Doporučujeme

Kartářka Zoruna

Kartářka Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Více »

Další kartářky online
Věštec Sortierre

Sortierre

Osobný kód 178

Kartářka Shanaja

Shanaja

Osobný kód 158

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 43. týden (21.10. - 27.10.2019)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (21.10.2019)

Nesprávne postupy sa vyznačujú mimoriadne precíznym vypracovaním, preto tešiť sa z nezodpovednej chyby znamená koledovať si o výprask. Uvedomte si, že proti hlupákom ste bezmocní, nuž je celkom zbytočné premýšľať o tom, ako ich presvedčiť na niečo zmysluplné. V skúške obstojíte, ak v vám nestvrdne srdce iba preto, lebo sa niečo vyvinulo inak.

Kocka 1

Práca: Nič vám nebude robiť problém. Poradíte si aj s menej prehľadnými problémami a včas odhalíte skryté chyby. Skúste nepodceňovať náhody, a skúste rozumne narábať so svojím časom. Je možné, že sa niečo niekde zabrzdí, ale nájdete dôvod či príčinu. Večer bude čas odložiť pracovné povinnosti bokom.

Vzťahy: Hoci sa sústredíte na lásku a na skutočné priateľstvo, budete mať pocit, akoby sa niečo obrátilo proti vám. Je možné, že pôjde o nedorozumenie, nedostatok sústredenia a pochopenia, preto postupujte pomaly a s rozvahou. Nedomyslená reakcia nebude na mieste. Večer strávite v príjemnej spoločnosti, ba niektorí dostanú i darček.

Zdravie: Zdá sa, že vám nič chýbať nebude, aspoň predpoludním. Cez obed však príde pocit únavy. Zhlboka dýchajte, ak máte možnosť, natiahnite sa. Vhodné bude aj niekoľko strečingových cvičení. Neprepínajte a ani nič nerobte na doraz. Nájdite si podvečer čas na plávanie, prípadne si urobte dlhšiu vychádzku.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (22.10.2019)

Možno budete prekvapení, ako graciózne začne taký bežný deň, ako je utorok. Niekto vás niečím prekvapí, a tak si začnete musieť, že sa vyhnete nejakej dnešnej skúške, ale to isto nie. Skúšaný bude váš idealizmus vaša viera v niečo dobré, čo si myslíte, že sa už ani nemôže prihodiť, no napriek tomu sa to stane…

Kocka 2

Práca: V sebarealizácii sa vám môže celkom dobre dariť, ak pravda nepodľahnete ilúziám a nenecháte sa oklamať povrchovým zdaním. Je čas zamyslieť sa nad niektorými zmenami a prediskutovať ich s kolegami či nadriadenými. Všeličo budete môcť zmeniť, no nepočítajte, že práve dnes. Neskôr určite.

Vzťahy: Napätie pri komunikácii so spolupracovníkmi alebo klientmi si vytvoríte vlastným pričinením. Netreba všetko vzťahovať na seba, niekto uvedie príklad iba tak, pre zaujímavosť, nie aby vás zasiahol do čierneho. Neistotu a napätie si nevdojak prinesiete i domov, kde si to odnesie partner či partnerka.

Zdravie: O svoju kondíciu sa dnes nebudete musieť veľmi starať, lebo tá bude vynikajúca. Energie budete mať na rozdávanie. Môžete preto pomôcť tým, ktorí sú slabší, ktorí si neveria a preto vybuchujú. Do stravy pridajte domáci med, najlepšie medovú vodu ráno - a večer, tesne pred spaním. Večer chvíľu meditujte.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Streda (23.10.2019)

Streda si s vami trochu zahrá. Najskôr vás pripraví na niečo oslnivé, príjemné, aby vzápätí vyrukovala so skúškou vašej ľahkovernosti či až ľahkovážnosti. Možno nebudete celkom v strehu, a dostane vás. Stratíte niečo, prípadne sľúbite nesplniteľné alebo naletíte na medové reči… nič to, poučíte sa pre budúcnosť.

