Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Astropsycholožka Miška

Miška

Osobný kód 154

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 15. týden (12.4. - 18.4.2021)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (12.4.2021)

Hovorí sa, že nejeden chytrák by chcel vyhrať preteky bez výcviku. Sú však situácie, kedy sa to nevypláca, ba je to nebezpečné. Budete musieť presne odlíšiť nebezpečný stav od fiktívne ohrozujúceho, rozumné od hlúpeho. K tomu však budete potrebovať aj patričné vedomosti, schopnosť sebaovládania a vysokého nadhľadu. Potom začnete všetky situácie vnímať ako parádnu šachovú hru.

Kocka 1

Práca: Niektoré povinnosti vás zaskočia, niečo sa náhle zmení a bude z toho mierny chaos. Dbajte hlavne o to, aby ste mali poriadok v sebe. To ostatné sa už časom nejako spraví. Mohli by ste sa sústrediť na všetko, čo vás môže posunúť správnym smerom, začnite pracovať na nových projektoch, rozvíjajte svoje nápady, myšlienky.

Vzťahy: Najlepšie sa bude dariť osobným vzťahom, láskam či priateľstvám rôzneho druhu. Možno sa konečne stretnete s nejakou známosťou, s ktorou ste si dosiaľ iba písali a ani ste nedúfali, že sa to raz môže zmeniť. Napriek priazni života, buďte rezervovaní na takom stretnutí, veď o nič neprídete, času na všetko bude dosť.

Zdravie: Budete pobehovať, behať, poskakovať i skákať. Nezabudnite na dostatočný príjem vody, ak sa vám bude chcieť, trénujte a posilňujte. Prospejú vám jahody, mandarínky, ale aj kivi a banány na rôzny spôsob. Prospejú vám nové knihy, zaujímavé myšlienky, chvíľka večernej meditácie.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Utorok (13.4.2021)

Najhoršie je vtedy, ak v tebe umiera láska. Možno vás niekto, o kom ste si roky mysleli ako dobre ho poznáte, sklame. Sklamanie bude veľmi silné a veľmi nepríjemné. Pochopíte, že všeličo je iné, ako by mohlo byť. Uvedomíte si, že sú záležitosti, ktoré nemožno niečím nijako ovplyvniť ani zamedziť ich negatívnym účinkom. Čo ale skutočne môžete - prísť na to, ako sa ubrániť. Potom je všetko ľahšie.

Kocka 2

Práca: Mnohí budú pracovať z domu, ale i táto činnosť akoby chcela uviaznuť na plytčine možností. Ľudia začnú cítiť nedostatok finančných prostriedkov. A nedostatok záujmu o tvorenie či vymýšľanie zmysluplných projektov tiež akosi ustúpi z centra pozornosti. Mnohí sa začnú nudiť, iných prepadne vlna nespokojnosti, ale pozor! to je tá horšia cesta.

Vzťahy: Vzťahy sa vám v niečom polepšia - v inom zamrznú. Bude to hlavne tam,, odkiaľ namiesto empatie príde chlad a nepokoj. Viac maličkostí vás otrávi, pričom si uvedomíte, že ak sa nachádzate v napätej atmosfére, zbožné reči účinkovať nebudú. Sústreďte sa najmú na energie, ktoré budú k vám vysielať iní.

Zdravie: Ráno nezabudnite behať, ak sa nebude dať inak, potom po schodoch hore a nadol, aspoň 10 x 10 schodov. Potom zhlboka dýchajte aspoň 7 minút a na raňajky si pripravte ovocná čaj s medom a limetkou. Raňajkujte ovsené vločky s jedným rozmixovaným jablkom prípadne s niektorými posekanými orieškami alebo semienkami.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (14.4.2021)

Nie všetko škaredé na povrchu je celkovo zlé. Treba si dať pozor na posudzovanie toho, čomu celkom nerozumiete, aby nedošlo k predčasnému odsúdeniu niečoho, čo predsa len stojí zato. Niektoré ľudia nevyzerajú príťažlivo, napriek tomu majú veľmi dobré srdce a sú ochotní pomáhať i tam, kde sa tí “pekní” nijako nemajú k činu. I preto je dôležité uvedomiť si hodnoty jednotlivých ľudí, ale aj situácií. Zvoľte správne.

