretvoriť.  Prospeje vám klasický ranný tréning, joga alebo posilňovacie cvičenie s gumami. Pite vodu s medom a citrónom alebo si pripravte vlastný nápoj z ďumbiera, medu, pomarančovej šťavy a čerstvej mäty. Posilní to imunitný systém.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (7.12.2023)

Treba si začať veriť, vážiť si svoje prednosti, prijať svoju nedokonalosť. Ak by ste si neverili, nedotiahnete to nikam. Ak si nevážite seba samých, nevážite si nikoho ďalšieho. Ak nedokážete prijať zlomky svojej nedokonalosti, idete proti sebe, možno aj proti celému svetu. Takže si naozaj treba veriť a tiež musíte mať sami pred sebou rešpekt, inak sa všetko zosype. Možno to často počúvate aj inde, a možno sa to ani nemyslí tak, ako sa to hovorí, no je to jedna z najdôležitejších vecí.

Kocka 4

Práca: Na riešenie problémov sa ochotne vrhnete, aby ste všetko vybavili, ako treba.  Neskôr vám všeličo bude pripadať pritiahnuté za vlasy, ale napokon zistíte, že je to nevyhnutné. Dôležité je, aby ste o sebe nepochybovali a to v ničom. Niekde môžu nastať problémy, riešte ich chladnou hlavou, s odstupom, s vnútornou múdrosťou ale aj s patričnými vedomosťami.

Vzťahy: Najmä v práci môžete uprednostniť tých, ktorí vám pôjdu viac po ruke, a podceníte možnosť, že to robia práve preto, aby dosiahli nejaké výhody, nie preto, lebo sú v poriadku, skúsení alebo spravodliví. Niektorí ľudia vás takto privedú do neistoty, začnete o sebe pochybovať, no uvedomte si, že máte aj nejaký zdravý sedliacky rozum, stačí sa ním riadiť.

Zdravie: Hoci sa budete celkom dobre cítiť, predsa len podporte svoj imunitný systém vitamínom C, D3 a zinkom. Nemusíte sa obávať žiadnej chrípky či virózy, no pravidelne teda i dnes - trénujte, keď to inak nepôjde, tak aj behaním po schodoch smerom nahor, pri počítači sa natiahnite, urobte si niekoľko predklonov a záklonov, zhlboka dýchajte, minimálne desaťkrát.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 16., 25., 27. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Piatok (8.12.2023)

Slepé miesta sa dajú obísť, ale kamene musíš odpratať. Je veľa “slepých miest”, vďaka čomu si pripadáme niekedy ako v nepredvídateľnej džungli, kde na každom kroku striehne na vás nejaká zákernosť alebo nečakané prekvapenie. Slepé miesta nemusia obsahovať iba kamene, môže ísť o mnoho iných prekážok, o ktorých nikto nemá ani len tušenie. Práve preto je dôležité vedieť používať cit a intuíciu, ktorá nás vždy pred nebezpečenstvom varuje. Treba stíšiť rozbúrené more chaotických myšlienok a počúvať.

Kocka 5

Práca: Svoje pracovné povinnosti si rozdeľte na urgentné, menej podstatné a neodkladné. Pokúste sa voči sebe pristupovať s vyššou sebadôveru, s lepším rešpektom. Nenechajte sa spochybniť špekuláciami kolegu. Zrejme vás otrávia menšie pocity neistoty, začnete si myslieť, že nezvládate, nestíhate, no napokon sa aj tak do všetkého doslova zahryznete a začne sa to javiť v novom svetle.

Vzťahy: Niečím vás zaskočia ľudia, ktorí budú mať v sebe niekoľko tvárí a ťažko sa bude dať rozlíšiť, ktorá z nich je tá originálna, pravá, a ktorá nie. Možno sa budete aj vy trochu vykrúcať a iné si budete myslieť - iné poviete. Nerobte to však v partnerských vzťahoch, to by dopadlo dosť nepriaznivo. Rada pre osamelých: s nikým sa nezoznamujte; vyhnite sa najmä zadaným mužom či ženám.

Zdravie: Stráňte sa nachladnutia, nie celkom čerstvého jedla, vyhnite sa slovným súbojom, radšej si nájdite čas na “schladenie sa” v domácom bazéne alebo vo vani v super kúpeli, prípadne sa vyboxujte do vreca v posilňovni. Vhodná bude i krátka večerná meditácia, prípadne zhodnotenie celého dňa a objektívny záver. Namiesto meditácie si môžete pustiť mantry alebo si spievajte niektorý kantus.

