Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 39. týden (26.9. - 2.10.2022)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (26.9.2022)

Nauč sa rozlišovať medzi intuíciou a fantáziou, lebo sa zblázniš. Je veľmi nešťastné - a robia to mnohí - že ak dobre nerozumiete svojej intuícii, domýšľate si, čo vám to chcelo povedať, a po chvíli dokonca fantazírujete. Samozrejme, keď sa veci stanú, zostanete nešťastní. Máte pocit, že vás osud podviedol. Nepomyslíte na to, že ste nesprávne pochopili intuíciu, zle ste si ju vyložili, teda domysleli. A toto sa stáva veľmi často.

Kocka 1

Práca: Na všetko sa sústreďte, na nič nezabudnite. Možno bude v poriadku, ak sa sústredíte na mierne zabudnuté povinnosti, odložené na “inokedy”. Všetko môžete urobiť správne, no musíte sa do toho trochu viac vložiť a menej špekulovať o tom, “čo z toho budete mať”. Možno len dobrý pocit, ale i to je vyššia odmena ako len otrávené peniaze a uznanie nulové. V dôležitých povinnostiach sa spoliehajte iba na seba.

Vzťahy: Niektorí známi nebudú voči vám celkom seriózni, preto bude dosť dôležité vedieť si veriť, nečakať, že niekto niečo zariadi, sám od seba pomôže alebo ponúkne riešenie nejakej chúlostivej záležitosti. V rodine si každý bude žiť v tom svojom svete, bez ohľadu na to, čo si budú myslieť iní. Ani tu nenájdete očakávané útočisko. Skôr si vás vypočujú deti, ale tie zasa nebudú vedieť, čo a ako.

Zdravie: Bude dôležité pohybovať sa. Hocijako, no poriadne. K tomu pite nejaké ovocné čajíky, aby ste dopĺňali tekutiny. Trénujte, koľko vládzete, behajte alebo poskakujte. Počas dňa jedzte menej ťažké jedlá, doprajte si ovocie a zeleninu. Večer si prečítajte kvalitnú literatúru. Zachovajte si vo všetkom nadhľad, pokiaľ to nebude nutné, nehádajte sa. Vyhýbajte sa zbytočnému stresu.

Výrazne sa to týka tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (27.9.2022)

Pretáčaj, prekrúcaj, toč sa, ako chceš, no vedz, že tvoja lož ťa vždy zradí. Je pravda, že i klamať treba vedieť, pretože klamstvo môže byť zákerné tým, že si nezapamätáte jeho presnú verziu, ktorú ste použili. Tým pádom vás po rokoch prichytia - možno len z nudy- spomienkou na túto vtedy “nevinnú lož”, Ale lož môže byť aj účelová, aby ste krivou výpoveďou niekoho iba tak zničili, znemožnili, vyhodili z hry… a to je už horšie.

Kocka 2

Práca: V mnohých záležitostiach sa vám bude dariť, možno nájdete nové spôsoby, ako ľahšie doriešiť isté problémy, možno niečo zjednodušíte, iné zrušíte, lebo to už nebude potrebné. V každom prípade urobíte kus dobrej práce a zavediete systém poriadku, správneho postupu a tiež správnej komunikácie. Je možné, že vás kolegovia či nadriadení aj nejako ocenia, čo vám bude inšpiráciou pre ďalšie rozhodnutia.

Vzťahy: Temer s každým vyjdete normálne, dokonca aj s typmi, ktoré do všetkého musia niečím zabŕdnuť, pokritizovať alebo zhodiť, aby sa nepovedalo. Nájdete spôsob, ako im vstúpiť do svedomia a usmerniť ich vnútornú nespokojnosť. V osobnom vzťahu budete chvíľu sklamaní, no napokon sa všetko vysvetlí a zistíte, že vaše pochybnosti boli neopodstatnené. Najlepšie na tom budú mamy a dcéry.

Zdravie: Po celý deň budete v pohybe, takže sa mnohým ani nebude chcieť športovať v tom pravom zmysle. Možno to bude škoda, lebo také plávanie alebo bicyklovanie by bolo veľmi prospešné nielen vašim bedrovým kĺbom, ale kondícii ako celku. Dodržujte pitný režim, rozhodne sa neprejedajte na noc nejedzte ani čokoládu, ani vyprážaný rezeň so zemiakovým šalátom. Bolo by vám z toho nanič.

Predovšetkým sa jedná o ľudí, čo sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci, ale aj o iných.

Streda (28.9.2022)

Blázni sa často tešia z najhoršej pohromy, aká ich postretla. Mnohí exoti si myslia, že pohroma je akýsi adrenalín, a jupíííí, poďme sa s ním zahrať. Až keď zistia, že už ide o život, nie o hru, trochu zvážnejú, aby sa nadýchli a mykli plecom, veď čože? Pohromy sú tu na spestrenie každodenného života, teda nato, aby bolo čo robiť. Takéto ponímanie skazy a pohrôm je skutočne číre bláznovstvo.