Kocka 3

Práca: Keď ovládnete svoju neistotu, ovládnete i to, čoho sa tak bojíte. Zistíte, že všetko môže ísť cestou, aká je pre vás vyhovujúca a aká vás zaujíma. Možno neviete zarábať cez internet, online obchodom, ale ľudia sú potrební aj inde. Možno za nižšiu cenu, ale nie za žobračenku. Urobte všetko pre to, aby ste zostali stáť na rovných nohách.

Vzťahy: Možno sa aj online s niekým nepohodnete, všeličo sa vám bude zdať nepríjemné, bez logiky. Uvedomte si svoju hodnotu, a tiež fakt, že odvetou alebo hnevom nič nedosiahnete. Najlepšie bude voliť rukolapné argumenty, pokojný ale rozhodný tón reči, ukázať na zmysluplný cieľ ohrozeného vzťahu a napokon - zhlboka dýchať.

Zdravie: Vhodná bude polhodinka jogy, napríklad trochu náročnejší Pozdrav slnku. Môžete ho doplniť výkrutmi, alebo skokmi zľava- doprava, prípadne keď ste v doske, na 10 sekúnd dajte jednu ruku krížom na jedno plece, potom to zopakujte aj s tou druhou a telo bude perfektne rozcvičené. Potom bude všetko lepšie chutiť.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (15.4.2021)

Keď si v ohrození, nerieš nezmysly. Človek by si vždy mal byť vedomý, v akej situácii sa nachádza, o čo mu ide a čo je jeho prioritou. Potom môže urobiť tie správne kroky a rozhodnutia. V ohrození platia trochu iné pravidlá: predovšetkým, odkiaľ vanie nebezpečenstvo - a všetko ostatné ide na druhé miesto. Lebo mať to, čo je zlé pod kontrolou, je dôležitejšie, ako všetko ostatné. V takomto momente celkom isto.

Kocka 4

Práca: Nedostatok sily a elánu plodí len ďalšie negatívne myšlienky. I preto treba držať hlavu hore, venovať sa tomu, čomu rozumiete a čo dokážete robiť tak, že vás to alternatívne aj uživí. Pohnite hlavou, vytvorte niečo, pomôžte tam, kde je to potrebné. Uvidíte, že práce je dosť, a ak patríte k nešťastným prepusteným, pozviechate sa.

Vzťahy: Možno si budete chcieť s blízkou osobou len tak zatancovať v obývačke alebo tie mladšie ročníky - zarepovať si poriadne nahlas a tak vyjadriť svoje pocity, ktoré možno dusíte v sebe alebo máte pocit že vám všetko prerastá cez hlavu. Spev je tu najlepším spôsobom ako nastoliť rovnováhu a povedať deťom či láske niečo pozitívne.

Zdravie: Konečne začnete rešpektovať aj svoje vnútorné dieťa, vhodné bude niečo si namaľovať, zaspievať niektorú mantru a potom si môžete zabehať alebo po schodisku alebo po dlhšej chodbe. Jedzte viac citrónov a pomarančov, pridajte si citrónovú šťavu do nápoja z ďumbiera. Vhodná bude i kratšia večerná meditácia.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (16.4.2021)

Keď sa ti splašia kone, je úplne jedno, ktorým smerom sa rozbehnú. Bude skutočne dôležité uvedomiť si pravé hodnoty, teda to, čo je dôležité, a čo možno odsunúť dozadu, na iný čas. Budete musieť preukázať pevný charakter, silu svojej osobnosti, koncentráciu na maličkosti a odvahu konať. Okrem toho bude dôležitá aj rýchlosť v rozhodovaní sa a sebaovládanie. Ale dokážete viac ako si myslíte.

Kocka 5

Práca: Venujte sa takým činnostiam, ktoré sú zmysluplné a môžu vás posunúť k čomukoľvek užitočnému. Nenechajte sa ničím zastrašiť alebo presvedčiť, že ste sa ocitli v nejakej bezvýchodiskovej situácii. Samostatné myslenie sa vám vyplatí ako aj práca, ktorá možno nebude zaplatená, ale vy ju urobíte pre iných, odkázaných na takúto pomoc.

