Doporučujeme

Kartářka Zuzana

Kartářka Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Alice

Alice

Osobný kód 180

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 26. týden (24.6. - 30.6.2019)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (24.6.2019)

Uvedomíte si, že chyby urobené v hneve, bývajú tie najneodvolateľnejšie. Dobrá sebakontrola bude cennejšia ako zlato. Uvedomíte si, že priateľ ani len nepomyslí, že by chcel manipulovať priateľov. Napokon, keď spoznáte lásku, pochopíte všetko. Podľa Waltera háčik je v tom, že ľudia si myslia, že čo si prajú, prajú si právom.

Kocka 1

Práca: Niektoré veci vás rozladia, iné akoby sa rozdvojili, a zrazu nebudete vedieť, ako všetko zladiť do jedného celku. Možno sa sústredíte menej správnym smerom, na menej správnu vec, možno zistíte, že predsa len sa niektorí kolegovia dali dohromady za pomýlenú vec, preto sa držte svojich názorov, a nedovoľte, aby vás niekto z niečoho obvinil.

Vzťahy: Zistíte, že niektorí servilní kolegovia hrajú na niekoľko strán, čo príjemné zistenie nebude. Najlepšie bude, ak dáte striktne najavo, čo si o všetkom myslíte a tiež ako to možno zmeniť. S nikým sa nehádajte a ak cítite, že to nemá význam, ani nič nevysvetľujte. V citových záležitostiach môžete napraviť či vysvetliť pokazené, osamelí môžu stretnúť súzvučnú dušu.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre, ale i tak hospodárte rozumne so svojou energiou. Možno vás niečo rozladí, ale dýchaním zhlboka budete okamžite v rovnováhe. Prospeje vám cyklistika, kolieskové korčule, plávanie. Určite dodržujte pitný režim, teda každé dve hodiny vypite pohár vody. Večer si urobte čas na meditáciu.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Utorok (25.6.2019)

Budú situácie, kedy hlúposť bude predstierať pravdu, ale len na podporu nespravodlivosti. Uvedomíte si, čo chcete a kam vás to ťahá, až potom sa zameriate na niečo konkrétne. Impulzívnosť niekedy rozpáli i to, čo netreba, preto sa treba držať na uzde už i preto, lebo kto hrozí, sám sa najviac bojí. Kto chce všetko, všetko stráca. Snažte sa skôr niečo získať.

Kocka 2

Práca: Skúste ovládnuť svoje emócie, nenechajte sa ničím vyviesť z miery. Možno nebudete veľmi úspešní vo svojich aktivitách, ale i tak budete môcť prekonať samých seba a urobiť niečo, čo si všetci všimnú ako pozitívny ťah. Príliš nešpekulujte, ani sa veľmi neraďte s nepovolanými kolegami. Večer budete so sebou spokojní.

Vzťahy: Niektorí ľudia sa začnú nad vás vyvyšovať, môžete si teda uvedomiť ich nízkosť. Totiž, múdry človek sa nevyvyšuje nikdy. Dosiahnete obrat v súkromí, najmä ak patríte medzi osamelých; zoznámenie s penou devou či zaujímavým štramákom isto poteší. Dnešné energie tomu dosť prajú.  Pekne sa nahoďte, hlavu hore, a vyrazte do večerných ulíc.

Zdravie: Nedá sa povedať, že by ste neboli v rovnováhe, ale i tak by ste mohli zvýšiť opatrnosť, ak jazdíte autom, ovládať emócie, radšej nereagovať na hlupákov. Nie vždy budete mať vo futbale pravdu, i keď budete pociťovať niektoré rozhodcove verdikty za nespravodlivé. Jedzte striedmo, ale zase nie s prehnanou úzkosťou. Pite vodu.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (26.6.2019)

Uvedomte si, že keď už „vojna“ vypukne, treba zachovať pokoj a rozvahu, lebo unáhlenosť zabíja aj tie najčistejšie úmysly. Učenosťou a snahou vyniknúť sa veľa vecí komplikuje, a tak jediné, čo sa bude dať, bude zmobilizovaná vaša vnútorná sila. Predsa len nemá človek väčšieho nepriateľa, ako sám seba! (Cicero)

Kocka 3

Práca: Niečo sa v zamestnaní vyhrotí, a bude treba zabojovať o normálny výsledok. Držte si na uzde svoje city, tie by vás mohli zradiť, prípadne nasmerovať na nešťastný druh komunikácie. Najlepšie urobíte, ak sa budete držať vlastného rozumu a intuície, ktorá vás povedie správnym smerom. Večer budete unavení, ale v poriadku.

