Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 4. týden (20.1. - 26.1.2020)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (19.1.2020)

Dnešok ukáže, že finančný dostatok ešte nepotvrdzuje dostatok umu, lásky či šťastia. Niekomu sa darí nepríjemné zovretie, ktoré mu môže prerásť v chorobný kŕč. Nevyvážený človek sa často dopúšťa unáhlených rozhodnutí. Sú takí, čo si radi napchajú vrecká peniazmi iných, a potom sa neštítia prejaviť ľútosť s tými, ktorých možno aj okradli.

Kocka 1

Práca: Vyvarujte sa nedomyslených aktivít, všimnite si, čo všetko budete vedieť urobiť, čo všetko dokážete zvládnuť. Nové úlohy prijmete ako výzvu svojich schopností, a tie preukážete v excelentnej forme. V niečom sa na chvíľku zamotáte, ale napokon všetko rozuzlíte a nájdete vhodné riešenia a postupy. Večer vás čaká nejaká odborná debata.

Vzťahy: S niekým sa zoznámite a nájdete spoločnú reč. Možno nebudete nadšení správaním sa niektorých blízkych kolegov alebo známych, no predsa nájdete spôsob, ako sa dohodnúť na niečom zásadnom. Vyhnete sa hádkam, budete jednať ako rodení diplomati: ani celkom áno, ani celkom nie. Tak kdesi uprostred.

Zdravie: Cítiť sa budete priemerne, bude celkom fajn vylepšiť to ľahkým cvičením, prípadne tréningom vo vode, kondičným plávaním, squashom alebo posilňovaním. Pripravte si porciu tukožrútskeho šalátu z kapusty, mrkvy, olív a zeleru, pite čerstvé ovocné a zeleninové šťavy a budete sa cítiť oveľa lepšie. Večer chvíľu meditujte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (20.1.2020)

Len veľmi silný jedinec si prizná svoje chyby pred slabšími, hoci vie, že ho tým priznaním budú kameňovať. Rovnako pre duchovne vyspelých ľudí je anarchia tým najslobodnejším zriadením. Niektorí menia i skvelé veci iba preto, aby niečo menili. Netreba preto tlieskať prepadnutej opere, iba zničíte to čo sa tak ľahko nezíska naspäť.

Kocka 2

Práca: Zistíte, že si musíte oprášiť vedomosti aj z tých oblastí, ktoré ste považovali za celkom zbytočné. Budete musieť všeličo prekonať, zistiť, vytvoriť, no napokon budete so sebou spokojní. Nakoľko sa môže dariť aj zlodejom a neserióznym typom, zvýšte opatrnosť o svoje peňaženky, ale aj o autá či šperky. Nech nemusíte ešte aj utekať na políciu.

Vzťahy: Niekto si na vás vymyslí niečo nepriaznivé, ale nerobte si z toho veľkú hlavu, berte to ako skúšku - nakoľko dokážete takéto veci riešiť z nadhľadu a nakoľko nepodliehate chaosu. Vyhnite sa prehnanej kritike či extrémnemu posudzovaniu prehreškov iných ľudí. Viac sa venujte svojej láske, skúste byť empatické a pozorní.

Zdravie: Ak začnete upadať na duchu, predstavte si niečo skutočne smiešne a od srdca sa zasmejte. Prospeje aj spievanie niektorej pesničky, najlepšie kantusu. Pravda, ak spievate radi a nemáte s tým problém. Vhodná bude štyridsaťminútová prechádzka rezkejším tempom, a duši prospeje kvalitná literatúra.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (21.1.2020)

Len láska plodí zodpovednosť, a toto prekoná všetky neresti a zákernosti. Všetci násilníci začínali ako bojovníci za práva iných, len neskôr priznali farbu. Aj slabí ľudia majú dostatok sily, aby vyhrali, keď vyhrať chcú. Ak ignorujete moc a silu spodiny, koledujete si o riadny výprask.. Takže dnešok vás vyobracia po každej stránke. Držíme palce.