Kocka 3

Práca: Komplikované pracovné záležitosti vás mierne otrávia, a ak ste nasadili riadne tempo ráno - poobede môžete byť celkom nanič a bez energie. Možno bude vhodné dať najavo, že niektoré veci si vyžadujú viac času, a preto sa im treba venovať trochu inak, ako bolo vo zvyku. Skúste sa dostať do nadhľadu a radšej v ničom neriskujte.

Vzťahy: Všimnete si, že vaši kolegovia často nevedia, čo občas povedia. Akoby nekontrolovali svoje myšlienky a stavy mysle. Možno sa na niečom i zasmejete, pokiaľ nepôjde o nedorozumenie, ktoré niekoho predsa len urazí. Vaši najbližší budú podliehať náladovým stavom, budú prebiehať z melanchólie do radosti a potom späť, do depresívneho módu, a to trochu otrávi.

Zdravie: Kondíciu si udržíte gymnastikou alebo krátkymi relaxáciami. Hrozí vám menšia odolnosť, zdá sa, že ak by ste precitlivelo reagovali, nevyhli by ste sa bodavým bolestiam hlavy, možno ani žalúdočnej nevoľnosti. Pre istotu si pripravte čaj z ďumbiera, mäty a citróna, podporí nielen správnu funkciu tráviaceho traktu, ale aj celkovú imunitu organizmu.

Toto v prvom rade platí pre tých, ktorí sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v mesiaci.

Štvrtok (29.9.2022)

Hovoriť verejne o inom človeku, čo všetko spravil, a bez dôkazov, je veľmi nebezpečný prečin. Ide o to, že vo všeobecnosti si ľudia povedia - bez vetra sa ani list nepohne, a tiež preto, že ak niekoho pošpinili, sotva niekedy tá špina z neho zmizne, i keby bola kompletne vymyslená.  Ide o najnebezpečnejší spôsob klamstiev, ktorý je vo svojej podstate dokonalý. Je módou využívať ho rôznym spôsobom.

Kocka 4

Práca: Niektoré projekty či úlohy vám dajú riadne zabrať. Budete musieť poupratovať nielen v sebe, ale aj v zabudnutých problémoch, ktorým ste sa stihli vyhnúť, len aby ste mali chvíľu pokoj. Ten i tak len tak nedosiahnete. Na projekty sa sústreďte, všetko pôjde lepšie- Možno by ste sa mohli zamerať na lepší manažment a kontrolu financií.

Vzťahy: Nedajte sa oklamať sympatickým výzorom, príjemným zjavom a zdanlivou ochotou niekoho, kto sa iba bude chcieť z nejakého zištného dôvodu votrieť do vašej priazne. Lepšie sa prizrite všetkému, aby ste napokon z ústretových ľudí neboli príliš sklamaní. V rodine budete zmierovať rozhádaných, vysvetľovať rôzne nepochopiteľné hlúposti.

Zdravie: Hoci budete pri plnej sile, i tak jazdite s mierou a aj pri náročnejšej práci s ničím nepreháňajte. Váš organizmus bude síce vo forme, ale tiež potrebuje istú údržbu; hoci vo forme dlhšej prechádzky. Vhodná bude i ľahšia turistika, športová chôdza alebo hodinka kondičného plávania. Imunitný systém podržte vitamínom D3.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (30.9.2022)

Konzument denne rieši svoje menu, aby nemusel riešiť nedostatok lásky. Väčšinou sa sklamaní ľudia, najmä v láske, utiekajú k jedlu. Je to dosť vážne seba poškodzovanie, lebo tu klin klinom nevyrazíte. Ak sami nie ste voči sebe pozitívne naklonení, okolie to nespraví. Najdôležitejšie je akceptovanie seba samých takých, akí ste, a potom vybudovanie si úcty voči sebe; prečo? Lebo bez toho nebudete mať nikde nijakú úprimnú úctu.

Kocka 5

Práca: Všetkým aktivitám sa bude dariť. Je šanca vyhrať konkurz, posunúť sa zaujímavejším smerom, dosiahnuť lepší plat, presvedčiť nadriadených, že ste jednotka a s vami jednoducho treba vždy počítať. Čo si ráno naplánujete, to i dosiahnete, i keby to bolo mierne uhnuté či trochu mimo reálu. Získate pomoc a podporu.

Vzťahy: Tento raz bude spokojnosť pre tú skupinu osamelých, ktorí naozaj vedia počúvať, pozerať sa okolo seba a hľadajú spriaznenú dušu. Táto na nich počká kdesi v tichej kaviarničke, možno so strikom z červeného vína, alebo s prozaickou kávičkou. Možno budete neskôr spolu pozerať aj televíziu, jeden nikdy nevie.

