Doporučujeme

Somezeda

Somezeda

Som tu pre vás, veď najväčšie umenie je uvidieť svet očami iného človeka, rozsvietiť svetlo v tme. Více »

Další kartářky online
Kartářka Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Klara

Klara

Osobný kód 174

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 3. týden (17.1. - 23.1.2022)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (17.1.2022)

Čomu hovoríš “môj vesmír”? A nakoľko v ňom existuješ? Skúste si položiť tieto otázky tak, aby ste zistili, ako vyzerá ten váš vlastný svet, čím je naplnený, aká je jeho hlavná téma. Až potom sa pustite do špekulácií iného druhu. Možno sa zastavíte pred unáhleným činom, ak si uvedomíte, že je v rozpore s tým vaším vesmírom, možno nepoviete zlé slová, lebo odporujú vášmu vesmíru… uvažujte.

Kocka 1

Práca: Do všetkého sa vrhnete s nadšením a veľkými očami. Vesmír bude na vašej strane a dopraje vám. Do istej miery. Pôjde o to, kedy si sami poviete, že máte DOSŤ. Kedy pochopíte, že nie je všetko také úžasné, ako sa to zdá na prvý pohľad a z diaľky. Zamerajte sa na to najdôležitejšie, a ostatné urobíte rýchlo a presne. Verte si, lebo len tak si poradíte so všetkým.

Vzťahy: Vyhnite sa ľuďom, ktorí vás podozrievajú, neberú vážne, ktorí vás vlastne vôbec nepočúvajú, lebo ich okrem nich samotných nič a nikto nezaujíma. Zamyslite sa nad všetkým, čo považujete za dôležité v rámci vzťahov, Potom sa všetko môže dostať do pokoja a vy neprehliadnete nič, čo by mohlo signalizovať nebezpečenstvo. Komplikácie sú všade.

Zdravie: Snažte sa aspoň hodinku niečo trénovať. Ak už nič nepôjde, zapnite si niektorú hip-hop muzičku a tancujte, koľko budete vládať. Venujte sa aj strave, doprajte si cherry paradajky, papriku, ale dobré budú aj brusnice a čučoriedky. Vypite dostatočné množstvo vody, v stresujúcich okamihoch zhlboka dýchajte. Udržujte svoju dušu v harmónii s telom.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 4., 8., 13., 17., a 31. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (18.1.2022)

Krásny nie si svojim obrazom, ale správaním, skutkami, vnútornou silou a láskou. Nezabudnite na to, keď začnete niekoho presviedčať o svojich super kvalitách, keď sa sústredíte na niečo neprimerané, odporujúce všetkým pravidlám toho, čo je normálne. Keď sa zastanete neprávosti iba preto, lebo budete mať dojem, že vás to otravuje, lebo aj tak tento svet nezmeníte.

Kocka 2

Práca: Tí, čo pracujú online, budú skoro do desiatej v domnienke, že je sviatok, a majú času dosť. Zdravotníci nebudú veľmi registrovať či je pracovný alebo ktorý iný deň, a policajti sa budú celé dopoludnie zašívať… Možno im bude zima. Ostatní si pôjdu podľa vlastného režimu, ako sú zvyknutí a ani nebudú sledovať, či sa niečo deje alebo nie.

Vzťahy: V niektorých situáciách zistíte, že vám predsa len bude chýbať vyšší nadhľad, vďaka ktorému by ste sa vyhli menším výmenám názorov s ľuďmi, o ktorých veľa neviete, ale z videnia ich poznáte. Niekto sa vám bude zdať dotieravý, iný príliš hlúpy na to, aby sa tváril, že vás môže poúčať. Ale udržíte sa v medziach slušnosti.

Zdravie: U väčšiny poklesne úroveň imunitného systému, a tak sa lepšie sústreďte na výživové doplnky, ktoré imunitu výrazne zvyšujú, napríklad vitamín C, D3, zinok, pri svalových kŕčoch siahnite po silnej dávke magnézia, zhlboka dýchajte, aj na jednom mieste - šprintujte minimálne 5 minút. Večer si urobte kúpeľ s morskou soľou.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 6., 15., 18., a 24. dňa v mesiaci.

Streda (19.1.2022)

Môžeš odhadnúť čo sa stane, no ako prekvapia emócie, to nevie ani pánboh. Bude treba dávať pozor na reakcie iných, ale aj na reakcie svoje. Môžete neprimerane reagovať na to, čo sa vám nepáči, a tým môžete spustiť celú lavínu tých najkomplikovanejších reakcií. Okrem toho, vy môžete neprimerane reagovať na nepríjemné invektívy iných. Buďte opatrní a kontrolujte sa.

