Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 14. týden (30.3. - 5.4.2020)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (30.3.2020)

Márnivé skutky si vyžadujú nepríjemné opatrenia zo strany poškodených. I dnes mnohí zatnú zuby a uvedomia si, že je lepšie mať niečo našetrené ako hrať machra a mať deravé vrecká. Ešte stále sa dá odpratať fajčenie, popíjanie alkoholu a rôzne iné maličkosti. Skúška bude náročná, ale ak sa ak rozhodnete, zvládnete to.

Kocka 1

Práca: Možno budete mať pocit, že vás skúša univerzum, ale to má niečo iné na práci. Stačí, ak sa sústredíte na všetko, čo budete považovať za dôležité a urobíte nejaké menšie zmeny. Niekedy stačí niečo prefarbiť, preložiť na iné miesto, a už máte pocit, že sa veci menia k lepšiemu. Možno to napokon tak skoro nebude, ale pokúste sa o to.

Vzťahy: Budete sa tak trochu izolovať od ostatných, skafandre a rúška vám pôjdu riadne na nervy. Rande odpadne, v rodine bude mierne dusná atmosféra . Najskôr preto, lebo začnete mať pocit, že ento stav nikam nevedie, že sa zhoršuje a komplikuje aj tam, kde b to nebolo potrebné. Objavíte veľa chýb, veľa nezmyselných rozhodnutí, ale nepomôžete si.

Zdravie: Ráno skoro vstanete . Ako vždy, urobíte niekoľko hlbokých nádychov a výdychov, potom si dáte päťminútovku strečingu - bez divákov, osprchujete sa, naraňajkujete a mnohí vykročíte správnou nohou von, do garáže, navštíviť pracovisko, vyvetráte tam, zlikvidujete mole, pozriete, ako sa darí mravcom, a pôjdete zase späť, lebo domov sladký je bezpečný.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (31.3.2020)

Temná stránka života je nepochopiteľná, ako skrytá strana Mesiaca. Uvedomíte si, že všeličo je iné, ako sa to javí navonok. Pochopíte, že máte skryté rezervy, ktoré ste dosiaľ nevyužívali, a možno i preto prišla “doba temna”, aby ste si to uvedomili. Budú veci, ktoré vás niečím zaskočia, ale napokon si uvedomíte, že je všeličo inak.

Kocka 2

Práca: Stihnete rôzne aktivity, čo vás poteší. Okrem toho budete skúšať nejaký nový program, a možno na ňom nájdete rôzne chyby, ktoré nebude také jednoduché odstrániť. Vy to však zvládnete, najmä ak necháte prehovoriť aj svoju predstavivosť a prepojíte jej výstupy s logickým myslením. Nájdete závažné chyby v nejakom projekte.

Vzťahy: S láskou sa všetko robí ľahšie, preto sa treba sústrediť na to, čo chcete dosiahnuť a skúste trpezlivo postupovať so svojimi požiadavkami, napokon zistíte, že je všetko podľa vašich predstáv a tak, ako má byť. Okrem toho sa viac venujte svojim ratolestiam, pekne si zopakujte učivo základnej školy, a zistíte, ako nezmyselne ťažké to tie deti dnes majú.

Zdravie: Možno vás preberie studená voda od partnera či partnerky, lebo ste trochu zaspali. Uvedomíte si, že najlepšie bude hneď ráno behať po balkóne zľava doprava, prípadne bicyklovať na stacionári a myslieť si, že ste Sagan. Na raňajky bude stačiť jogurt s ovsenými vločkami a malinami, pričom si dáte aj trochu jablkovej šťavy.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (1.4.2020)

Na riešenie niektorých problémov sa vyžaduje maximálna sila. A toto bude dnes dominovať. Maximálnu silu budete potrebovať na to, aby sa vám normálne dýchalo, rozmýšľalo a tvorilo. Môžete urobiť skutočne všeličo, ale môžete aj celkom nič ... Ležať a pozerať tupé, nekonečne často sa opakujúce televízne príbehy a relácie… môžete..., je to na vás.

