Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 4. týden (25.1. - 31.1.2021)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (25.1.2021)

Diamant odporúča: ver si, a nič ťa neprekvapí. V skúške bude spôsob, akým sa rešpektujete, nakoľko si veríte. Zistíte, že bez sebaúcty to ďaleko nemôžete dotiahnuť. Rôzne situácie tohto dňa vám naservírujú také okolnosti, že ak je úroveň vašej sebaúcty nízka, budete sa to musieť naučiť. Napokon, čo myslíte skutočne, s vierou a láskou, ak neustále idete sami proti sebe? Nuž, je to náročná téma, ale nevyhnete sa jej.

Kocka 1

Práca: Hoci urobíte niekoľko vážnejších kompromisov pre dobro celku, nie zas natoľko, aby ste sami seba nejako poškodili alebo ukrátili. Všeličo perfektne zvládnete, dokonca, i keby ste to robili len po prvýkrát. Vyhnite sa však vnútornej neistote, nespochybňujte svoje rozhodnutia, ak sa pre niečo rozhodnete, držte sa toho.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi to nepôjde dokonca ani online, ani telefonicky. Budete maž chuť ísť do spoločnosti, porozprávať sa, hoci len pri pohári s vodou, ale nepôjde to. Nepodliehajte depresívnym myšlienkam. Zavolajte niekomu milému napríklad cez sociálne siete a podobne, porozprávajte sa, akoby ste niekam skutočne išli.

Zdravie: Cítiť sa budete priemerne, bude celkom fajn vylepšiť to ľahkým cvičením, prípadne posilňovaním v domácich podmienkach. Pripravte si porciu tukožrútskeho šalátu z kapusty, mrkvy, olív a zeleru, pite čerstvé ovocné a zeleninové šťavy a budete sa cítiť oveľa lepšie. Večer chvíľu meditujte, čítajte si dobrú knihu alebo počúvajte hudbu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Utorok (26.1.2021)

Aký má zmysel vracať utŕžené údery? Túto otázku budete mať položenú veľmi často, aby ste si uvedomili nezmyselnosť oplácania toho, čo sa vám nepáči. Prečo? Lebo ak chcete poraziť všeobecne zlého, zlomyseľného alebo zákerného človeka, musíte ho tromfnúť v jeho zlobe, zákernosti či zlomyseľnosti. Naozaj by ste chceli byť horší, ako on či ona? Lepšie by ste sa potom pozreli sami sebe do tváre? Chápem, veľmi ťažká úloha.

Kocka 2

Práca: Spočiatku sa všetko bude vliecť, možno vám niekto nebude ani rozumieť, možno vy nebudete ničomu rozumieť. Zistíte, že niektoré veci robíte aj dvakrát a výsledok žiadny. Urobíte si častejšie nejaké tie desiatové prestávky, zachatujete si na mobile, nech rýchlejšie prejde čas, a napokon sa zmierite s realitou, že asi niektoré úlohy necháte na lepšie časy.

Vzťahy: Nikomu nenadbiehate, bez jeho žiadosti nepomáhajte. Možno si budete pripadať trochu mimo a nie vo svojej koži, ale i tak môžete všeličo správne nasmerovať a vyhnúť sa zbytočným nedorozumeniam najmä s tými skôr narodenými. Najlepšie urobíte, ak si trpezlivo vypočujete druhú stranu, a potom zareagujete s rozvahou a s citom.

Zdravie: Ak by ste cítili únavu, v prvom rade zhlboka dýchajte aspoň sedem nádychov a výdychov, pite chladnú vodu, na desiatu si pripravte biely jogurt s ovsenými vločkami a posýpkou z drvených mandlí alebo lieskových orieškov. Neskôr si dajte lyžicu domáceho medu, môžete aj vo forme limonády a pridajte citrón či lyžicu jablkového octu.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Streda (27.1.2021)

Boh je nekonečne jednoduchý a všetkým prenikajúci. Zrejme si treba uvedomiť, že nikde nikoho nemožno oklamať alebo zmanipulovať natoľko, aby sme si mohli myslieť, že to len - tak beztrestne prejde. Treba si uvedomiť, že na každom kroku vyššia moc pozoruje, ako sa správate, čo robíte a hlavne, z akej pohnútky to robíte. Vlastne sa nemožno nikde schovať pred vesmírnymi zákonmi.

