Doporučujeme

Lenka

Lenka

Mojím krédom života je pomáhať všetkým ľudom - vypočuť, pochopiť, poradiť a nasmerovať ich na správnu cestu. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Shanaja

Shanaja

Osobný kód 158

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 50. týden (9.12. - 15.12.2019)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (9.12.2019)

Škoda, že niektoré názory prežívajú napriek tomu, že už dávno umreli. Potom sa nekompromisný človek dožaduje svojho akýmikoľvek prostriedkami netušiac, že násilím ale bo závislosťou na niečom si privolá iba skorý koniec. Každý vie, že od jedinej iskry vzniká veľký oheň, jediný ničomník vylieva mnoho krvi, lebo hriešnik lačnie iba po krvi… to už Starý zákon hovorí.

Kocka 1

Práca: Pokiaľ sa riadite aj intuíciou, nielen rozumom, všeličo zaujímavým spôsobom vybavíte, vytvoríte, a posuniete k úspešnému zavŕšeniu. Možno vám i tak bude niekto klásť prekážky pod nohy, ale odhalíte príčinu a zaujmete svoj postoj voči tomu. Večer budete so sebou spokojní, možno sa odvážite urobiť niečo zásadné i v rámci svojho súkromia.

Vzťahy: Možno sa objavia komplikácii v komunikácii s kolegami, s priateľmi či známymi. Netlačte na pílu, ak niečo budete chcieť, potom bude cesta neschodná. Radšej sa zamerajte na podstatu toho, čo chcete dosiahnuť a veľmi jemne, temer sokratovsky klaďte druhej strane jednoduché otázky. V citovom živote všetko pôjde po starom.

Zdravie: Vyhnite sa nachladnutiu, ak kašlete, pripravte si med s citrónom alebo s limetkou a po dvoch hodinových intervaloch si dajte dve čajové lyžičky. Športujte s mierou. Najlepšie vám urobí joga, športová chôdza či iné energetické cvičenie. Dýchajte bránicou, to urobí v tele malé zázraky. Večer počúvajte vážnu hudbu a chvíľu meditujte.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (10.12.2019)

Každá koncentrácia má v sebe kus istoty, ktorá ťa vytiahne z chaosu. Bezvládnosť však provokuje mocných duchom k fyzickej zmene. Lenže hlúposť dokáže veľmi veľa dobrého zmeniť na nepoznanie., ako aj príliš veľký úspech môže nahromadiť hnev a útočnosť. Treba sa teda držať v strede? To bude otázka pre vás.

Kocka 2

Práca: Menej priazne v rodine vás nemusí odradiť od plánov, ktoré ste si na dnes predsavzali. K niektorým ľuďom sa správajte ako v rukavičkách, k iným hoci aj otvorene. Spomienky a smútok prepadnú vašu dušu, ak sa s niekým nedohodnete. Možno vám práca nepôjde od ruky, ako by ste si želali, ale napriek tomu všetko krásne zvládnete.

Vzťahy: Osobné vzťahové problémy s všetečnou kolegyňou vyriešite stručne, rýchlo a jasne. Citové záležitosti sa vyvinú dobrým smerom, s milovanou osobou si budete môcť spríjemniť dobrým programom i tento deň. Vypočujte si nejaký koncert, prípadne si zájdite niekam zatancovať. Dobre vám padne i večerná prechádzka.

Zdravie: Mohli by ste si urobiť voľný čas na cvičenie, alebo strečing. Vaše zdravie bude potrebovať pohyb, hoci aj kratší alebo malý. V hokeji sa však nehýbte „iba málo“, ani v zamestnaní netancujte na čerstvo vyleštenej podlahe, ešte by sa niekto zľakol. Ženám pôjde aerobik a chudnutie podľa zdravého rozumu. Ráno si dajte citrusovú šťavu.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Streda (11.12.2019)

Obyčajne si každý zlosyn myslí, že PRAVDU prevezie cez lavičku, no pravda je iná. Predsa zničený učiteľ iných učí o depresii a ľahostajnosti, lebo to je to, čo ho ovláda. Taký chaotik zvyčajne zrúti aj to, čo má stopercentné zaistenie. Nie nadarmo sa hovorí, že ako si zasadil, ako si sa staral a opatroval - taká požehnaná bude aj úroda.