Zdravie: Budete náchylní na vírusové ochorenia, možno i na úraz. Všetko berte s humorom a nič nerozoberajte do detailov. Netreba piť ľadové nápoje, alebo ísť na exkurziu ľadovej jaskyne v tričku a šortkách. Oblečte sa primerane počasiu, nezabudnite na pohyb, beh, cyklistiku a čo máte najradšej.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 7., 16., 25., či 27. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (1.10.2022)

Vo všetkom nemôžeš mať chaos, kde sa podela zodpovednosť? Nuž, hoci to málokto má veľmi v láske, bez sebadisciplíny a zodpovednosti sa nepohnete ani o centimeter dopredu. Vezmite si napríklad klasiku:  máte sklon prejedať sa. Ako proti tomu? Zapisovať si každý hlt do zošitka aj s časom, a večer zistíte, že jedávate iba jedenkrát denne, a to od rána - do večera; potom kto je za tú nadváhu zodpovedný?

Kocka 6

Práca: Upracte si v sebe, trochu aj okolo seba, a ak sa bude dať, vyberte sa na stretnutie s kamarátmi či s kamarátkami, alebo na výlet na blízky hrad či len tak, na niektorú blízku rozhľadňu. Treba zo seba zhodiť starosti, nadýchať sa čerstvého vzduchu, prísť na celkom iné myšlienky, ktoré možno váš život radikálne nezmenia, ale dodajú vám silu a možno aj nádej.

Vzťahy: Je možné, ak ste sa vydali na potulky, že sa zoznámite s príjemnými ľuďmi, ktorí budú neskôr i vašimi priateľmi. Od nikoho sa neodťahujte. S blízkymi vyjdete celkom dobre, len sa navzájom lepšie počúvajte a majte viac trpezlivosti na to, čo vám budú hovoriť. Možno niečo budú potrebovať dať zo seba von, preto to pochopte a nedajte nijako najavo, že vás to možno otravuje.

Zdravie: Viac sa pohybujte či doma alebo na vzduchu. Vhodné bude aj trochu trénovať, možno bicykel alebo posilňovanie celého tela. Jedzte striedmo, k hlavnému jedlu si nezabudnite urobiť paradajkový šalát s uhorkami a s červenou cibuľkou. Večer si pustite peknú hudbu, najlepšie klasikov, a čítajte niektorú skvelú knihu. Lepšie ako niekoľkokrát videný otravný film.. (Možno si niečo i napíšete).

Vzťahuje sa to najmä na tých, ktorí sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (2.10.2022)

Nový vynález často spôsobí, že ten starý zapadne prachom. Niekedy je to viac na škodu, najmä vtedy, keď to nové ešte nie je stopercentne odskúšané, ale hneď sa zavrhlo to spoľahlivé, staré. Možno sa netreba príliš ponáhľať, a ísť radšej na istotu ako potom plakať za tým starým. Môže to však byť aj naopak, že staré začalo škodiť, a nové je spásou. Ale v každom prípade to potrebuje overenie v praxi.

Kocka 7

Práca: Snažte sa čokoľvek vyťažiť z toho, čo dnešok ponúka, kam možno ísť hoci aj peši, ak nevlastníte auto. I keby ste išli len do blízkej prírody, posedeli si v niektorej krčmičke na kofole a porozprávali sa s inými ľuďmi, bude to lepšie ako sedieť doma a rozmýšľať, či bude alebo nebude teplejšie. Vyčistená hlava je viac ako čokoľvek iné. Doma si nájdite nejakú činnosť, ktoré rozvíja vašu tvorivosť. Ničomu sa nepoddávajte.

Vzťahy: Veľmi sa budete snažiť predchádzať akýmkoľvek konfliktom, no v prípade niektorých blízkych to nebude možné. Zrejme budú od vás požadovať nemožné, “riadiť vás” alebo usmerňovať, čo máte ako robiť, a toho veľa človek nevydrží. V jednej chvíli poviete DOSŤ, a dotyčný sa bude musieť uvedomiť, či sa mu to bude páčiť alebo aj nie. Nenecháte si nikým zasahovať do života.

Zdravie: Zdá sa, že bude slabší imunitný systém, preto po celý deň popíjajte nápoj z ďumbiera, limetky či citróna, medu a mäty silnejší nápoj, ktorý dá do poriadku nielen imunitný systém, ale aj celý tráviaci trakt. Okrem toho nezabudnite na svoj obľúbený šport, prípadne zájdite na dlhšiu vychádzku do prírody. Vhodná by bola ja hodinka kondičného plávania. Pite dostatok vody.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.