Vzťahy: Zrejme sa s niekým poriadne vyhádate, než si uvedomíte, že všeličo je tak trochu komplikované, a pravda možno nie je na žiadnej strane. Skúste byť veľkorysí a držte sa v nadhľade. Potom sa nebudete musieť obávať zrady či nedodržaných sľubov. Vyhnite sa narážkam či poukazovaním na slabosti svojej polovičky. Bránila by sa dosť netradičným spôsobom.

Zdravie: V prípade nedostatočnej koncentrácie siahnite po sile sugescií alebo duševných cvičeniach či meditáciách. Najdôležitejšia je dospelá duša to už viete. Skúste na nej popracovať, vzápätí sa zbavíte možných problémov, zlepší sa vaša fyzická i duševná kondícia ale zmizne aj zlá nálada. Pred spaním vám dobre padne medová voda.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (27.6.2019)

Skoro zistíte, že kto sa nevie priamo opýtať, ťažko dostane priamu odpoveď. Veď čo bolo predtým nie je podstatné pre toho, kto sa potrebuje dostať ďalej. Ak však nastane umŕtvenie, aj beznádejná bolesť bude mať svoje obmedzenia. A preto čím je menej strachu, o to je spravidla menej nebezpečenstva.

Kocka 4

Práca: Mohli by ste sa sústrediť na svoje ciele tak, aby ste zo všetkého skôr ískali ako stratili. Dariť sa bude manažérom, obchodníkom a ekonomicky mysliacim ľuďom. Môžete dnes získať výhody rôzneho druhu. Ak meníte prácu, budete úspešní; ak nejakú hľadáte, konečne nájdete. Myslite objektívne a svoje city veľmi nepotláčajte.

Vzťahy: Niektorí známi vám dajú zabrať. Možno aj tým, že všetko bude tak trochu mimo, niekto nepríde, ako ste plánovali, iní sa budú tváriť urazene, a v láske nastane mierne ochladenie, akoby sa zmenilo počasie. Na druhej strane, šťastie bude priať osamelým mužom. Ak by si niekam vyšli - zistili by, že sa narodil dôvod, prečo sa usmievať.

Zdravie: Športujte s rozumom, lebo nie všetko bude také, ako si budete priať. Možno si to iba idealizujete vo svojej predstave. Niektorí futbalisti budú pobehovať po ihrisku, samozvaní atléti budú behať skôr na teoretickej úrovni a nie normálne cvičiť a trénovať ako sa patrí. Aj skokani budú akísi zmätení; skôr budú poskakovať v práci ako po schodoch.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (28.6.2019)

Umenie je nádherná vec, ak ho neustále nesprevádza upozorňovanie na seba. Len priateľ dokáže povedať, kde alebo v čom je nejaká chyba. To však neznamená, že ho možno beztrestne urážať. Uvoľnenie, zmanipulovanie útlaku sa vždy môže prejaviť ako zlepšenie situácie. Zo zeme pochádza tvor, najprv je 4-nohý, potom ide po 2, napokon po 3 nohách.

Kocka 5

Práca: Bude správne, ak ukončíte, čo ste na začiatku týždňa rozbehli, ak všetky svoje povinnosti dotiahnete do konca. Možno sa vám všetko bude vliecť, ale vydržte to, veď mnohí z vás sa chystajú na dovolenku alebo aspoň na nejakú chatu. Môžete prežiť krásny víkend, máte sa na čo tešiť. Možno zábava začne už dnes večer.