Kocka 3

Práca: Veľa dôležitých maličkostí vám vyjde, a budete sa môcť na všetko pozrieť z každého uhla pohľadu. Niektoré veci vám dajú zabrať, iné pochopíte okamžite. Možno dostanete skvelý nápad, ako vylepšiť niektoré menej atraktívne práce alebo postupy, a tak si získate úctu nielen nadriadených. Popoludní vypnete z pracovných povinností.

Vzťahy: Niektorá kolegyňa alebo kolega vás zle pochopia, a môže byť z toho menej príjemný rozhovor na celkom inej úrovni. Dávajte si teda lepší pozor na to, čo komu poviete, a najmú ako to poviete. V osobnom živote tiež prežijete niečo na spôsob studenej sprchy, najmú ak si nevšimnete, že iní nemajú veľmi dobrú náladu a nechcú od vás celkom nič.

Zdravie: Od rána budete trochu mimo, možno nervózni a nesústredení. I preto bude dobre začať svoj deň riešením krížovky alebo sudoku, Potom si urobte niektoré koncentračné cvičenie, napríklad pokúste sa aspoň tri minúty udržať v ruke pohár vody tak, aby sa hladina vody nezachvela. Vypite niekoľko zeleninových smoothies.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Štvrtok (22.1.2020)

Ovládnite vnútorný zmätok, inak sa ocitnete na pohrebisku snov a nádejí… Všeličo môžete skomplikovať práve tým, že chcete každému vyhovieť. Pomýlení ľudia sú presvedčení, že sa mýlia tí druhí. Neprikrášľujte si teda toho, kto by vám rád stisol krk. Dbajte na to, aby ste odhalili tých správnych protivníkov.

Kocka 4

Práca: Spočiatku sa všetko bude vliecť, možno vám niekto nebude ani rozumieť, možno vy nebudete ničomu rozumieť. Zistíte, že niektoré veci robíte aj dvakrát a výsledok žiadny. Urobíte si častejšie nejaké tie desiatové prestávky, zachatujete si na mobile, nech rýchlejšie prejde čas, a napokon sa zmierite s realitou, že asi niektoré úlohy necháte na lepšie časy.

Vzťahy: Nikomu nenadbiehate, bez jeho žiadosti nepomáhajte. Možno si budete pripadať trochu mimo a nie vo svojej koži, ale i tak môžete všeličo správne nasmerovať a vyhnúť sa zbytočným nedorozumeniam najmä s tými skôr narodenými. Najlepšie urobíte, ak si trpezlivo vypočujete druhú stranu, a potom zareagujete s rozvahou a s citom.

Zdravie: Ak by ste cítili únavu, v prvom rade zhlboka dýchajte aspoň sedem nádychov a výdychov, pite chladnú vodu, na desiatu si pripravte biely jogurt s ovsenými vločkami a posýpkou z drvených mandlí alebo lieskových orieškov. Neskôr si dajte lyžicu domáceho medu, môžete aj vo forme limonády a pridajte citrón či lyžicu jablkového octu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Piatok (23.1.2020)

Pamätajte, že keby ste boli mlčali, označili by vás za filozofov...Opýtajte sa sami seba : čoho sa vlastne bojíte? Pred sebou nikam neujdete, preto využite dnešnú energiu na to, aby ste sa posunuli poriadne dopredu- Mnohé dialógy sa nezaobídu bez vzájomného obviňovania, treba zmeniť svoje spôsoby. Neničte iných, kroťte svoje vášne, lebo raz sa to otočí proti vám.

Kocka 5

Práca: V hlave vám bude prechádzať scenár na víkend, a tak budú musieť niektorí klienti počkať, alebo sa nechať preložiť na iný čas. Rýchlo pochopíte, že si musíte švihnúť, ak chcete zmiznúť domov skôr ako obyčajne. Niektorým novinárom skríži plány vymaľovaná fuchtľa - nevedno prečo vo vedúcom postavení, no i tak jej prejdú cez rozum.

Vzťahy: Budete mať sklon reagovať na niektorých ľudí nepremyslene. Pokúste sa zhlboka dýchať a odpovedať rozvážne a bez prehnanej kritiky. Je možné, že práve dnes pri nejakej príležitosti spoznáte zaujímavých ľudí, ktorí sa stanú prirodzenou súčasťou vašich životov. Osamelým sa podarí nájsť svoj protipól a stráviť pekný večer, možno na niektorom plese.

