Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 29. týden (15.7. - 21.7.2024)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (15.7.2024)

Názor väčšiny je často podmienený strachom, čo asi povedia ostatní. Hoci je často správny názor väčšiny, no často býva podmienený prispôsobením sa tomu, čo tvrdí väčšina z rôznych, často absurdných dôvodov. Možno by ste sa mohli zamyslieť nad tým, čo považujete za svoju prioritu a čomu neveríte, hoci tak zmýšľa väčšina. To skutočne len preto, aby ste mali dočasný pokoj môžete riskovať popretie seba samých a vysloviť sa za niečo, čo naozaj môže byť chybné alebo až skazonosné? Skúste sa nad tým zamyslieť. Možno sa to práve netýka vašej maličkosti, vašej bubliny, ale ČO KEĎ?

Kocka 1

Práca: Snažte sa pracovať tak, aby ste sa zbytočne nevynervovali, aby ste dokončili to, čo začnete a nepreniesli si pracovné problémy k prázdninujúcim deťom či k unaveným rodičom. Berte ohľad i na svoju partnerku či partnera, sústreďte sa aj na ich priania a skúste to nejako zladiť dohromady. (To platí aj pre prípad, že ste na dovolenke.) Niekedy je náročné vyhovieť všetkým a dosiahnuť celkovú spokojnosť, ale keď každý dobrovoľne niečo vypustí, pôjde to.

Vzťahy: S každým nevyjdete podľa svojich predstáv, ale to je asi normálne. Lepšie urobíte, ak sa sústredíte na priateľov a blízkych, na ktorých vám skutočne záleží, ostatné poznámky berte jedným uchom dnu - druhým von. (Samozrejme podľa toho, KTO to hovorí. Ak napríklad šéf v zamestnaní, zvýšte pozornosť, ale ak iba podrývač - vypnite sluch celkom. Tiež popremýšľajte o tých známych, ktorí vám neustále preposielajú nejaké nezmyselné správy. Unavuje to.

Zdravie: Dobrú kondíciu si udržíte neustálym pohybom, či športom alebo chôdzou, čerstvou stravou, dostatkom vody. Vhodná bude aj krátka meditácia, pohľad do svojho vnútra, aby ste si urobili poriadok v duši. Prospeje vám aj tanec alebo počúvanie hudby, výber je čisto na vás, preto si všetko zložte dohromady tak, ako chcete. Ak by sa vyskytli chvíle napätia, dýchajte zhlboka, v prípade horúčav si ponorte hlavu do chladnej vody, tiež vodu pite čo najčastejšie.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 7., 16., 25., či 27. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (16.7.2024)

Človek, ktorý žije v komunite, sa musí prispôsobiť, ale nie stratiť svoje JA. V každej spoločnosti treba v niečom ustupovať, bez toho spoločný život nemôže fungovať. Pôjde však o to, v čom ustúpiť a nakoľko. Či tu vôbec je ochota ustupovať, alebo či je morálne ustupovať. To sú zrejme základné otázky, na ktoré by každý v sebe mal mať odpoveď, ak sa chystá upustiť od niečoho - preňho zásadného. Nie nadarmo sa odpradávna hovorí aj to, že “kto chce s vlkmi žiť, musí s vlkmi vyť”, ale naozaj by ste si vybrali spoločnosť “vlkov”? Čo by ste si tým chceli dokázať?

Kocka 2

Práca: Možno sa v niečom budete musieť prispôsobiť kolegom, ale pozor na to, aby sa to nepriečilo vašim zásadám. To by sa potom mohli otriasť pod vami aj základy. Ak ste sa vybrali na dovolenku, potom tiež premýšľajte, v čom budete akceptovať tlaky partnerky a v čom si budete stáť na svojom. Taktiež premýšľajte o tom, čo je pre vás posvätné, a čoho sa aj ľahko dokážete vzdať. Pritom sa s nikým v ničom neporovnávajte, to je hlavná chyba.

Vzťahy: Vynasnažíte sa vyhovieť iným, pokiaľ to pôjde. Na druhej strane, budete chcieť mať pokoj. V niečom sa prispôsobíte, v inom zasa nie. Rodine dáte najavo, kde sú vaše hranice, partnerovi či partnerke - čo už je “za”. S neznámymi ľuďmi sa porozprávate, ale len zo zdvorilosti. Veľmi sa s nikým nezoznamujte, mohli by ste sa pritom popáliť. Radšej si zachovajte patričný odstup.