Kocka 3

Práca: V nejednej chúlostivej záležitosti bude rozumné tváriť sa neutrálne. Možno si položíte celkom vysoký cieľ, ktorý bude náročné dosiahnuť. V niečom nájdete podporu a pochopenie, v inom zasa nie. Aj kolegovia sa budú tváriť rozpačito, no vy si pôjdete svojou cestou. Podvečer si urobíte čas na štúdium a budete so sebou spokojní.

Vzťahy: S kolegami a neznámymi vyjdete celkom dobre, s blízkymi o niečo horšie, najmä ak sa zatnú a budú v nejakej hlúposti trvať na svojom. Vyhnete sa hádkam možno mlčaním, možno falošným súhlasom s niečím, s čím rozhodne nebudete stotožnení. V citovom živote nastane mierne ochladenie, ale nič skutočne vážneho.

Zdravie: Budete v celkom dobrej forme, najmä ak sa venujete náročnejším druhom športu. Tréningy pôjdu skvelo vo fitku či v byte alebo na schodisku, bude však rozumné upraviť stravu. Prospejú vám zeleninové šaláty s kúskami tofu alebo s vajíčkami. Nezabudnite na dýchanie zhlboka, na strečing a normálnu relaxáciu. Večer vám dobre padne koncert.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 7., 16., 25., a tiež 27. dňa v mesiaci.

Štvrtok (20.1.2022)

Vyhni sa tomu, kto zneužíva svoje vedomosti na to, aby manipuloval iných. Sledujte pokusy manipulantov, ktorí budú chcieť niečo od vás dosiahnuť. Všímajte si, kto sa ako správa, kto čo hovorí. Každý má niečo, akoby svoju stopu, podľa ktorej dokážete odhadnúť jeho charakter. Neponáhľajte sa, premýšľajte. Pozorujte a sledujte. Potom sa niečo skutočne vážne naučíte.

Kocka 4

Práca: Asi budete musieť bojovať trpezlivosťou, prezieravosťou a argumentáciou, aby ste získali väčší rešpekt v pracovnom kolektíve, a celkový rešpekt. Stojte si za svojím a neuhýbajte ani pred kritikou, ani pred online komunikáciou. Možno vás niečo rozladí, ale dokážete sa vzchopiť a urobiť všetko tak, aby ostatní uznali, že ste sa nepomýlili.

Vzťahy: Vychádzať s ľuďmi bude viac ako náročné. Jednak preto, že budú počúvať len na jedno ucho, čo im chcete povedať, a tiež preto, lebo sa budú držať väčšinového názoru bez zamyslenia sa nad podstatou veci. Dokonca i vaši blízki budú indiferentní a zbytočne “mimo”, keď ich požiadate o vyslovenie názoru. Spoliehajte sa teda iba sami na seba.

Zdravie: Dnes sa teda dostatočne nabeháte, až vám z toho bude trochu nepríjemne. Možno sa zamyslíte nad tým, čo bude pre vás dôležité, no možno siahnete po ľahších riešeniach - pomocou tabletiek. Vhodné však bude cvičiť jogu, meditovať, prípadne choďte na dlhšiu prechádzku s rúškom, prirodzene. V žiadnom prípade sa nepoddávajte skeptickým úvahám.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (21.1.2022)

Aj nemožné je s láskou možné, aj keď to vyzerá beznádejne. Všetko treba robiť s nadhľadom, s kontrolovanými citmi, pretože city, ktoré treba držať na uzde, môžu narobiť horu problémov vo chvíli, keď stratíš kontrolu nad nimi. Nech sa deje čokoľvek, nevzdávajte sa. Na všetko sa sústreďte a nenechajte sa odhovoriť od svojich plánov, či snov. Ak budete chcieť, splnia sa.

Kocka 5

Práca: Pustíte sa do niečoho nového, čo sa stane vašou výzvou na tieto dni. Pôjdete na to s rozumom, ale aj s vierou v srdci, aby ste to podporili aj mentálne. Možno sa k niečomu veľkolepému posuniete, ale bez dôvtipu a správneho plánu to nepôjde. Nechcite nič za každú cenu, užite si krásny večer.

Vzťahy: Pár ľudí vás menej inteligentnými poznámkami zodvihne zo stoličky, no nič si z toho nerobte. Komu nie je z neba dané - nie je.  Možno bude rozumnejšie, ak sa zameriate na tých, ktorým sa dá dôverovať, nikdy nesklamali a stoja o vás. Okrem toho si všímajte, čo všetko sa okolo vás deje; možno spoznáte niekoho výnimočného..., ktovie.