Vzťahy: Dáte sa do vlastnej jednoty, sústredíte sa na podstatu všetkého tak, že aspoň zatelefonujete mame, ako sa má, či niečo nepotrebuje a dodáte jej odvahu vytrvať. V láske bude všetko rovnaké ako včera alebo predtým, až na jednu vec. Pomaly sa začnú odhaľovať tie veci, ktoré boli zakryté rúškom pretvárky a zdalo sa, že je všetko ako má byť.

Zdravie: Pre jednotu svojich energií si skúste počas celého dňa opakovať tento kantus: Verím v silu Univerza, verím v silu svoju. S láskou prijímam všetky výzvy, vedú ma k pokoju. Som len sebou, vnútri svetlom, ktoré zavolám, porazím zlo touto silou, vstanem z popola. Nech sa tak stane. A práve v tomto môže byť najväčšia sila.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Sobota (17.4.2021)

Niekto má rád pekné veci iba zvonku; potom sa iba čuduje… Je nebezpečné posudzovať čokoľvek alebo kohokoľvek podľa výzoru. Aj naoko nepekný človek môže mať zlaté srdce, a naopak, ten naoko krásny, môže byť hlupák bez srdca, surový alebo bezcitný slaboch. Vždy treba rozmýšľať tak, aby ste uprednostnili intuitívnu a tiež zdravú úvahu aj v súlade s rozumom, a podľa toho sa rozhodovali. Iný typ rozhodovania môže byť nepriaznivý pre všetkých.

Kocka 6

Práca: Mnohí budú upratovať, naprávať škody vrtkavého počasia v záhradke či na poli, možno aj umývač okná, ak ešte nestihli, prerábať alebo sťahovať nábytky. Zo všetkého budete mať celkom dobrý pocit, najmä ak vás neodradia pesimistické reči partnera alebo kamarátky, ako sa nič neoplatí.

Vzťahy: Niektoré povahy nezvládnete, preto zhlboka dýchajte a radšej mlčte, akoby ste mali povedať vety, ktoré neskôr nemožno odvolať. Na druhej strane, získate sympatie a podporu celkom neznámych príjemných ľudí, ktorých stretnete pri niektorej vonkajšej aktivite. S nikým nerozoberajte politiku ani neoponujte… načo si kaziť pekný deň?

Zdravie: Kondícia vás ani nesklame, ak ste chorí, polepší sa - celkovo. Bude dôležité venovať sa samým sebe, trochu športovať, behať či bicyklovať, jesť skôr šaláty a ľahšie jedlá ako mastné, prepečené alebo vyprážané. Vyhnite sa aj cestám rôzneho druhu. Namiesto sladkostí jedzte ovocie.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (18.4.2021)

Vraj sa ľahšie umiera, keď o tom vedia všetci, len my nie. Toto býva často tendenčné, keď sa niektorí ľudia hrajú na tých, kým nie sú, ani nemôžu byť. Ak je niekto chorý na smrť, má právo vedieť, ako to s ním je, má právo rozhodnúť sa, či zabojuje o svoj život svojimi vrodenými božskými schopnosťami, alebo to dobrovoľne vzdá. Brániť mu v tejto voľbe, klamať a predstierať, ako je všetko v poriadku, je viac menej nehorázne.

Kocka 7

Práca: V aktivitách rôzneho druhu sa vám bude dariť, hoci nie všetko bude vyzerať tak, ako si to budete želať. Všeličo vás bude unavovať, ale vzchopíte sa, a naštartujete sa či k plneniu svojich umeleckých snov alebo k pneniu snov tých najmenších. Budete môcť dosiahnuť veľa spokojnosti vo svojej rodine alebo v okruhu priateľov.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi budete vychádzať skvelo, s inými diplomaticky, ale budú aj takí, ktorých budete natvrdo ignorovať. Nie každý vám bude po chuti, nie s každým nájdete spoločnú reč. Môže sa stať i to, že na vás bude bez príčiny zazerať niektorý sused, pretože mu manželka vzala cigarety. Ale to sa nedozviete.

Zdravie: Najlepšie urobíte, ak sa vyberiete do prírody, vhodný bude bicykel, beh alebo koliesková korčule. Budete sa cítiť príjemne a doprajete si normálnu dávku pohybu. V strave pribrzdite s vyprážanými jedlami, čokoládou a kysnutými koláčmi. Tie sa vybehávajú naozaj ťažko. Nezabudnite na dostatok vody.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.