Zdravie: Ak ste v príliš “horúcej” krajine, pocítite to, rýchlo sa unavíte. Nezabudnite piť vodu a to viac ako obyčajne. K tomu dobre padne citrónová šťava a mäta. Jedzte viac surovej zeleniny aj vo forme šalátov s citrónovým dresingom. Vyhýbajte sa ťažkým mastným jedlám. To by vám neurobilo dobre. Trénujte a športujte s rozumom. Večer oddychujte a myslite na niečo krásne. Môžete si pustiť peknú hudbu.

Vzťahuje sa to najmä na tých, ktorí sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (17.7.2024)

Ostatní väčšinou vždy prikývnu tomu, kto je mocnejší, a nie lepší. Ľudia radi prikyvujú mocným, bez rozmýšľania, aké to môže mať neskôr dôsledky a tiež bez toho, ako sato raz môže otočiť proti nim. Je ľahšie nepremýšľať, tváriť sa, že je všetko v poriadku, že “hádam nejako bude”..., ale čo ak nebude? Čo ak súhlas prinesie viac strát a mínusov ako pozitív? Čo potom? Áno, hádam nejako bude… a akej nebude, NEJAKO sa to vyrieši. SA TO vyrieši, lebo nikto konkrétny to nevyrieši. A tak si po celé stáročia môžeme gratulovať k celkovej stagnácii.

Kocka 3

Práca: Nič nerobte apaticky, iba preto, aby sa urobilo. Potom to bude na tom cítiť a nikto tomu neuverí. Ak niečo urobiť nechcete, nerobte to. Ušetríte si nervy a hlavne čas. Zachovajte si svoju hrdosť - nie z nejakej pýchy, skôr zo zásady. Pracovať na niečo by malo prinášať radosť, nie rozčarovanie alebo dokonca hnev. Práca má veľa podôb, ale vypĺňa prakticky celý život. V práci sa odráža naša tvorivosť, múdrosť, originalita a všetko dôležité.

Vzťahy: Napriek vašim snahám a pokusom o zachovanie nadhľadu dokonca i v rozhovoroch s niekým, kto vám nebude ľahostajný, predsa len podľahnete svojim očakávaniam, a budete chcieť možno aj veľmi dychtivo dosiahnuť výsledok, ktorý ste si dopredu vykonštruovali ako jediný správny. Takto to však nepôjde. Uvedomte si, že si niečo budete musieť odrieknuť. I keby išlo o lásku.

Zdravie: Vaša kondícia bude odrážať vaše vnútorné rozpoloženie. Nie je vylúčené, že sa budete musieť sústrediť na svoj imunitný systém, dodať si vitamín D3 a možno aj zinok a vitamín C. Nezabudnite na kondičné plávanie alebo športovú chôdzu, aby ste si rozprúdili energiu do plusu a vyhli sa tak skeptickým úvahám o tom, čo ste nemohli dosiahnuť alebo čo ste nedopatrením stratili. Pite viac citrónovej vody.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (18.7.2024)

Je normálne, ak človek obhajuje svoje názory. Naopak, je podozrivé, ak sa príliš ľahko svojich názorov vzdá, to znamená, že buď klame ostatným alebo sám sebe. Alebo už sám seba stratil a stal sa z neho tupý prikyvovač na všetko, čo povedia iní. Lenže takto sa nikto niekam nedopracuje. Dokonca to môže byť nebezpečné, zvlášť ak si kdesi vnútri myslí, že niečo nezvládnuteľné skutočne zvládne. Môže svojím súhlasom poškodiť aj svojej rodine, svojim blízkym, najmä ak sa daný súhlas jedná o zníženie kvality života nejakej skupiny ľudí.

Kocka 4

Práca: Možno sa ocitnete pred vážnejšou dilemou, ktorú bude potrebné vyriešiť: robte to zodpovedne, nie povrchne alebo ledabolo. Možno bude príliš veľa zodpovednosti práve na vás, preto sa vyvarujte nepremyslených rozhodnutí či krokov. Ak ste na dovolenke, tiež zvýšte opatrnosť pri voľbe svojho programu, neriskujte s nejakým výletom, ktorý na prvý pohľad nebude správne ošetrený, zato bude tvrdým lákadlom najmä pre dobrodružné povahy.