Kocka 3

Práca: Skomplikujete si plány na dnešok, niečo dozmätkujete, niečo domotáte, z niečoho sa vyvlečiete. V bezvýznamnom obchode miniete viac peňazí, ako si budete môcť dovoliť. Mladších doma vyhreší mama, starších svokra. Večer však strávite na perfektnej zábave, vyhodíte si z kopýtka. Nič vážne nebudete chcieť urobiť, hoci vás budú do toho tlačiť.

Vzťahy: Možno sa diplomaticky vyhnete hádke so svokrou, no na druhej strane môžete naraziť na nepríjemného strážnika parkoviska alebo nadurdeného chodca, ktorý vás niečím vytočí. Budete chcieť iba myknúť plecom, no protivník bude naladený na teatrálne scény, a nenechá sa nikým od toho odradiť. Pôjde možno o Hamleta.

Zdravie: Ak aktívne športujete a súťažíte, vaše výkony budú obdivuhodné, no príjem energie pocítia aj tí, čo sa venujú iným aktivitám. Budete perfektne myslieť, správne uvažovať, nuž aj to poriadne využite. Prospejú vám zelené nápoje, zelené šaláty, dobrá nálada a správny postoj k problémom. Večer bude vhodný med, ovsené vločky a orechy.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Štvrtok (12.12.2019)

Bezcitní ľudia majú často strach z lásky a ochoty. Keď po takom zhodnotení zistíte, že ste sa ocitli v neistej situácii, nestrácajte vieru v seba, veď len zásadnou zmenou môžete dosiahnuť rozprávkové ciele a dobré výsledky. Pritom dbajte o to, aby ste sa nestali korisťou tých, ktorí vás úspešne nenávidia. Nevenujte toľko pozornosti zovňajšku; radšej nahliadnite dovnútra.

Kocka 4

Práca: Ak by ste sa netradične v tento deň ženili či vydávali, urobíte dobre. Čas môžete tráviť v spoločnosti, v zábavách a príjemných úvahách, ktoré sa vám v žiadnej chvíli nevymknú z rúk. S rozumom sa postavíte aj k rodinným problémom a ich riešeniu. Niekedy stačí všetko spláchnuť - doslova symbolicky - pohárom kvalitného vínka.

Vzťahy: Vaše súkromie bude v poriadku možno i preto, lebo partner či partnerka budú mať zmysel pre humor a k tomu aj svoje typické veľkorysé postoje. Budete však príjemnou spoločnosťou pre každého, kto vás vyhľadá. Osamelí budú mať trochu šťastia na zoznámenie sa s príjemnou osobou, ktorá ich nielen pochopí, ale bude tu aj zajtra.

Zdravie: Dokážete sa zdisciplinovať na ktorýkoľvek šport, budete si vedieť zachovať striedmosť v strave, dodržíte aj pitný režim. Pravda, muži svojským spôsobom, ale dodržia aké také zásady tiež. Ak si pôjdete niekam zacvičiť, naberiete ďalšiu energiu. Prospeje vám i športová chôdza alebo tréning na stacionárnom bicykli.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (13.12.2019)

Citovo prázdny človek potláča i svoju fantáziu, veď čo ak by sa prebral? Neuvedomuje si, že zlé rozhodnutie síce môže napraviť, ale ten čas už sa nevráti. Jedinečnosť, môže znamenať aj dosahovanie cieľa za každú cenu. Pritom sa stáva, že sa hriechu dopustíme, nevidí nás oko, a keď celkom utajene klameme, ktože sa dozvie o tom?

Kocka 5

Práca: Svoje povinnosti veľmi rýchlo odpracete zo stola a budete sa venovať príjemnejším veciam. Ak pôjde o porozumenie, potom ho nájdete u svojich priateľov. Pri pive ho nebude treba hľadať. Alkohol síce uvoľňuje vnútorné agresie, zároveň zatemňuje mozog. V predvianočnom zhone si môžete všeličo skomplikovať.

Vzťahy: Všade nájdete vôňu Lucie, chuť koláčikov s prianím toho najlepšieho, úsmevy šťastných detí. Vaši blízki vám vytvoria príjemné ovzdušie či doma alebo v spoločnosti. Nastane čas na trochu uvoľnenia. Možno by vám dobre padlo kvalitné hudobné predstavenie. Skúste si potešiť dušu. Dobre padne i malý koláčik k zaujímavej knihe i vianočnému filmu.

