Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 30. týden (26.7. - 1.8.2021)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (26.7.2021)

Zásadne si želaj to, čo nie je v protirečení s tvojou podstatou. A by ste sa, totiž, dostali do protirečenia s vlastnou podstatou, všeličo by mohlo pre vás dopadnúť zle. Najmenším zlom by bola nespokojnosť, najhorším - totálna strata sebadôvery. A čo už potom máte zo života, ak si neveríte, neustále všetko spochybňujete a hľadáte “vinníka”? Nuž, pokúste sa neprekročiť svoje hranice, nedajte sa zlákať žiadnou super vidinou a bude dobre.

Kocka 1

Práca: Zrejme sa vyskytnú situácie, v ktorých budete môcť všeličo dosiahnuť, zmeniť alebo posunúť k niečomu lepšiemu. Pôjde o to, nakoľko tieto ciele budú reálne a nakoľko iba vidinou či túžbou, ktorá sa chce za každú cenu zhmotniť. I preto treba vedieť ovládať svoje emócie, chcenie a nedočkavosť, s akou by ste sa dokázali chopiť takýchto príležitostí. Stojte pevne na zemi, a potom sa dotknite neba.

Vzťahy: Dbajte o to, aby ste niekomu nenaleteli, nevrhli sa do novej známosti bez toho, aby ste mali jasné, kto tento človek je, a čo sa dá alebo nedá od neho či nej očakávať. V rodine si zachovajte chladný pohľad na možné výlevy niektorého príbuzného, či mamy alebo partnera/ky, lebo by ste si iba pokazili náladu. Najlepšie bude na ničom sa nezúčastniť, prípadne napätie obracať na humor.

Zdravie: Pôjde vám všetko dynamické, ako behanie, skákanie, pozor však na “skákanie do iných”, stačí ak budete piť primerané množstvo vody (môžete si ju ochutiť aj o pomarančovú či citrónovú šťavu alebo o chuť čerstvej mäty). Nehrozia ani depresívne stavy, skôr to budete vy, kto podrží iných, slabších, ustráchaných až maloverných. Nenechajte si do ničoho hovoriť, riaďte sa vnútornými pocitmi.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 3., 12., 21., alebo 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (27.7.2021)

Nie všetky obete sú hodné obdivu. Sú aj zbytočné obete, nezmyselné a tiež vypočítavé. Tie bývajú najhoršie. Jediné zhodné je, že ak chcete niečo dobré dosiahnuť, vždy pre to niečo obetovať musíte. Napríklad svoj čas, kúsok spánku, niekedy záľubu a v náročných prípadoch i kariéru, postup alebo iný osobný cieľ. Dnes sa vyskytne niekoľko situácií, v ktorých si toto budete musieť plne uvedomiť.

Kocka 2

Práca: Dovolenkujúci si na dnešok pripravia pestrý program, pracujúci menej pestrý, zato však náročný. Možno vás nebude baviť, čo všetko je pod paľbou kritiky nepovolaných, no na druhej strane nájdete spôsob, ako si uvedomiť to, čo bude na kritike dobré a pravdivé. Vrhnete sa na tie podradnejšie práce, a zvládnete ich bez problémov.

Vzťahy: Všeličo sa môže dať do poriadku, ak budete rozmýšľať, čo a ako urobíte. Osamelí môžu spoznať niekoho nového, kto im bude príjemným spoločníkom možno aj v ďalších dňoch. V prírode môžete porozumieť lepšie i sami sebe i svojim milovaným. Mnoho pokazeného budete môcť vysvetliť, napraviť, prehodnotiť. Verte svojej intuícii.

Zdravie: Budete sa snažiť, aby ste aj trochu športovali, aj správnejšie jedli, nezabudnete ani na dostatok tekutín, a predsa vám bude niečo chýbať. Niečo sladké. Pokojne si pripravte jeden zrelý banán, pridajte k nemu trochu lesného ovocia a bezlepkové ovsené vločky s príchuťou jablka a škorice. Vynikajúca lahôdka a bez čokolády.

Týka sa to ľudí, narodených 5., 14., 23., a 26. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Streda (28.7.2021)

Všimni si podstatu toho, pre koho chceš niečo zásadné obetovať. Ak by ste mali priniesť veľkú obeť pre nehodného človeka, to je akoby ste narkomanovi zabezpečili pravidelný prísun omamných látok a zadarmo. I preto robte všetko premyslene, s chladnou hlavou, dokonca aj v prípade, ak ste niekde na skvelej dovolenke a polovica alebo dieťa či rodič vás budú chcieť do niečoho natiahnuť.

