Doporučujeme

Stázia

Stázia

Nikdy nevieme, akí silní sme, až kým byť silným nie je jedinou možnosťou, ktorú máme. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 26. týden (27.6. - 3.7.2022)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (27.6.2022)

Námorník by mal byť pripravený aj na pád cez palubu. Všetko, čo sa udeje si vyžiada silnú a kompletnú osobnosť. Práve preto sa sústreďte na vnútorný pokoj, silu a ovládnite všetky svoje emócie, najmä ak pôjde o nejaké nie celkom bežné výkyvy. Dajte najavo, čo si myslíte, nepotláčajte to do seba. Sú chvíle, kedy treba byť odvážny a povedať svoju mienku i keby nekorešpondovala s mienkou väčšiny.

Kocka 1

Práca: Čo najskôr sa zbavte napätia, ktoré v sebe nesiete, aby ste naozaj počítali so všetkým, čo sa môže prihodiť. Všeličo bude zaujímavé, čo vás posunie k niečomu novému. Pracujte bez veľkých očakávaní, ak ste na dovolenke niekde pri mori, premýšľajte o tom, ako si naplniť deň takými aktivitami, na ktoré sa bude dobre spomínať. Popoludnie venujte niektorej svojej záľube, rozhodne niečo pekné vytvorte a potešte sa z toho. Zodvihne vám to sebavedomie.

Vzťahy: K blízkym budete pristupovať s láskou, ku kolegom alebo iným ľuďom - s dosť veľkou rezervou. Možno si uvedomíte, že tento postoj nie je najlepší, a tak by ste mohli trochu zmeniť pohľad na iných, neznámych ľudí, ktorí možno majú nejaký stres a netvári sa sladko. Na druhej strane, blízki vás nesklamú, ak budete potrebovať počuť zdravý názor, radi vám ho povedia bez toho, že by vás nejako zhadzovali alebo otravovali.

Zdravie: Snažte sa vytvoriť si priestor na niektorý obľúbený šport, vhodné bude plávanie, ale aj cyklistika či dlhšia športová chôdza. Čím viac sa budete hýbať, o to lepšie sa budete cítiť. Nezabudnite na dodržanie pitného režimu, minimálne množstvo je 2,1 litra vody v 8 porciách. Posledný nápoj vypite o 20:00 hod., aby ste nezaťažili obličky viac ako je únosné. Okrem toho spievajte. Spev trénuje vnútorné hladké svalstvo a hladí dušu.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (28.6.2022)

Čistý človek nepotrebuje nikoho súdiť. Väčšinou súdia iba tí, ktorí ani nič iné nevedia. Hľadajú chyby často i tam, kde žiadne nie sú. Okrem toho sa snažia dať najavo iným, že ich z ničoho nepodozrievajú, pretože čistému je všetko čisté. Horšie je to s tými, ktorí vehementne o sebe rozhlasujú, akí sú dokonalí, a pritom okolo niečoho normálneho ani nedokázali prejsť. Zamyslite sa na chvíľu, čo znamená BYŤ ČISTÝ?

Kocka 2

Práca: Budete môcť všeličo urobiť po svojom, bez toho, aby ste niečo nejako riskovali. Všimnete si všeličo nové, premyslíte niečo tak, aby ste z toho mali úžitok nielen vy, ale aj ostatní. Sústreďte sa najmä na to, čo skutočne bude vašou prioritou. Nedajte najavo nič, čo by vás nejakým spôsobom zneistilo.

Vzťahy: Na všetko choďte s láskou. Len láska vás môže posunúť dopredu, správnym smerom. Len láska vás môže usmerniť tým najlepším smerom a najčistejším úmyslom. Osamelí isto nájdu niekoho sympatického. Možno i tí starší si s niekým konečne začnú rozumieť. Život začne byť krajší a zaujímavejší.

Zdravie: Sústreďte sa najmä na pohybový aparát. Vhodné bude hodinku niekde plávať alebo aspoň bicyklovať, pokiaľ nebude príliš teplo alebo príliš mokro. Jedzte skôr tekutú stravu ako hustú, vynechajte mastné a všetko, čo zaťažuje tráviaci trakt. Vhodná je limonáda z pomaranča, ďumbiera a medu.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 16., 25., 27. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Streda (29.6.2022)

Niekto dá z hlúposti aj to, čo potom nemôže dostať naspäť. Falošná veľkorysosť, najlepšia cesta ako poprieť seba samého, ako dať najavo prehnanú úslužnosť, poddajnosť...no a ten druhý má vás okamžite v hrsti. Načo sa nechať zneužívať? Svoj krok ani sami sebe dostatočne dobre nevysvetlíte, nie to ešte niekomu, kto používa cit plus rozum v jasnom súlade.