Zdravie: Dnešok bude vhodný na športovanie, najlepšie, ak si pôjdete niekam zalyžovať alebo si zvolíte pobyt vo wellness, kde pookrejete a doslova resetujete svoju energiu. Vhodná bude aj masáž, sauna či kondičné plávanie. Myslite i na duchovné zážitky, ako je koncert, divadelné predstavenie alebo zaujímavá kniha.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (24.1.2020)

Nenápadné zlo často odhalíte, keď je príliš neskoro na nápravu. Vždy treba vycítiť, odkiaľ „fúka“ vietor, aby vás neprevrátil. Možno pád z raja vo vás vyvolal hrôzu z výšok, skúste to prijať… Nebudete sa vedieť rozhodnúť medzi dvomi alternatívami, preto začnete niekomu vnucovať svoje dobro, aby si zakryl snahu získať jeho výhody.

Kocka 6

Práca: Ráno sa začítate do niektorých bulvárnych novín, a tam získate nápad pozrieť sa po stopách niektorého mimoriadneho človeka alebo okúzľujúceho miesta, kde sa kedysi stalo niečo mimoriadneho. Všeličo sa bude zdať komplikované alebo až neprehľadné, ale napokon to zvládnete ako sa patrí. No a vyrazíte za svojimi snami.

Vzťahy: So svojimi blízkymi sa budete chcieť dohodnúť i vtedy, ak oni tento pocit zdieľať nebudú. Sústredíte sa najmä na to, aby ste všetky svoje povinnosti čo najlepšie zvládli a mohli sa sústrediť na niečo príjemné. Zrejme spoznáte príjemných ľudí, s ktorými sa niekde dobre zabavíte alebo porozprávate.

Zdravie: Doprajete si oddych, možno si pôjdete zacvičiť do blízkej posilňovne, možno uprednostníte pobyt v prírode alebo sa pôjdete korčuľovať. Možností bude viac, pôjde o to, čo vás chytí za srdce. K jedlu si pridajte niektorý čerstvý šalát, napríklad z kapusty, mrkvy a olív, pite častejšie vhodné čaje, doprajte si aj dostupné ovocie.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (25.1.2020)

Ak si neveríte v zásadných veciach, neveríte si v ničom, a povzbudenie budete považovať za zázrak. Ak ale počúvate intuíciu, potom vás nezaskočí žiadna náhoda. Nezabúdajte, že každý červík si nájde svoju dieru, len aby niekam zaliezol, zvýšte opatrnosť, inak domotáte i to, čo ste veľmi chceli, ba iným ukážete cestu, po ktorej by ste vy sami dobrovoľne nikdy nešli.

Kocka 7

Práca: Dnešok vám prinesie veľa radosti a tiež veľa zaujímavých zážitkov, aktivít, ak sa trochu rozhýbete a nenecháte si uniknúť nejaký dobrý program alebo zaujímavé podujatie. Možno získate aj nejaké nové nápady, inšpiráciu do ďalších dní, rozhodne dnešok nebude v ničom márny. Nájdete v sebe pár neobjavených vlastností.

Vzťahy: Niekto celkom blízky potrénuje vašu dôveryhodnosť a tiež vašu podstatu. Možno vás požiada o riskantnú pôžičku či investíciu. Tu budete musieť dať priateľstvo alebo pocity láskyplnosti bokom. Sústreďte sa na svoju intuíciu, a podľa nej urobte zásadné kladné či celkom záporné rozhodnutie. Potom v blízkej budúcnosti nič nebudete musieť ľutovať.

Zdravie: Možno vás premôže istý druh nostalgie, smútok, čo môže súvisieť s oslabenou krčnou chrbticou. I preto myslite na spinálne cviky, ktoré nájdete v joge, prípadne zájdite do krytej plavárne, a vo vode trochu cvičte. Je to veľmi účinné. Prospeje vám zelená listová zelenina, granátové jablká a mandarínky.  Neprejedajte sa a s ničím nepreháňajte.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Téma dne Věštba a výklad karet na rok 2020

Připravte se na pestrost událostí, které vám přinese nový rok.

Zjistit více