Kocka 3

Práca: Tí, čo zostali pracovať, dosiahnu nečakané úspechy po každej stránke. Mnohí prídu na nejaký zlepšovák, nájdu východisko z tiesnivej situácie, zosúladia všetky dostupné možnosti. Budete mať práce vyše hlavy, ale výsledok, ktorý dosiahnete, bude stáť zato. V každom prípade sa zamyslite nad krokmi, ktoré mienite urobiť v najbližších dňoch.

Vzťahy: Dobre vyjdete najmä s kamarátmi a s ľuďmi, ktorí od vás veľa toho nebudú chcieť. V rodine môže byť mierne zvýšené napätie, najmä ak sa na dovolenke neviete dohodnúť na tom, či budete variť alebo pôjdete obedovať do rýchleho občerstvenia. Skutočne, vážna dilema. Ak by ste chceli nájsť sympatický protipól, odložte hľadanie radšej na zajtra, dnes by to bolo fiasko.

Zdravie: Dariť sa vám bude v cyklistike, v plávaní a tiež v rôznych adrenalínových športových aktivitách. Uvedomíte si svoju hodnotu, a fajčiari vyfajčia minimálne množstvo cigariet. Zato ľudia so sklonom zapíjať problémy alkoholom si zábrany robiť nebudú. Aj keby si mali poškodiť zdravie, nájdu dôvod na 5-6 chladených pív, prípadne víno s kolou.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 2., 11., 20., ale aj 22. a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (29.7.2021)

Keď so všetkým preženieš, ocitneš sa na cintoríne svojich možností. Všetko by malo mať svoje hranice, pretože i človek má ohraničené svoje schopnosti tu, na tejto zemi. Napríklad vidíte len to, čo je pre vás potrebné. Zvuky počujete len do tej miery, do ktorej nenarúšajú váš sluchový aparát, nespôsobujú v mysli chaos. Vyskočiť môžete, ale nie napríklad do výšky 100 metrov, a tak je to so všetkým.

Kocka 4

Práca: Všeličo sa vymkne spod kontroly a pôjde si vlastným spôsobom, akurát podržíte obchody, bankovníctvo. Hoci sa budete hrať na niečo veľké, i tak bude všetko komplikované a mierne spomalené. Pokúste sa všetko dať do správnej polohy, všetko si pozorne premyslite a snažte sa nenaletieť na sladké reči priekupníkov rôzneho druhu.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi vyjdete korektne, s inými v miernom napätí, s rodinou trochu zvláštne, s milovanou osobou trochu ľahostajne. Všeličo môže byť rôznorodé, mierne komplikované, trochu neisté. Vzchopte sa, možno je to spôsob, ako môžete prísť na to, koho ľúbite a koho nie. A čo všetko vám skutočne zato stojí.

Zdravie: Môžete byť malátni, trochu neistí. Rozhodne si nájdite čas na kondičné plávanie alebo pobyt v saune so studenou vodou. Šetrite sa, ale i to s rozumom. Pite dostatočné množstvo vody, vyhnite sa čokoláde a sladkým kysnutým koláčom, radšej si dajte mrazené jahody, jablká alebo iné dostupné ovocie.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 4., 8., 13., 17., a 31. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (30.7.2021)

Nedá sa predsa prinášať obete a zároveň ich neprinášať. Pôjde o to, že tieto skúšky môžu byť pre vás náročné - i preto, lebo v niektorých veciach nemusíte mať jasno. I tento deň prinesie situácie, v ktorých si chtiac-nechtiac uvedomíte hodnotu obetí, a u nikdy nepoviete takú hlúposť, že ich neznášate alebo nebudete prinášať. Naučíte sa, že ak chcete niečo dosiahnuť, bez nejakej obete to asi nepôjde.

Kocka 5

Práca: Budete mať pocit nedocenenia, preťaženosti, a úpenlivo budete chcieť niekam odísť, kde vás nikto nenájde, kde sa budete cítiť dobre a bezpečne. Sústredíte sa na dôležité pracovné stavy a úlohy, ale na druhej strane sa na niečom trochu popálite. Vyhnite sa perfekcionizmu, prehnanému sledovaniu maličkostí či zbytočnej sebakritike.

Vzťahy: Hoci urobíte všetko preto, aby ste iným vyhoveli - iní si to veľmi nevšimnú. Neprepadnite smútku alebo skeptickým úvahám, radšej si povedzte, že komu nie je z neba dané - od toho netreba očakávať zázračnú premenu. Kontrolujte iba seba a svoje reakcie, aby ste boli so sebou spokojní.