Kocka 3

Práca: V nejednej maličkosti sa sústredíte na to, aby ste v ničom nespravili chybu, aby ste všetko robili zodpovedne a až príliš perfektne. Možno až toľko netreba, preto si perfekcionizmus šetrite na vhodnejší objekt. V niečom vás zaskočí nedostatok času, v inom chýbajúce financie. Bude skutočným umením vykorčuľovať z toho von.

Vzťahy: Zrejme sa poriadne nasmejete, keď bude s vašim statusom dospelosti vysvetľovať dieťaťu takú rovnicu o dvoch neznámych. Najskôr mama zistí, že je s výsledkom vedľa, potom sa do toho vloží múdry, unavený otec a celkom o domrví. Popritom zistíte, že vaše dieťa je také bystré a šikovné, že si to dokáže vypočítať aj samé.

Zdravie: Zahráte sa na vrcholového športovca či športovkyňu a budete mať chvíľu pocit výnimočnosti. Vrhnete sa aj na domáci box, trochu budete ešte aj vzpierať, ba sa i vzopriete na menej vhodnom mieste a poviete, čo budete chcieť. Ostatní nič nepochopia, len si pôjdu to svoje. Večer si urobíte pohánkovú kašu s malinami a chvíľu budete meditovať.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (2.4.2020)

Budete sa musieť naučiť, že obetovaný má vždy niekoľko možností, no málokedy ich vníma. Zamyslite sa, čo všetko nevnímate alebo ste prestali vnímať? Komu to prospieva? A potom si uvedomte svoju vnútornú silu a chopte sa velenia, lebo len tak sami sebe dokážete, čoho všetkého ste schopní a čo všetko vás posúva dopredu.

Kocka 4

Práca: Ak patríte medzi tých šťastných, ktorí majú prácu a nemusia premýšľať, čo a ako, potom myslite i na svojich blízkych a pripravte im nejaké príjemné prekvapenie. Bude stačiť malý koláčik alebo kvietok. Rozhodne tým urobíte niečo netradičné a príjemné. Okrem oho si premyslite svoje stratégie a pomaly ich uveďte do života.

Vzťahy: Napadne vás zatancovať si - len tak v ambulancii, ak pracujete tam, alebo v niektorom obchode popri dokladaní tovaru. Bude veselo. Či úprimne alebo cielene, to je jedno. Napokon vždy je lepší smiech ako ľahostajnosť alebo zachmúrená skepsa. V rodine bude dusno, ale možno preto, že ste neobvykle spolu, v jedno byte,… ponorková choroba.

Zdravie: Svoj deň začnete tancom, dvadsať minútovou zumbou, čo vás nesmierne poteší, rozprúdi krv v žilách a všetko sa vám bude zdať prirodzenejšie, milšie. Tanečným krokom sa presuniete k autu a do práce, budete dodržiavať dvojmetrovú vzdialenosť, no pokazí to rúško, lebo si nebudete istí, či vás niekto identifikoval alebo nie.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (3.4.2020)

Čím neskôr zistíte príčinu svojej choroby, tým máte menšie šance na vyzdravenie. Toto dnes majte na pamäti: všetko čo robíte, robte s láskou, bez trpkosti či iných negatívnych emócií. Dnešok si posvieti na všetko, čo vás nejakým spôsobom zaskočilo alebo prekvapilo. Venujte sa najmä tvorivým aktivitám.

Kocka 5

Práca: Budete sa venovať nielen pracovnej činnosti možno z domu, ale aj práci okolo domu. Nájdete si niečo zanedbané, čo treba opraviť alebo vymeniť, a tak to aj urobíte bez nároku na odmenu. Všimnete si, čo všetko je zanedbané, poničené zimou, a vložíte sa do toho, Výsledkom bude opravená lavička alebo nový stolček či inak ušitá záclona.

Vzťahy: Najhoršie a najvyčerpanejšie sa budú cítiť kompletne všetci zdravotníci, ale aj predavačky a predavači v obchodoch s potravinami, nasadení policajti, zato úplne super na tom budú bankári, IT-čkári, pracujúci z domu, politici, ktoré si chodievajú odsedieť do parlamentu svoj prehnaný plat, no a tiež rodičia, ktorí z nedostatku inej činnosti sedia doma ako za trest so svojimi deťmi.

