Doporučujeme

Kartářka Zuzana

Kartářka Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Kaia

Kaia

Osobný kód 175

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 12. týden (18.3. - 24.3.2019)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (18.03.2019)

Niečo bude trochu temné, iné zasa až prehnane presvetlené. Vašou úlohou bude dávať veci do súladu, rozumieť všetkému čo stojí zato. Pôjde však aj o klamárov, podvodníkov a špekulantov. Tým akosi pôjde karta a budú nesmierne vynaliezaví a poniektorí aj chamtiví. Všetko robte tak, aby ste neohrozili sami seba, aby ste nestratili dobré meno ani dobrých priateľov.

Kocka 1

Práca: Hoci sa vám bude celkom dobre dariť, budete si všeličo menej pekné nahovárať. Možno si aj niečo “privoláte”, ale bude to čisto na vás. Pokúste sa držať vo svojom strede, nič si nenamýšľate ani nič nenafukujte. Najlepšie bude dať si “studenú sprchu”, napríklad po práci a venovať sa niečomu peknému. Vhodné bude aj ísť napríklad do kina.

Vzťahy: Budete sa veľmi snažiť, aby ste s každým vyšli normálne, ako sa sluší a patrí. Napriek tomu budú niektoré ľudia zvláštni, akoby uzavretí, neúprimní. Zistíte, že ste si o niekom nahovárali, že je skvelý človek, ale v praxi sa to až natoľko pekné neukáže. Mohli by ste sa sústrediť na všetko do hĺbky, menej sa vo vzťahoch snažte, viac pozorujte.

Zdravie: Kondícia bude priemerná, možno trochu nad bežným priemerom. Najmä rozumne jedzte, pite počas dňa tekutiny, jedzte menej doslova škodlivých jedál. Vyhnite sa tiež vysedávaniu alebo až polihovaniu. Prospeje vám chôdza, najlepšie tá športová, kondičné plávanie, ak hrávate tenis, aj ten. Oceníte aj bicykel, i keby len ten stacionárny.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (19.03.2019)

S optimizmom sa rozhodne riešia problémy ľahšie ako so skepsou. Na niečo si urobíte nový názor, pozriete sa na veci novým pohľadom a usúdite, že sú potrebné rázne zmeny. Zapálite sa pre ne, alebo nie? To bude zásadnou otázkou tohto dňa pre vás a pre všetky vaše aktivity. Okrem toho zistíte že musíte niektoré svoje postoje prehodnotiť.

Kocka 2

Práca: Niektoré veci vám pôjdu ľahšie, iné budú náročnejšie. Nedajte sa od ničoho odradiť iba preto, lebo budete mať nejaký “zlý pocit”. Všeličo budete môcť objasniť, vnesiete svetlo do problémov, nájdete vhodné riešenia a pravdepodobne aj vymyslíte niečo mimoriadne účinné, vtipné a pre ostatných dôležité. Nájdete podporu a dostane sa vám aj ocenenia.

Vzťahy: Každý človek vás môže niečím nejako prekvapiť. Prekvapenia však bývajú ako mačka vo vreci - nikdy neviete, či nájdete hodnotu alebo len bezcenný brak. Obracajte sa dnes na tých ľudí, ktorých dobre poznáte a môžete im dôverovať. V nových známostiach buďte trochu opatrní, pretože sa môžete sklamať. Verte svojej intuícii.

Zdravie: Budete mať dosť oslabenú imunitu, nie je vylúčené, že nachladnete. V takom prípade si pripravte čaj s polievkovou lyžicou medu a šťavou z dvoch citrónov. Nezabudnite ani na „slanú sprchu“. Namiesto cvičenia si robte poklepkávanie podľa Donny Eden a veľmi rýchlo sa uzdravíte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (20.03.2019)

Všeličo sa dnes skomplikuje, zamotá Možno i vy sami budete tak trochu váhať, ak pôjde o vážnejšie rozhodnutie. A práve v tom bude spočívať dnešná previerka: i sa dokážete len tak rozhodnúť, alebo nie. A čo vás brzdí, tiež prečo. Napokon zistíte, že sú veci, ktoré sa na prvý pohľad zdajú veľmi jednoduché no na pohľad “druhý”, sú až veľmi zložité.