Kocka 3

Práca: Už ráno pochopíte, že zmeny sa dajú robiť okamžite, ich odklad znižuje možnosť na realizáciu. Niečo vám pôjde, iné trochu pomalšie, ale výsledok bude nad očakávanie skvelý. Možno práve toto vás presvedčí, že zmena je užitočná, posúva vaše ambície správnym smerom a vlastne pôjde všetko tak, ako si kdesi vnútri budete želať.

Vzťahy: Nikoho nebudete prehnane rešpektovať, každý bude mať podľa vás nejakú chybičku krásy. V rodine tiež otrávite blízkym vzduch, namiesto radosti prinesiete vlnu nespokojnosti a nepokoja. Bude to chcieť rozhovor na úrovni. Aj by ste ho zvládli - keby sa vám chcelo. Lenže chcieť sa vám bude všeličo iné, nie naprávať pokazené.

Zdravie: Pokúste sa nájsť pre seba čas aj popri povinnostiach. Aj popri práci si môžete urobiť niekoľko drepov, môžete vybehnúť po schodoch nahor, môžete si zabicyklovať po cyklistickej dráhe alebo po poľnej ceste. Večer si urobte čas na krátku meditáciu, prípadne si prečítajte niečo zaujímavé. Nezabudnite vypiť každú hodinu pohár vody.

Ak ste sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci, berte to vážne, hoci pôjde aj o mnohé iné typy.

Štvrtok (30.6.2022)

Skrotiť sa znamená vyhrať nad svojimi pudmi.  Vždy sa treba pokúsiť “skrotiť” svoje vášne, nekontrolované emócie, priame pudové reakcie. Tie sú prejavom skôr “zvieraťa” ako človeka. Ten by mohol mať zložitejšie myslenie a komplikovanejšie úvahy. Ak teda bude hroziť, že by ste dnes chceli do niekoho aj oprávnene udrieť - neurobte to. Vyhráte nad tým “zvieraťom” v sebe.

Kocka 4

Práca: Niektorých rozladí neschopnosť nadriadených rozhodne ukázať všetkým, kto je tu pán. Akoby zásadné veci prehodili na vašu úroveň a tak sa vyhli možno i konštruktívnej kritike. Dnes nehazardujte s finančnými prostriedkami, ani v rámci firmy nerobte veľké investície; mohol by vás niekto lacným spôsobom dobehnúť.

Vzťahy: V citovom živote začnete všeličo komplikovať podmienkami, kritikou partnera či partnerky, akoby ste strácali záujem o to, čo práve máte. Ale môžete na to ísť aj inak, napríklad láskou, vnútornou silou, sebadôverou či dobrým slovom. Bude závisieť len od vás, čo budete považovať za správne. Urobte si pekný program.

Zdravie: Možno sa nebudete cítiť najlepšie, ale to neznamená, že sa máte opustiť čakať, kým sa to samé od seba nejakým spôsobom vyrieši. Klusať môžete aj na jednom mieste. Skúste aspoň 40 sekúnd. Okrem toho sa desaťkrát zohnite k špičkám prstov na nohách v miernom tempe. Môžete do tretice urobiť niekoľko polovičných zhybov.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (1.7.2022)

Každé viacúčelové podkopávanie autority končí zle. Tu nejde o to, že je niekto v nepráve alebo robí niečo, čo treba opraviť, prerobiť; tu ide o zhadzovanie ako také, robené vysoko inteligentne - akože - nikto nič konkrétne nepovedal, no každému je naproste jasné ČO povedal. Potom je asi normálne, že nastane zlom v autorite niekoho, kto by si ju predsa len mal zachovať.

Kocka 5

Práca: Na všetko treba ísť v správnom čase a správnym spôsobom. Potom sa aj malý zázrak vydarí. Hlavne o sebe nepochybujte. Ak budete potrebovať voľné ruky, pripravte si správne argumenty a čistú myseľ. Potom dosiahnete naozaj krásne výsledky. Ak sa budete chcieť pripraviť na nejaké zásadné kroky, nespochybňujte svoje myšlienky a správnosť svojich rozhodnutí.

Vzťahy: Osamelí sa trochu rozbehnú v hľadaní partnera či partnerky a niekoho aj nájdu. Možno to nebude to najlepšie, ale isto im to pomôže otvoriť myseľ a zamyslieť sa nad svojimi ďalšími dôležitými vzťahmi tak, aby boli lepšie, slnečnejšie úprimnejšie. Potom je to dobrý základ na to, aby všetko fungovalo tak, ako má.