Vzťahy: Spoznáte celkom zaujímavých ľudí. Možno sa rozhodnete pre nejakú oslavu alebo podujatie s tancom a humornými situáciami. Všetko, čo si naplánujete, vjde podľa vašich predstáv. V partnerskom živote nastanú pozitívne zmeny, ktoré vás potešia a posunú dopredu. V láske sa otvoríte a uprednostníte súkromie. Pripravíte si romantický večer pri sviečkach a víne.

Zdravie: Všeličo zvládnete, na nič nepôjdete bez patričných skúseností alebo roztržito. Energia sa vám nikde nezablokuje, nuž preskakujte prekážky, ako najlepšie viete! Pite dostatočné množstvo tekutín, hoci vás vaša vnútorná sila ani na chvíľu nesklame, trénujte či na suchu, napríklad na kolieskových korčuliach, alebo vo vode.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Sobota (29.6.2019)

Už ráno zistíte, že môžete nájsť svetlý bod aj v absolútnej tme.  Nebojujte teda o neisté ciele, radšej sa sústreďte na to, čo máte, čo môžete ľahko stratiť. Rozvaha, zmanipulovaná cestička má veľa protichodných tendencií. Vyberte si tú správnu stranu, pretože je nutné, aby sa mnohých bál ten, z koho majú mnohí strach.

Kocka 6

Práca: Pred sebou máte krásny deň so zaujímavými zážitkami. Pokúste sa všetko robiť tak, aby vám zostal čas na niečo krásne a príjemné. Sústreďte sa na to, čo si budú priať vaši blízki, čo prospeje väčšine. Egoizmus nebude na mieste. Večer sa možno niekde predvediete ako rečníci, tanečníci a podobne. Noc bude potom náročná.

Vzťahy: Sústredíte sa na tie priateľstvá, ktoré stoja zato. Niektorý známy vás trochu rozhodí, ale napokon to bude v poriadku. Všetko sa vysvetlí. Vyhnete sa rôznym ohováračom, sústredíte sa na najbližších, a všetko bude také, ako to chcete mať. Venujte sa v prvom rade láske. Tá vás povzbudí, inšpiruje a dodá potrebnú energiu.

Zdravie: Možno vás popoludní rozbolí hlava, možno vás celková námaha vyčerpá. Preventívne si urobte kúpeľ v morskej soli. Skúste si vylúštiť nejaké hlavolamy, prípadne vyplňte krížovku, aby ste trochu potrápili sivú mozgovú kôru. Jedzte viac čučoriedok, jahôd alebo malín. Pite viac tekutín ako obyčajne.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (30.6.2019)

Dnešné problémy vás dotlačia do depresie. Naozaj netreba vynikať pokusmi o samovraždu, uvedomte si, že nezodpovedná voľba niekedy iba nakopne toho, kto sa pomýlil. Je tu vak i žiarlivosť, ako precízne zmanipulovaná spokojnosť. A táto sa zväčša prejavuje nespokojnosťou. Na svete však niet človeka, aby sa všetkým páčil.

Kocka 7

Práca: Nedeľná pohoda by mohla trvať aj celý deň. Stačí, ak sa na ňu sústredíte. Všeličo vás prekvapí a posunie správnym smerom. Začnete sa venovať aj svojim koníčkom a mnohí pocítia potrebu čítať, vzdelávať sa. Počítajte so zaujímavými situáciami a tiež zážitkami. Náročné záležitosti zvládnete, i keby ste mali opačný pocit. Verte si.

Vzťahy: Zdá sa, že vás prekvapia rodičia niektorou nezmyselnou požiadavkou. Nerobte si starosti, rodičia často mávajú prehnané požiadavky a často chcú niečo absurdné, nech už máte hocijaký vek. Lepšie to bude klapať v láske, v priateľstvách. Možno si nájdete čas na posedenie so starou partiou, aby ste pookriali a nabrali novú energiu.

Zdravie: Dobrá fyzická forma je predpokladom úspechu každého nezaujatého tvora. Aj preto viac času venujte zdravej výžive, doprajte si zeleninové džúsy, najmä zo zelenej listovej zeleniny, ovocie, napríklad jahody, ríbezle, čerešne, a k tomu trochu zdravému pohybu a napokon, čo je skutočne najdôležitejšie, správne myslenie.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.