Vzťahy: Mimoriadne dôležitá bude práve komunikácia s inými. Práve týmto spôsobom bude možné všeličo zachrániť. Ak chcete nadviazať novú známosť, je na to správny deň i čas. Ak si chcete nejakým spôsobom upevniť vzťah, urobte to, podarí sa vám to. Možno napravíte staré, nevysvetlené záležitosti a možno ustúpite, ak uznáte, že práve to je najlepšie riešenie nejakého sporu. Neprehliadajte maličkosti.

Zdravie: Najlepšie bude, ak si doprajete minimálne hodinu plávania. Ak sa nebude dať, potom bicyklujte alebo využite kolieskové korčule. Športom odstránite prípadné bolesti chrbta, nastolíte rovnováhu nervovej sústavy, budete plní energie. K tomu myslite i na pitný režim, lebo dostatočné množstvo vody je tiež veľmi dôležité. Jedzte zeleninové šaláty, smoothies, doprajte si jahody, hrozno, ananás.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v mesiaci.

Piatok (19.7.2024)

Strach každého zmanipuluje do pozície - preňho maximálne neprijateľnej.  Už samotný strach je neprijateľný pocit, ktorý človeka rozkladá na maličké kúsočky, pomaly ale isto ho oberá o svojprávnosť, posúva ho do načisto neprijateľnej, neprirodzenej polohy. Najhoršie býva, ak sa začnete báť sami seba, pretože v danom okamihu nedokážete odhadnúť, čoho všetkého môžete alebo nemôžete byť schopní. Avšak, ak sa niekto bojí sám seba, to znamená, že môže urobiť čokoľvek, dokonca i to, o čom je presvedčený, že by to NIKDY neurobil.

Kocka 5

Práca: V zamestnaní môžete všeličo urobiť inak možno i tak, ako nepredpokladáte. Zvýšte však opatrnosť, aby ste neprekročili svoje hranice a neurobili niečo, čo by ste neskôr oľutovali. Buďte opatrní, ale nie podozrievaví. To bude platiť aj pre súkromie, ak ste niekde pri mori a hlavou vám lietajú rôzne protichodné, celkom zbytočné myšlienky. Nekazte si svoj super deň strachom či obavami z niečoho, čo sa zrodilo iba kdesi vo vašej hlave.

Vzťahy: Hovorí sa, že opatrnosti nikdy nie je dosť, no dnes to bude pre všetkých platiť niekoľkonásobne. Z niekoho budete mať zmiešané pocity. Jednak vám bude pripadať ako úhor, jednak ako typ, schopný hocičoho, teda aj podrazu. Vyvarujte sa dôverčivosti, nepožičiavajte vyššiu sumu peňazí, radšej zostaňte pri starých známostiach, lebo tie nové môžu byť celkom iné než ako ich vy budete chcieť vnímať.

Zdravie: Môžete sa cítiť celkom dobre, no i tak sa pokúste robiť všetko tak, aby nedochádzalo k úrazom, problémom či nedorozumeniam. Jedzte viac zeleninových šalátov, pite častejšie smoothies, namiesto masla si pridajte na chlieb bez droždia a bielej múky avokádo na akýkoľvek spôsob, alebo si rozmixujte paradajky, mrkvu a olivový olej na skvelú nátierku.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci.

Sobota (20.7.2024)

Obavy najlepšie ovládneš sústredením sa na rôzne nevyhnutnosti. Je mnoho nejasností, ktoré celkom náhodne do seba zapadnú a začnete mať obavy o výsledok, o svoje šťastie, o svoju prácu, vlastne o všetko možné. Pôjde o to - správne roztriediť myšlienky, udalosti, súvislosti. Nájsť náhodu a oddeliť ju od skutočnosti. Potom zasvieti pravda - dokonca i na tmavom mieste. Podliehať obavám je slabý odvar podliehania strachu, teda to, čo nepotrebujete. Uvoľnenie dosiahnete jednoduchým bránicovým dýchaním zhlboka.