Zdravie: Hoci budete mať dosť náročný deň za sebou, urobíte si čas na pol hodinku športu. Mladší vytiahnu kolieskové korčule a rozbehnú sa s vetrom opreteky, starší sa prejdú vyhovujúcim tempom, aby telo zostalo pružné a bez zbytočných bolestí. V strave môžete urobiť “letné úpravy”, teda namiesto suchého jedla - pite smoothies.

Výrazne sa to týka tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (2.7.2022)

Keď si na rázcestí, riaď sa Božou zodpovednosťou. Len zodpovednosť zmierňuje silu problémov. Rôzne tlaky, ktoré môžu vznikať zo zdroja chaosu zvonku. Venujte sa všetkému tak, aby ste to neskôr neoľutovali. Aby ste nemali pocit, že ste hádam niekde zlyhali. Ste perfektní, preto vo všetkom, čomu sa venujete, môžete iným urobiť radosť a dať pocit bezpečia.

Kocka 6

Práca: Väčšina pracovať nebude. Policajti a pracujúci zdravotníci to síce nebudú mať veľmi jednoduché, ale ak si správne rozplánujú povinnosti, zvládnu to bez väčších problémov. Dovolenkujúci si isto urobia perfektný program, zájdu niekam na výlet, pozrú si niektorý ostrov. No a tí, čo zostali doma, by sa mohli venovať svojej rodine, duchovnému rozvoju a tvorivým aktivitám.

Vzťahy: Možno s každým nenájdete spoločnú reč, to však neznamená, že sa budete hádať alebo sa iným spôsobom urážať. Skúste viac počúvať, čo hovorí ten druhý, a odpovedajte k veci. Prípadne vôbec neodpovedajte, ak by niečo hovoril útočným tónom. Nehľadajte v každej vete nejakú zákernosť, isto to tak nebude. Radšej sa zamyslite nad dôvodom toho, čo vás nejakým spôsobom zaskočilo.

Zdravie: Toto ročné obdobie vás samo usmerní, koľko treba jesť, čoho a ako často treba vypiť pohár vody. Najvhodnejšie sú raw-polievky, šaláty a na pitie čistá voda. Uvedomte si, že dôležitý bude aj pohyb - nie extrémne namáhavý, ale ani taký, ktorý iba podporí istý druh lenivosti. Vyberte si obľúbený šport, a aspoň hodinu trénujte. Okrem toho sa venujte i svojim tvorivým záľubám.

Predovšetkým sa jedná o ľudí, čo sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci, ale aj o iných.

Nedeľa (3.7.2022)

Dopraj si všetkého toľko, koľko stačí; ostatné spôsobí chaos. Všetko má svoju mieru; nie iba jedlo, pitie, šport, ale i stretnutie ak trvá od - do, je v poriadku, no ak sa natiahne niekoľkonásobne, potom je to hotová katastrofa najmä pre tú druhú stranu. Možno si uvedomujete, že nie všetko je ideálne a nie všetko je prijateľné. Môže to však vyzerať opačne, preto rozlišujte a pozorujte.

Kocka 7

Práca: Tí, ktorí aj dnes musia pracovať, sa budú väčšinou otravovať s rôznymi zbytočnosťami, no niektorí sa i natrápia - napríklad zdravotníci a niekoľko policajtov. Vyhnite sa striktnému posudzovaniu toho, čo veľmi nepoznáte a ani tomu nerozumiete. Na chalupe si nájdete dostatok zaujímavých činností - niečo opravíte, iné premiestnite, zasadíte nové rastliny, vyčistíte komíny.

Vzťahy: Vynasnažíte sa porozumieť okoliu, nenaštvať blízkych a ak budete mať prvé stretnutie so sympatickou osobou, pokúsite sa nerobiť nasilu dojem. Asi vám to aj vyjde, no napriek tomu sa ocitnete aj s niekým, kto bude spôsobovať dusno. Vo všetkom však nájdete niečo zaujímavé, poučné. Napokon sa porozprávate so svojimi blízkymi a dáte im najavo nakoľko vám na nich záleží.

Zdravie: Budete sa cítiť dobre, nič vám nebude chýbať. Okrem toho by vám prospela turistická vychádzka blízkym lesom, hodinka kondičného plávania, ale aj šantenie vo vode, tenis či volejbal. Jedzte viac zelenej listovej zeleniny napríklad s vajíčkami na hniličku alebo s kockami ochuteného tofu, pite dostatočné množstvo vody. Okrem toho tancujte, spievajte si.

Toto v prvom rade platí pre tých, ktorí sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v mesiaci.

Téma dne Rychlý numerologický rozbor vašeho partnera nebo vztahu

Získejte odpovědi na všechny vaše otázky, které se týkají lásky a partnerského vztahu.

Zjistit více