Zdravie: Ráno vstanete, operiete a vyžehlíte rúška, vydezinfikujete podlahy a potom na tom SAVE urobíte niekoľko kľukov, prípadne dosku - minimálne 3 minúty a zjete zaslúžené raňajky. Budete po byte bicyklovať, odvážlivci zabehnú aj maratón, veď o čo ste vy horší ako nejakí Taliani? A pôjdete si poplávať inými povinnosťami. Večer si pustíte hudbu, zatancujete si.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Sobota (4.4.2020)

Možno sa podceňujete, preto si až tak neveríte, hoci krízové situácie zvládate celkom dobre. Všeličo sa môže zdať zvláštne, všeličo sa môže zdať ako konšpirácia, ale toto neriešte. Vašou úlohou bude potlačiť v sebe prehnanú sebakritiku a dopriať si niečo extra, čo vám urobí radosť, čo poteší srdce a pohladí dušu.

Kocka 6

Práca: Zdravotníci budú v plnom nasadení v práci, na záchrannej sanici, kdekoľvek budú potrební. Možno niečo z vyčerpaní dosť zle odhadnú, ale i tak odvedú stopercentnú prácu. Budú riešiť veľa prípadov, ktoré s normálnym životom nemajú nič dočinenia. Hoci im národ tlieska, silu im nikto nedodá ani do svalov ani do hlavy.

Vzťahy: Niektoré vzťahy sa ukážu ako veľmi slabé prepojenie dvoch, dokonca až troch ľudí, mnohí sa začnú cítiť nie vo svojej koži, najmä keď muž začne partnerke ako malý chlapec všeličo vysvetľovať, odôvodňovať, napokon zistí, že ona ho ani trochu nepočúva, lebo počúva na jedno ucho deti, na to druhé obľúbený televízny seriál.

Zdravie: Rozhodnete sa pre dlhšiu túru lesom, a vyberiete si miesto a trasu, aby ste nikoho nestretli a nemuseli sa báť, kedy a ako vás nabonzuje, že nemáte skafander. V lese si aj zabeháte, trochu zablúdite, no napokon trafíte do svojho cieľa. Jesť budete prevažne zeleninu a ovocie, občas si dáte aj pečené zemiaky.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (5.4.2020)

Zlý učiteľ však veľmi logicky obháji korene či podstatu ZLA. Buďte teda na pozore, sledujte, čo sa bude diať a ako, všímajte si len to, čo treba, skúste nič neprehliadnuť. Budete musieť preukázať vieru v seba, vieru v budúcnosť a najmú vieru v prítomnosť. Všetky geniálne skúšky boli vo svojej podstate jednoduché a presvedčivé.

Kocka 7

Práca: Bude vhodné určiť si vlastné hranice tam, kde práve budete, lebo v záhradkárstve budú preháňať najmä tí, ktorí už dlho neopustili svoje domovy. Možno aj trikrát prekopú mini záhon alebo vaničku na balkóne, aby mali pocit pobytu na čerstvom vzduchu a riadne vykonanej práce. Potom budú tristotretíkrát pozerať nejaký thriller.

Vzťahy: Vytvoríte si pohodu, dokážete si s rodičmi vyjasniť nejaké problémy, hoci cez okno na dvore a podobne..., rodičia vám oznámia, že už majú všetkého dosť, a nechcú žiť ako v klietke, ani v karanténe, lebo sa necítia byť chorí… A potom príde ups, niečo celkom nečakané, Darina sa oduje na Irenu, tá na Marienu a bude veľmi, preveľmi ticho.

Zdravie: Niečo na sebe trochu nesprávne pochopíte, ale napokon to bude celkom dobre. Trochu si poskáčete, a budete spievať, zatancujete si, neskôr aj zabeháte. Ak vás bude bolieť hlava, dajte si silné magnézium, ak budete trochu kašľať, pomôže citrón, med a postrúhaný čerstvý ďumbier. Pite dostatok tekutín. Jedzte častejšie a menej.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.