Zdravie: Ak pocítite pokles energie, namiesto čiernej kávy sa zhlboka nadýchnite a vydýchnite hlasité ááá. Uvoľní vás to dokonca i vnútorne a získate späť energiu, ktorá vám unikla, alebo sa rozkolísala. Okrem toho vám dobre padne zelené smoothies aspoň dvakrát počas dňa, večerná miska s ovsenými vločkami, 3PL vody a s domácim medom.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (14.12.2019)

Každý môže ohlúpnuť pod ťarchou neustáleho opakovania tej istej lži. Treba si uvedomiť, že dve silné osobnosti sa môžu zniesť len vtedy, ak majú spoločný cieľ. BUMERANG vás hodí na začiatok, ani neviete ako. Všetko robte s istotou a s rozumom, lebo si treba uvedomiť, že svoj čas má hľadať, svoj čas má niečo stratiť.

Kocka 6

Práca: Niečo sa vám bude zdať únavné a otravné, ale budete sa do toho musieť prinútiť. Ak rozbiehate nové aktivity, vyhnite sa takým rečiam, ktoré by ich spochybnili, ak sa venujete príprave osláv, držte sa v harmónii a vyjadrite sa až potom, keď ste si vypočuli myšlienky a túžby svojich blízkych. Okrem toho sa kontrolujte v reči, a snažte sa byť v harmónii.

Vzťahy: Sústredíte sa na tie priateľstvá a známosti, ktoré sú isté, napĺňajú a inšpirujú vás. Susedom dáte najavo kde sú ich hranice, inde zase poviete, čo očakávate a čo chcete. Možno sa dostanete do súladu s niekým, s kým ste sa dlho hašterili, a otvoríte sa niekomu, kto vás dlho ignoroval a tiež otravoval. Všeličo môže byť pre vás prínosom.

Zdravie: Očakávajte menšie preťaženie chrbtice, preto sa zabezpečte po každej stránke. Proti možným bolestiam zabojujte okrem vhodného cvičenia (joga, strečing, dýchanie zhlboka) soľným kúpeľom. Prospeje aj kondičné plávanie prípadne stacionárny bicykel, asi po polhodine ovsené vločky, banány a lieskové oriešky. Nezabudnite na dostatok vody.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (15.12.2019)

Nezodpovednosť kohokoľvek sa môže prejavovať aj v odmietaní abstraktných skutočností, veď nezodpovedný človek tak rád poukazuje na poklesky iných… Ľahostajnosťou a neschopnosťou sa všetko kazí rýchlejšie. Možno onedlho uplynie istý čas, a pôjdete cestou, z ktorej bude nezmyselné vracať sa na začiatok, tak pôjdete ďalej.

Kocka 7

Práca: Ak vám pôjde o niečo odlišné ako vášmu okoliu, potom si nedajte do ničoho rozprávať, rady prijímajte po starostlivom zvážení, aby ste nič nepodcenili. Ak niečo naplánované nestihnete či nedokončíte, netrápte sa preto. Ešte bude veľa príležitostí ako to zrealizovať znova, ako sa tomu venovať inokedy. Prospel by vám koncert či divadlo.

Vzťahy: Vyvarujte sa takých vzťahov, ktoré by vás odvádzali od hlavnej témy. Niektorí priatelia vás milo prekvapia, blízki zase menej milo. Spoliehajte sa teda výlučne na seba, na svoj úsudok a to, čo vám bude radiť intuícia. Vyhnite sa pochybnostiam o sebe, ale nespochybňujte ani názory tých, ktorých milujete alebo uznávate. Môžu byť veľmi cenné.

Zdravie: Kondícia poklesne, najmä ak ste niekde chytili vírus. Nezabudnite na bylinkové čaje, vitamíny, správne oblečenie. Večer vám prospeje teplý kúpeľ s prímesou eukalyptovej soli. Náročné cvičenie odložte na inokedy, radšej zhlboka dýchajte, sústreďte sa na výsledky, ktoré budete chcieť dosiahnuť a po krátkom čase bude zase všetko v poriadku.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.