Zdravie: Zrejme s budete cítiť trochu horšie, ale to neznamená, že sa to nebude dať vylepšiť. Možno by ste mali začať pravidelne trénovať (ak to ešte nerobíte), čo predpokladá, že si nájdete nejaký obľúbený šport, napríklad čchi kung alebo niektorý druh jogy, popritom si trochu (po byte) zabeháte, prípadne budete rýchlejšie chodiť nejaké 2 km.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 3., 12., 21., alebo 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (22.1.2022)

Keď ovládneš svoju neistotu, ovládneš i to, čoho sa tak bojíš. Neistota ničí všetko prirodzené a normálne. Bojovať proti nej sa dá pomerne tvrdou sebadisciplínou a správnymi postojmi. Necúvajte pred zodpovednosťou, naopak, vezmite všetko ako výzvu, s ktorou si poradíte, pretože to tak chcete, a preto, že to tak dokážete. Všimnite si všetko, čo vám môže priniesť úžitok.

Kocka 6

Práca: Ak sa vám nič nebude chcieť, i tak budete hľadať kopu roboty, ktorá hádam mohla počkať, ale dnes si nedáte povedať. Tí, ktorí pracujú, budú mať možno aj voľnejšie, nuž si to skomplikujú menej dôležitou činnosťou v domnienke, že je to maximálne dôležité a nevyhnutné. A tak sa budete snažiť o všetko možné aj nemožné, len aby ste si niečo fakt dokázali.

Vzťahy: Niečo možno bude iné, ako by ste očakávali, ale verte svojej intuícii, svojej predvídavosti, aby ste všetko správne ohodnotili, oddelili zrno od pliev a ak práve hovoríte s novým človekom, ktorý sa zovňajškom podobá na váš idol, nepodľahnite očnému klamu. Dajte mu/ jej malý test, a uvidíte, čo je pravdou to, čo vidíte alebo to, čo ste dosiaľ nevideli.

Zdravie: Dobrá kondícia ide ruka v ruke s dobrými myšlienkami, s vnútornou pohodou či s optimizmom a pocitom radosti. Podporte ju tancom, hudbou, maľovaním a podobnými tvorivými aktivitami. Nenechajte sa ovplyvniť menšími nedostatkami. Upravte si stravu a ak sa vám bude chcieť, polhodinku trénujte niektorý obľúbený šport. Ak ste odporcami športu, behajte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (23.1.2022)

To, že si nedomyslel svoje činy nebolí, no môže bolieť ich realizácia. Napokon, čokoľvek nedomyslené zabolí: nesprávne slová, nesprávne podozrenie, nesprávne zvolený jazyk, a všeličo ďalšie. Venujte sa tomu, čo má pre vás nejaký význam. Ostatné odložte na iný čas. Poučte sa zo svojich prešľapov a neopakujte ich. Všetko, čo opakujete, vás len zdržuje a odkláňa od vašej hlavnej cesty.

Kocka 7

Práca: Vyhnete sa nezmyselným úkonom, ktoré by vás iba zdržovali a otravovali. Môžete získať čas na svoje záľuby, na ktoré inak ani nemáte dosť času. Píšte, vyrezávajte z dreva, niečo pekné alebo zaujímavé si naštudujte a večer budete mať pocit, že ste svoj deň naplnili niečím zmysluplným, čo stojí za námahu. Večer vám dobre padne rozhovor s múdrym človekom.

Vzťahy: Rodina bude trochu protirečiť, ale zvládnete to. V osobnom vzťahu sa sústreďte na sny svojho milého alebo milej, skúste urobiť niečo výnimočné, čím svoje vzťahy posuniete do novej, vyššej roviny. Rovnako môžete vylepšiť aj vzťahy so svojimi deťmi, alebo s rodičmi. Bude to na vás, koľko lásky do všetkého budete ochotní investovať. Zaujímavé budú celkom nové známosti.

Zdravie: Možno budete trochu unavení, miestami bez chuti a vôle, ale to ľahko odstránite, ak si pôjdete niekam zaplávať, tí na horách - zase môžu lyžovať, sánkovať sa, a horský vzduch preberie asi každého. Sústreďte sa na to, čo jete, ale i na to, čo vypijete a hlavne, koľko. Začať by ste mohli s ovocím - končiť so zeleninovým šalátom bez majonézy. Chvíľu meditujte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 2., 11., 20., ale aj 22. a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Téma dne Očista příbytku od negativních vlivů

Zbavte se špatných energií ve vašem soukromí pomocí magického rituálu.

Zjistit více