Kocka 3

Práca: Zistíte, že si musíte oprášiť vedomosti aj z tých oblastí, ktoré ste považovali za celkom zbytočné. Budete musieť všeličo prekonať, zistiť, vytvoriť, no napokon budete so sebou spokojní. Nakoľko sa môže dariť aj zlodejom a neserióznym typom, zvýšte opatrnosť o svoje peňaženky, ale aj o autá či šperky. Nech nemusíte ešte aj utekať na políciu.

Vzťahy: Niekto si na vás vymyslí niečo nepriaznivé, ale nerobte si z toho veľkú hlavu, berte to ako skúšku - nakoľko dokážete takéto veci riešiť z nadhľadu a nakoľko nepodliehate chaosu. Vyhnite sa prehnanej kritike či extrémnemu posudzovaniu prehreškov iných ľudí. Viac sa venujte svojej láske, skúste byť empatické a pozorní.

Zdravie: Ak začnete upadať na duchu, predstavte si niečo skutočne smiešne a od srdca sa zasmejte. Prospeje aj spievanie niektorej pesničky, najlepšie kantusu. Pravda, ak spievate radi a nemáte s tým problém. Vhodná bude štyridsaťminútová prechádzka rezkejším tempom, a duši prospeje kvalitná literatúra.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (28.1.2021)

Niektoré protesty sú skôr na škodu ako na úžitok. Zistíte, že niekedy treba byť ticho, premýšľať až potom sa búriť alebo argumentovať proti niečomu, napríklad novému, ťažko pochopiteľnému. Okrem toho si vždy treba vyhmatať problém do jeho hĺbky, pochopiť jeho postupy, fungovanie, až potom treba robiť opatrenia či vážne kroky. Všetko ostatné potom môže byť predčasné, nedomyslené či unáhlené.

Kocka 4

Práca: Veľa dôležitých maličkostí vám vyjde, a budete sa môcť na všetko pozrieť z každého uhla pohľadu. Niektoré veci vám dajú zabrať, iné pochopíte okamžite. Možno dostanete skvelý nápad, ako vylepšiť niektoré menej atraktívne práce alebo postupy, a tak si získate úctu nielen nadriadených. Popoludní vypnete z pracovných povinností.

Vzťahy: Niektorá kolegyňa alebo kolega vás zle pochopia, a môže byť z toho menej príjemný rozhovor na celkom inej úrovni. Dávajte si teda lepší pozor na to, čo komu poviete, a najmä ako to poviete. V osobnom živote tiež prežijete niečo na spôsob studenej sprchy, najmú ak si nevšimnete, že iní nemajú veľmi dobrú náladu a nechcú od vás celkom nič.

Zdravie: Od rána budete trochu mimo, možno nervózni a nesústredení. I preto bude dobre začať svoj deň riešením krížovky alebo sudoku, Potom si urobte niektoré koncentračné cvičenie, napríklad pokúste sa aspoň tri minúty udržať v ruke pohár vody tak, aby sa hladina vody nezachvela. Vypite niekoľko zeleninových smoothies.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Piatok (29.1.2021)

Samo ničiaci program spustíš v 1 sekunde, no ako ho zastaviť? Základom môže byť skutočne všeličo. Spackaný vzťah, nesprávne pochopenie výroku niektorého priateľa alebo známeho, nepríjemný zážitok spojený s ponižovaním, a podobne. Bude si treba uvedomiť svoju skutočnú hodnotu. Svoju podstatu, lebo len tak možno slobodne dýchať. A slobodne dýchať potrebujeme všetci.

Kocka 5

Práca: Budete finišovať nejakú dôležitú úlohu, a tak sa nebudete zaoberať, či niekto niečo urobil alebo nie. Ak pracujete online, budete zrejme v spojení s kolegami a budete prekvapení, čo všetko dotiahnete do finálnej podoby. Právom budete na seba hrdí. Podvečer si uvedomíte, že nemožno ísť ani na tanec či na nejaký ples?