Kocka 3

Práca: Niektoré maličkosti vám môžu skomplikovať život, najmä ak ste ich ráno prehliadli, prípadne podcenili ich účinnosť. Rovnako sa nespoliehajte na iných, ak budete chcieť niečo dosiahnuť; cesty bývajú kľukaté, neschodné, zdanlivo zarúbané… Je na vás, aby ste si poradili. A zrejme to dokážete.

Vzťahy: V zamestnaní zistíte, že chyba jedného bude veľkým poučením pre druhého. Vy však budete v tomto modeli predstavovať tú menej prijateľnú chybu, najmä, ak žiarlite na úspechy iných alebo sa nedokážete nikam zaradiť. Skúste do vzťahov vložiť viac pochopenia a citu. Ak ste osamelí, dnes partnera nehľadajte.

Zdravie: Žiadne vážnejšie ťažkosti sa dnes nevyskytnú, dokonca trvalo chorému sa môže výraznejšie polepšiť. Budete si môcť dovoliť aj odvážnejšie fyzické výkony, zvlášť ak profesionálne športujete, máte šancu na postup. V každom prípade pite zelené nápoje, najlepšie smoothies.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Štvrtok (24.10.2019)

Nebudete vedieť pomaly, či je deň alebo noc. Všeličo vám bude pripadať zvláštne, miestami nezvládnuteľné. Pôjde o skúšku vnútornou vierou a istotou. Pokúste sa dať svoje svetlé a temné ja do rovnováhy, pokúste sa nekritizovať to, čo budete považovať za divné prípadne menej prijateľné. A zvládnete to.

Kocka 4

Práca: Nebudete si istí v niektorých dôležitých bodoch. Niekto vás prekvapí odmietavou reakciou, ba nebude vás chcieť ani vypočuť s rôznymi trápnymi výhovorkami. Neupadajte na duchu, sústreďte sa na cieľ, ktorý budete chcieť dosiahnuť, a bol by v tom čert, keby sa ak napokon nestalo. Len pochovajte pochybnosti.

Vzťahy: Nenávisť je bližšia láske ako ľahostajnosť. Ak sa vaša polovička na niečo veľmi nahnevá, to nebude natoľko nebezpečné, ako keď zistíte, že už ju celkom nič netrápi. Potom bude všetko zbytočné. Ak ste osamelí, a niekoho hľadáte, dnes radšej nie. Mohlo by to dopadnúť fiaskom.

Zdravie: Napätie môže ovplyvniť vašu kondíciu a úprimne povedané, môžete sa potom cítiť pod psa. Niektorí budú zakopávať, iní podkopú autoritu tých, ktorí sa cítia byť dôležití. Okrem iného sa predvediete aj ako “rodení futbalisti”. Vhodné bude dýchanie zhlboka, ale aj kondičné plávanie či športová chôdza.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (25.10.2019)

Dnešná skúška bude naoko ľahká - ale za istých okolností môže byť aj veľmi ťažká. Pôjde o skúšku prezieravosťou, nakoľko dokážete odhadnúť situácie, vzťahy a možnosti. V niečom prekvapíte sami seba, no môže sa stať, že sa necháte oklamať zdaním, a nebudete môcť oslavovať žiadnu výhru.

Kocka 5

Práca: Zvládnete nielen malé, ale aj tie náročnejšie veci. Stačí, ak budete pozerať o jeden krok dopredu a nenecháte sa zmiasť okolnosťami. Pri troche opatrnosti aj zarobíte, aj posuniete pracovné záležitosti dopredu, aj sa trochu pobavíte na rozpakoch iných. Najlepšie sa bude dariť finančníkom a trochu aj hazardérom.

Vzťahy: Kolegovia vás trochu prekvapia. Ak máte stretnutie s niektorým starým priateľom, alebo ak sa stretávate zo školy po niekoľkých rokoch, budete žiariť šarmom a príťažlivosťou. Získate si náklonnosť iných, poteší vás ich úprimnosť. I v domácom kruhu dostane sa vám mnoho lásky a pochopenia.