Kocka 3

Práca: Čaká vás náročný deň. Veľa vecí budete musieť zvládnuť, zorganizovať a pohotovo zrealizovať. Možno ste na služobnej ceste a niečo nevychádza podľa plánu. Využite umenie improvizácie. Myslite aj na rôzne maličkosti, ktoré treba zvládnuť s vierou v srdci a s objektívnym pohľadom. Naplánujte si príjemné popoludnie s príjemnými ľuďmi či s niektorou záľubou.

Vzťahy: Na nespokojného kolegu reagujte skôr prívetivo a vôbec sa nedajte rozčúliť jeho smiešnymi argumentmi. Paradoxom môže byť, že ak ho pozorne vypočujete, získate dôležitú informáciu. V osobnom živote sa držte trochu vzadu; niektorí príbuzní budú na nevydržanie. Dokonca vás nepochopí ani polovička, možno ani rodičia či spriaznená duša.

Zdravie: Cítiť sa môžete celkom dobre, dokonca po celý deň. Vnútorný chaos ovládnite chladnejšou vodou - pite častejšie ako obyčajne, vyvarujte sa nezmyselných rozhodnutí. Posilňujte s mierou, vo fyzicky náročnej práci sa “nepretrhnite”. Pomôže vám mantra: ja viem čo chcem, verím si, a všetko dokážem. Večer chvíľu meditujte, prípadne choďte na pekný koncert.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Štvrtok (21.03.2019)

Niečo bude iné, možno trochu nové, trochu záhadné, trochu tiež komplikované, ale skoro zistíte, že ide o také energie dňa, ktoré si posvietia na vaše schopnosti v rámci rozličných možností na jednej strane pravých a správnych, na tej druhej trochu vykonštruovaných. Dnešok môže byť rovnako zaujímavý a krásny ako aj nudný alebo nepríjemný. Nič medzi tým.

Kocka 4

Práca: Vyjasnia sa niektoré zahmlené záležitosti, dôležité pre váš vzostup. Umením vám vlastným vám to bude tvorivo myslieť, ak študujete, získate uznanie, dokonca aj obdiv. Skúste sa venovať tvorivým aktivitám, je možné, že sa posuniete dopredu k niečomu novému. Popoludní myslite aj na svoje záľuby, venujte sa niektorému umeniu, prípadne čítajte knihy.

Vzťahy: Neuchyľujte sa k obviňovaniu iných za svoje momentálne neúspechy. Okrem za vás nie je nikto za nič zodpovedný. Pozrite sa pravde do očí a prijmite i jej temnejšiu stránku, berte to ako ponaučenie pre budúcnosť. Nezabudnite si pripraviť nejaký výnimočný program pre svoju partnerku či partnera. Hodilo by sa divadlo či koncert.

Zdravie: Možno vás bude bolieť hlava, možno vám trochu rupnú nervy, ale s tým sa dá všeličo rozumné urobiť. Vypite pohár uhorkovej šťavy, urobte si niektoré relaxačné cvičenie. Vhodná bude hodinka jogy, prípadne iné energetické cvičenia. Ak na to nebude čas, aspoň desať minút zhlboka dýchajte. Prospeje vám minimálne tridsať minút rezkej chôdze.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Piatok (22.03.2019)

Hoci budete mať zvláštne pocity, i tak vám neunikne, že dnešok skôr ovládli emócie rôzneho druhu ako logické alebo rozumové javy. Na druhej strane, zistíte, že na svete je skutočne veľa hlúposti a naivity. Vašou skúškou bude nestať sa ani naivný, ani domýšľavý. Zídete trochu nižšie, na zem, a zistíte, že všeličo je iné, ako sa to na prvý pohľad javí.

Kocka 5

Práca: Možno vám nepôjde všetko tak, ako by ste chceli, no možno bude chybička i vo vás, v akejsi nechuti dokončiť začaté veci, alebo sa sústrediť na nové okolnosti a tam pokračovať. Skúste sa viac venovať manažmentu a novým projektom ako snívaniu o nereálnych záležitostiach. Niektoré nové problémy vás môžu zaskočiť nepripravených, preto buďte opatrní.