Ak ste sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci, berte to vážne, hoci pôjde aj o mnohé iné typy.

Sobota (9.12.2023)

Spoliehaj sa na svoju vnútornú silu, na lásku a na vnútorný hlas; uč sa, a nauč iných. Vnútorná sila a láska idú ruka v ruke. Jedna nabíja druhú. Sila lásky je neskutočná, rovnako ako silná láska. Človek sa učí celý svoj život rozlíšiť lásku od závislosti na tom druhom, lásku od príťažlivosti, lásku od moci nad tým druhým. Keď to konečne viete, už ste dosť starí, no práve preto môžete učiť mladých, aby to pochopili čo najskôr, lebo čím neskôr to pochopia, o to neskôr budú žiť normálny život.

Kocka 6

Práca: V každej činnosti sa spoliehajte na to, čo vám bude hovoriť vaše vnútro. Všetko ostatné bude len akési volanie do neznáma. Myslite nielen na upratovanie a zháňanie darčekov, ale aj na rozvoj svojej osobnosti, teda na čítanie literatúry, prípadne vzdelávanie sa, možno kurz kolorterapie, kde prídete na nové myšlienky a nádherné vizualizácie.

Vzťahy: Všímajte si najmä správanie svojich najbližších. Nedovoľte im, aby vás ovplyvňovali viac ako je normálne. V priateľstve sa vyrozprávate pri kávičke, kde vás tlačí topánka, možno prídete na nejaké maličkosti, ktoré ste predtým prehliadali, a zmietnete ich zo stola. Všetko robte s porozumením a s láskou, potom bude každý výsledok len ten najlepší.

Zdravie: Vnútorná sila vás bude nabíjať i vo chvíľach, ktoré by normálne vyzerali veľmi náročné. Okrem toho trochu rozmaznajte svoje telo. Prospeje vám wellness alebo aspoň kúpeľ s prímesou morskej soli a jedľového oleja, masáž alebo aspoň infra sauna. Večer zájdite s priateľmi tam, kde sa môžete vytancovať dochuti a takto zhodíte zo seba všetky duševné bremená a prepnete na niečo príjemné, ľahké.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (10.12.2023)

Na neschodnej ceste si neporadíš žiadnym kompromisom, iba hlbokou vierou v seba. Aká cesta je “neschodná”? V lese si to vieme presne predstaviť, no ako je to v samotnom živote? Napríklad pôjdem nato z ostra: z vášho dieťaťa by sa vykľul opovrhnutia hodný zločinec. Ani nie obyčajný vrah. Stále by to bolo vaše dieťa? Dokázali by ste zavrhnúť vlastné dieťa, “svoju krv”? Iba preto, lebo sa niečo niekde pokazilo? Nenapadlo by vám, že práve toto je skúška aj vášho charakteru, nakoľko veríte v svoju lásku? A ocitli ste sa na “neschodnej ceste”.

Kocka 7

Práca: Vložíte sa aj do takých aktivít, kde bude potrebná vaša viera v seba. Nech ide o hocijakú činnosť, zistíte, že ste schopní zvládnuť i niečo veľmi náročné. Spoliehajte sa zásadne na seba, správne zhodnoťte svoje sily. Ak idete na cestu svojím autom, potom sa správajte zodpovedne a neriskujte. Možno uvidíte niekoho zraneného, verte si, a dokážete mu až zachrániť život.

Vzťahy: Ak máte známych, s ktorými sa v niečom vôbec nedokážete dohodnúť, určite to neskúšajte ani teraz. Bolo by to celkom zbytočné. Všímajte si svojich blízkych, ako sa správajú, čo potrebujú a pomôžte im, ak o to stoja. Možno príde i skúška v citovom vzťahu, a zistíte, koľko vydržíte, či je to naozajstný vzťah alebo len taký povrchnejší, bez dlhého trvania.

Zdravie: Zaslúžite si pokoj, harmóniu a pohodu. Kondícia bude celkom v poriadku, ale i tak bude prirodzené, ak si pôjdete na hodinku zaplávať, alebo sa vyberiete na dlhšiu vychádzku, kde budete zhlboka dýchať a ak viete meditovať pri chôdzi, neuškodí vám to. Jedzte dostatok čerstvého ovocia a zeleniny, najlepšie vo forme šalátov a smoothies, čím môžete nahradiť napríklad večeru. Pite dostatok vody.

Výrazne sa to týka tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Téma dne Čtení z ruky

Nahlédněte dovnitř vaší duše, využijte čtení z ruky a odblokujte tak překážky ve vaší životní cestě.

Zjistit více