Zdravie: Možno nebudete celkom vo svojej koži, aj podľa počasia, ale vždy môžete pre seba dosť urobiť. Napríklad, ráno urobte 7 hlbokých nádychov a výdychov, neskôr sa natiahnite, položte sa do dosky, dajte si dvadsať “krokov” horolezca, potom pritiahnite striedavo pravú ruku k ľavému ramenu a ľavú ruku k pravému ramenu.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 6., 15., 18., a 24. dňa v mesiaci.

Sobota (31.7.2021)

Prázdne myšlienky sa vyznačujú eleganciou a citovou závislosťou na obdive okolia. Môže vás niekto obdivovať, uznávať, ale na druhej strane, ak všetko robíte iba účelovo, potom vám nejde o obsah, ale iba o formu. Ale na tú formu môžete zle dopadnúť. Formu môže mať peknú hocikto alebo hocičo. Ale ak je obsah jedovatý, potom pôjde možno o všetko.  Ani nie o peniaze, skôr o česť alebo o kredit.

Kocka 6

Práca: Vo všetkých aktivitách či na dovolenke alebo doma, sa budete v prvom rade venovať tým činnostiam, ktoré ste si už dlho chceli dopriať. Samozrejme, ak zistíte nejaký odpor, veľmi rýchlo dáte hoci aj blízkym najavo, kde je vaša stopka. Nenecháte si zrazu do ničoho hovoriť, Sústredíte sa zvlášť na to, čo budete považovať za svoju totálnu prioritu, nech sa deje čokoľvek. Napriek všetkému, buďte opatrní.

Vzťahy: S nejedným človekom sa pochytíte, hoci často s humorom, akoby nevinne, ale vo svojom vnútri to budete pociťovať dosť vážne. S blízkymi vyjdete ako vždy, normálne, no zrazu vás bude iritovať čašník alebo recepčná, niektorých dokonca letuška alebo prehnane úslužný taxikár. Skúste prevziať kontrolu nad svojimi emóciami, aby z nevinných slov neboli nepríjemné skutky.

Zdravie: Našťastie vás nečakajú žiadne nečakané zdravotné problémy, pravda, ak s niečím totálne nepreženiete, ak sa nezačnete prejedať alebo prepíjať nejakou tequilou. Tak sa len držte v dobrej forme stravou, aktívnym športovaním, dostatkom pitnej vody, a užívajte si naplno krásy prírody, lásku svojej rodiny a spoznávajte zvyky iných národov, skupín a tých ľudí, s ktorými sa aj neplánovane stretnete.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 7., 16., 25., a tiež 27. dňa v mesiaci.

Nedeľa (1.8.2021)

Ak chceš niečo výnimočné dosiahnuť, bez obetí to nepôjde. Faktom je, že každý, kto chce získať, stať sa niekým alebo zapáčiť sa iným, musí pre to veľa urobiť. Nestačí prísť na konkurz na modelku v nejakom vreci alebo v teplákoch. Rovnako nestačí tvrdiť, že tlmočíte z angličtiny, treba ju aj vedieť a treba ovládať isté prvky tlmočníctva. Ak to nezvládnete, nič nebude. A to sú tie “obete”: naučiť sa, obliecť sa, správať sa…

Kocka 7

Práca: Naplánujte si ale voľnejšie - tento deň. Venujte sa tým aktivitám, ktoré vás potešia na duši, posunú k niečomu zaujímavému, inšpiratívnemu. Nepodliehajte protichodným úvahám, typu - aj tak všetko robím zbytočne, nikomu nič neprinášam, som na tom horšie ako ten mravec… - takéto úvahy nikam nevedú, iba berú chuť do života a napokon i tak všetko skončí fiaskom. Večer si urobte podľa svojich predstáv.

Vzťahy: S nikým sa nehádajte, ak ste na dovolenke, ustúpte, prípadne neodpovedajte na spornú otázku. Nič nie je horšie ako si narobiť nepriateľov tam, kde máte tráviť príjemný, pohodový čas. Ak sa vám niečo nebude páčiť, sústreďte sa na to, čo chcete vy, a nechajte to tak. Ľahostajnosť je najlepším spôsobom ako sa zbaviť otravných ľudí. Venujte sa láske, svojim milovaným, deťom…

Zdravie: Vaše výkony budú trochu spomalené, ale dobré. Dovolenkujúcim prospeje voda, pohyb, tekutiny, ľahká strava. Tí, čo sú doma, by mohli ísť niekam do lesa, poprechádzať sa, nadýchať sa horského vzduchu, relaxovať a myslieť na svoju rovnováhu. V každom prípade nezabudnite na dostatok pohybu a pitný režim (minimálne 8 pohárov vody počas dňa.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 1., 9., 10., 19. a 28. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.