Vzťahy: Online vzťahy budú v poriadku, napokon nebude sa dať ani pohádať. Horšie toto bude doma, najmä ak vám deti začnú dávať z nudy tie najuletenejšie otázky a stále dookola tie isté. Deti sú už také, vymyslite im nejakú zábavu alebo dôležitú činnosť, a uvidíte, ako budú zrazu fičať.

Zdravie: Niektorých potrápia nejaké alergické reakcie, ťažko povedať či na niečo konkrétne alebo už na všetko toto trápenie, ktorým všetci prechádzame. Dajte si vitamín C a D3 , pripravte si niektorý chutný čaj, napríklad mandarínka-ďumbier, a započúvajte sa do tónov niektorej uchu lahodiacej skladby.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (30.1.2021)

Ak sa niečo vymkne spod kontroly, prídeš na to, keď už je neskoro. Budete sa musieť všetkému venovať so zvýšenou opatrnosťou, aby nenastali nejaké neželané účinky, na vašu psychiku. Niektorí budú musieť preukázať dosť veľa odvahy a statočnosti, aby si poradili s neznámou a nečakanou situáciou. Skúste zvýšiť opatrnosť na maximum, ak pôjde o niečo neznáme alebo celkom nové.

Kocka 6

Práca: Na rad príde váš talent. Urobte si čas na maľovanie, dekorácie rôzneho druhu, prípadne niečo ušite, vyšite alebo uštrikujte, muži môžu okrem piva zvládnuť aj menšie domáce opravy, alebo zaujímavé modelárske a pod. záľuby. Ak máte službu v nemocnici alebo v DSS, unavíte sa viac ako treba.

Vzťahy: Mohli by ste si upratať v niektorých nedorozumeniach s rodičmi či s deťmi, ale aj ak máte niečo nevysvetlené s priateľmi a priateľkami, urobte to, hoci aj cez SKYPE, vždy lepšie ako premýšľať, čo sa to stalo, prečo, a kto mal z toho úžitok. Konšpiračné úvahy ešte nikomu nepomohli - ani v rámci celej histórie.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom príjemne, no určite urobte niečo správne pre svoje telo a dušu. Bude stačiť i kúpeľ s morskou soľou, prípadne levanduľovým olejom, auto masáž, jogové zostavy . Ktorými prijmete viac energie. Jedzte tak, aby ste posilnili svoj imunitný systém, teda mrkvová šťavy s kvapkou oleja, citrusový džús a podobne.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (31.1.2021)

Netreba hľadať boha oddelene od človeka. Na to prídete počas dnešných zamyslení sa, meditácií či hlbších rozhovoroch s inými. Niektorí to poznajú za horších okolností, keď ich zaskočí ochorenie alebo stav, v ktorom nemysleli, že sa ocitnú. Tu pomôže len vesmírna energia, nuž nestrácajte čas, a naučte sa ju vnímať, prijímať a pomocou nej transformovať to, čo vám nevyhovuje. Vždy sa všetko dá, len chcieť treba.

Kocka 7

Práca: Budete mať príležitosť pracovať na sebe, na svojom duchovnom rozmere, ale aj na nových vedomostiach - napríklad sledovaním dokumentárnych filmov, literatúrou, štúdiom - ako sa vám bude chcieť, a budete môcť dnešok využiť doslova pre seba, ako sa vám bude páčiť.

Vzťahy: V niektorých momentoch vám pôjde i ten najbližší človek tak trochu na nervy a dáte mu ráznejšie najavo, že chcete mať chvíľu pokoja i pre seba. Niekto vás bude otravovať telefonicky, možno i trochu zaklamete, ako nemáte čas, ale vždy lepšie takto, ako byť arogantný alebo chladne odmietavá.

Zdravie: Výhodu má každý, kto vlastní stacionárny bicykel, lebo si bude môcť športovať, koľko mu bude telo ráčiť. Okrem toho je tu i možnosť náročnejšieho posilňovania pomocou aplikácií, dlhšia vychádzka do prírody - najbližšie ako sa dá a s rúškom pri stretnutí s cudzími ľuďmi, lebo čert-covid nespí, a ktovie, či nebude lietať aj popod stromy (čo je teoreticky nemožné).

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.