Vzťahy: Čaká vás menšie citové dobrodružstvo, vďaka ktorému pookrejete a získate nejeden zaujímavý tvorivý nápad. S inými priateľmi či skôr známymi si dajte na chvíľu pokoj. V osobnom živote sa venujte svojim polovičkám s porozumením, s láskou a tiež s nejakým rešpektom. Možno večer objavíte nejakého starodávneho priateľa či priateľku a zaspomínate si.

Zdravie: Perfektná kondícia vás podrží i pri rozhovore s nachladnutým človekom, preto sa nemusíte obávať, že by sa niečo nalepilo i na vás. Trénujte svoj obľúbený šport, jedzte viac zeleniny a ovocia, pite čerstvé šťavy. Medzitým sa pohrajte s niekoľkými hlavolamami či krížovkami a zistíte, že vám to perfektne myslí.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (23.03.2019)

Možno vám niečo niekde zasvieti, iné vás uvedie k novým myšlienkam. Ktovie, či dobrým alebo menej správnym. Skúškou bude potlačiť nerozhodnosť, možno akýsi odtieň vnútorného strachu, a byť sebou i v prípade, že si rodina a okolie bude myslieť, že to zase nezvládnete podľa ich predstáv. No nich si svoje predstavy aj ponechajú…

Kocka 6

Práca: Väčšina chalupárov bude ošetrovať svoje stromy, pôdu a záhrady, možno bude niekde aj veľké upratovanie a tiež si mnohí povedia, že si konečne oddýchnu od všetkého, čo majú počas pracovných dní za sebou. Budú j takí, čo si zaumienia odísť do iného prostredia, zvolia si zaujímavý výlet s nejakým kultúrnym podujatím a takto naplnia svoje skryté sny.

Vzťahy: Niekto vás nejakým spôsobom prekvapí, ale aj vy pripravíte nejaké príjemné prekvapenie iným. Získate dôveru menej známeho človeka, možno natrafíte niekde na nejaký odpor, ale budete schopní všetko dať do poriadku. V citovej oblasti si všeličo nájde harmóniu, porozumenie. Osamelí budú mať šancu na spoznanie zaujímavého partnera či partnerky.

Zdravie: Možno sa budete cítiť trochu unavení, možno iba bez nálady. Rozhodne sa sústreďte na to, aby ste to s domácimi prácami neprehnali, radšej sa venujte tvorivosti a hudbe. A možno by bolo dobre večer si niekde zatancovať, uvoľniť napätie v spoločnosti dobrých priateľov. Pomôže vám aj arteterapia a dostatočný spánok.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (24.03.2019)

Krásu si nemožno vynútiť, ani ju nasilu vraziť do svojho života. Preto i vy premýšľajte, čo by ste mohli pre seba urobiť. Uvedomte si, čo všetko môžete, čo nemôžete a ako to pevne ukotvíte do svojho denného programu. Sústreďte sa najmä na krásne maličkosti, potom získate oveľa viac, ako by ste očakávali. Koncentrujte sa najmä na priateľstvo, lásku a krásu.

Kocka 7

Práca: Nedostatočné ovládanie jadra rodinného problému zistíte u niektorého príbuzného či priateľa a zabránite hádke v rozhodujúcom okamihu. Všetko si udržíte pod kontrolou. Ak ste si naplánovali návštevu blízkych, prípadne sa venujete niektorej svojej umeleckej záľube, budete so sebou spokojní.  Fantázia bude pracovať na iné obrátky.

Vzťahy: City prejavujte v správnom čase a na vhodnom mieste, lebo môžete nejednu vec poriadne pokaziť. Nemyslite toľko na seba a osobné pohodlie, viac získate, ak si všimnete okolie. Mohli by ste si napraviť niektoré narušené vzťahy, budete správne naladení a s dobrými úmyslami. Ak stretnete nového známeho, najskôr si ho preverte, potom dôverujte.

Zdravie: Trochu potlačte emócie a vaša forma bude stopercentná. Keby vás niekto vytočil, riešte to láskavosťou a trpezlivosťou. Jedzte veľa ovocia a zeleniny, ak vás bude niečo trápiť med s orechmi to napraví. Vyvarujte sa väčšieho množstva alkoholu. Nebuďte dlho do noci hore, potrebujete dostatok oddychu. Radšej chvíľu meditujte pri plameni sviece.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.