Kocka 6

Práca: I keby ste pracovali - z nejakého dôvodu - nič si nenamýšľajte. Všetko berte tak ako príde. Venujte sa všetkému rýchlo, aby vám čo najviac času zostalo pre rodinu a blízkych. Vyhnite sa i náročným činnostiam okolo príbytku alebo chaty. Vhodné bude, ak sa sústredíte na možnosti, ktoré budú dostupné, pôjdete na nejaký výlet, pozrieť si niečo nové, zaujímavé. Potom zistíte, že máte novú inšpiráciu pre život, nový pohľad na rôzne veci a nové vedomosti o niečom.

Vzťahy: Čas na citový život v ničom neprenechajte aktivitám, ktoré možno vykonať aj inokedy. V tomto bode zvýšte opatrnosť v jednaní s blízkymi, ale aj s obchodníkmi a podobne.  Budete potrebovať bystrú myseľ a kombinačné schopnosti. Nenechajte sa ničím zaskočiť, ani na hraniciach ani v zahraničí. Ak sa budete chcieť s niekým zoznámiť, urobte to, bude to dobrá známosť. Lákavý bude večer v zaujímavej spoločnosti. Celkovo ožijete, dostanete chuť dokonca i na randenie.

Zdravie: Cítiť sa budete celkom príjemne, možno i preto, lebo nezabúdate reálne zhodnotiť svoje možnosti a svoje športové schopnosti. Vyniknete v plávaní, na vodných lyžiach, ale i na suchu, v plážovom volejbale či v rozličných tanečných kreáciách. V situáciách, ktoré priťahujú úzkosť, dýchajte zhlboka. Okrem toho jedzte viac ovocných a zeleninových šalátov, pite dostatok vody. Dôležité bude udržať si myseľ čerstvú, optimistickú, bez negatívnej záťaže.

Ide o tých, čo sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (21.7.2024)

SEBANÁHĽAD hovorí o hĺbke osobnosti, nie o strate identity. Nakoľko sami seba poznáte? Zvyknete sa zamyslieť nad podrobnosťami, ktoré vytvárajú vašu osobnosť? Čo všetko, aké vlastnosti skutočne vytvárajú vašu osobnosť? Viete s istotou, čoho všetkého ste alebo nie ste schopní? Dokážete sa zamyslieť nad situáciami, ktoré sa vám nikdy nestali, ako by ste sa v nich zachovali vy? Netýka sa vás to? Neuvažujete týmto spôsobom? Ó, aká škoda..., lebo takto nejako vyzerá skúmanie svojho najhlbšieho vnútra, svojej podstaty, ktorá je iba vaša.

Kocka 7

Práca: Ráno vás môže otráviť nejaká správa z rádia, ale i tak budete myslieť na program dneška. Dohodnite sa so svojimi blízkymi, čo budete servírovať, kam pôjdete a čomu sa budete venovať ako hlavnej činnosti. Rozhodne nerobte nič iba podľa seba, mohlo by to zle dopadnúť. Najlepšie urobíte, ak si deň rozdelíte na nevyhnutné aktivity, prospešné a príjemné. I keby ste trávili dovolenku pri mori. Potom pôjde všetko jednoduchšie a prijateľnejšie pre všetkých.

Vzťahy: Je možné, že nájdete v niekom človeka s porozumením, ochotou načúvať a podržať, ak bude treba. Urobíte všetko preto, aby ste s ostatnými vyšli bez hádok, bez protirečení, bez pocitu krivdy. Samozrejme, vždy to nepôjde, nakoľko každý sa riadi vlastnými predstavami a tiež vlastnou domýšľavosťou. I preto si uvedomte, čo môžete alebo nemôžete očakávať od iných. Opatrne si začínajte s novými známosťami, neverte každému slovu.

Zdravie: Zdá sa, že budete v poriadku, no nenechajte sa presvedčiť na niečo, v čom ste predsa len slabí, málo vytrénovaní alebo až neskúsení. Ak by ste mali z niečoho strach, pokojne to dajte najavo. Ostatní musia pochopiť, že máte svoje hranice. Je však možné, že vás začne baviť niektorý menej známy šport, a celkom sa doňho vložíte. Jedzte radšej viac ovocia (aj v zmrzline) a zeleniny ako sladkosti či ryžový nákyp alebo kysnuté cestá.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.