Zdravie: K vnútornej nepohode si nevyrobte ďalší stres nesprávnou životosprávou či nedostatkom tekutín. Skúste si ísť niekam zaplávať, prípadne sa vyberte na prechádzku jesennou prírodou. Pomaly, no isto sa schyľuje k čisto dušičkovému času, preto zvýšte prísun vitamínu C, aby ste posilnili imunitný systém.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (26.10.2019)

Uvedom si, že tvoja sila je najskôr tvojou slabosťou. Aj preto vnucovanie dobra nikto nepovažuje za skvelú myšlienku. Keďže niektoré bludiská v rámci života vedia riadne otráviť; pozor na upadnutie do chaosu. Vtedy sa všeličo zasekne, dostaneš sa do stavu depresie a beznádeje, hoci budeš mať všetko v rukách. Bude dôležité držať si svoju vnútornú rovnováhu.

Kocka 6

Práca: Mnohí si povinnosti aj umelo vyrobíte, akoby ste neboli dostatočne rešpektovaní a dôležití. Najlepšie na tom budú tí, ktorí sa rozhodli pre pobyt v prírode a venujú sa príprave živánskej a iným radostiam. Niekedy niet nad vlastnú chalupu, i preto sa zaoberajte viac problémami svojej rodiny ako pohodlím iných ľudí.

Vzťahy: V rodine nastanú menšie nedorozumenia, ktoré môžete uzmieriť veľkodušnosťou a pochopením podstaty. Možno vás pohľad niektorej priateľky či priateľa sklame, ale uvedomte si, že každý má právo na svoj názor, a treba ho rešpektovať. Osamelé by sa mohli trochu snažiť získať si spriaznenú dušu. Majú na to vhodný čas.

Zdravie: Pracujte na sebe o niečo viac, vráti sa vám to v dobrom aj s úrokmi. Vhodná bude cyklistika, prípadne plávanie, ale i športová chôdza alebo turistika. Jedzte striedmejšie, pite dostatok tekutín. Vhodný bude vitamín C vo vyššej dávke, a k tomu zinok. Dobrá prevencia v nevyspytateľnom počasí.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (27.10.2019)

Kto sa stále pohybuje medzi spodinou, naberie jej maniere. Všimnite si, ako ľahko človek vybočí zo svojej úrovne, no napriek tomu ani tá najsmutnejšia udalosť nemôže zlomiť Ducha. Vo veľkých protirečeniach pomôže len trpezlivosť a vnútorný pokoj, a tak nehľadaj ihlu v kope sena, ovládaj duševnú roztrieštenosť, snaž sa zostať iba sebou.

Kocka 7

Práca: Mnoho vecí vás bude zamestnávať, ak náhodou nemáte službu a nemusíte riešiť to, čo nedoriešili iní. Na niektoré veci budete potrebovať rozum, na tie rodinné, cit. Zrejme vás niekto vytočí, ale otočte to na humor, potom predídete jalovému vysvetľovaniu, nezmyselnému dokazovaniu a vymyslenému argumentovaniu.

Vzťahy: Poviete si, že dnes sa naozaj nebudete s nikým naťahovať. Nájdete spôsob, ako sa vyhnúť nepríjemným návštevám, ako si vyhradiť chvíľku aj pre seba a svoje kamarátky či kamarátov, voľne sa porozprávať a uvoľniť sa tak, aby ste nemuseli myslieť na žiadne nezmyselné protirečenia. V kruhu najbližších budete mať pocit istoty.

Zdravie: Budete sa celkom dobre cítiť, hoci dnešok môže byť dosť náročný na psychiku. Vhodné budú nápoje obohatené orieškami, ovsenými otrubami a medom, aby ste boli vždy vo forme a dokázali zdolať akýkoľvek nátlak na psychiku. Ak bude možnosť uvoľniť sa tancom, využite ju. Večer si pripravte kúpeľ s prísadou levandule.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.