Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Vid

Osobný kód 174

Astropsycholožka Miška

Miška

Osobný kód 154

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 32. týden (3.8. - 9.8.2020)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (3.8.2020)

Útok hlupáka očakávaj vždy, keď predstiera svoj súhlas. Všímajte si, ako sa ľudia správajú a dajte pozor, aby ste nenaleteli nevedomému vzdelancovi na hlúposť a nezačali ju odovzdávať ďalej ako klenot múdrosti. Mohlo by sa vám to po rôznej stránke vypomstiť. Mohli by ste stratiť aj svoj kredit.

Kocka 1

Práca: Ak pracujete, dajte pozor na ľudí, ktorí sú prefíkaní, a myslia si, že vás dostanú tam, kam chcú oni. Používajte zdravý rozum, odvahu a v niečom aj klamlivé ústupky, ktoré však zostanú len na úrovni slov. Ak chcete dosiahnuť dnešný cieľ, budete sa musieť snažiť. S hlupákmi sa nedá…

Vzťahy: “Domáce vzťahy” budú v poriadku, ale ani tu neočakávajte extra podporu alebo výnimočné pochopenie. Horšie o môže byť pri vybavovaní pracovných záležitostí. Tu sa musíte obrniť múdrosťou, neťahať sa o maličkosti. Aj v obchodných centrách môžete naraziť na hlúposť. Na tú zasa nijako nereagujte.

Zdravie: Hlupáci vás vyčerpajú. Budete potrebovať akúsi očistu tela i duše. Vynikajúci bude kúpeľ s prímesou levandule a morskej soli, no môžete si len pridať do aróma lampy levanduľu a popritom trochu meditovať. Vizualizujte si niektorú krásnu spomienku a rozvíjajte ju.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Utorok (4.8.2020)

Pozornosť nikdy neznižuj, keď je okolo tma. Pozerajte sa dopredu, ale majte oči aj po bokoch a vzadu. Nikdy neviete, odkiaľ môže vyletieť hlupák, ktorý vám skomplikuje život. Sústreďte sa najmä na dôležité maličkosti a rozvíjajte hlavnú myšlienku tak, aby napredovala, lebo to je vari to najťažšie.

Kocka 2

Práca: Možno vás niečo posunie dopredu, iné trochu dozadu. Rozhodne sa nebudete nudiť. Okrem toho budete musieť trochu improvizovať a niekde aj šetriť, aby nedošlo k prehnanému míňaniu. Riaďte sa ekonomickým myslením, rozmýšľajte o svojich krokoch a môžete večer dosiahnuté výsledky oslavovať.

Vzťahy: Sústreďte sa najmä na svojich blízkych: nechýba im niečo? Netreba im niečo pripraviť, dať alebo sa aspoň porozprávať? Budete možno prekvapení. V pracovných vzťahoch budete na tom štandardne, možno si niektorí osamelí nájdu svoj protipól, s ktorým sa konečne začnú cítiť dobre. Len si to potom netreba pokaziť.

Zdravie: Snažte sa všetko zhodnotiť triezvo, bez vnútorného napätia. Viac plávajte, ak sa nebude dať, vhodná bude striedavo teplá a studená sprcha. K tomu sa namasírujte morskou soľou, tak významne posilníte celý imunitný systém. Nezabúdajte piť každú hodinu pohárik vody. Vo všetkom používajte rozum a cit pre mieru.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (5.8.2020)

Ľudia si myslia, že čo si prajú, prajú si právom. (Walther) Dnešok pôjde po stopách prehnaného sebavedomia, výraznej istoty nepodloženej faktami, pocitom falošnej pravdy, ktorá sa môže zdať na prvý pohľad logická a presná, no len čo nazriete pod povrch, nájdete protirečenia a nezrovnalosti. I preto sa držte v nadhľade.

Kocka 3

Práca: Všetko vám pôjde od ruky, dosiahnete rovnováhu a správne rozdelíte všetky úlohy tak, aby bola aj rezerva a nikde nevznikol chaos. Možno vám budú nejaké sily chýbať, ale aj tak nájdete vhodné a účinné riešenie. Obchodníci zarobia celkom slušne, dokonca aj bez reklamy a bez navýšenia cien. Stačí len pohnúť rozumom.

Vzťahy: S niektorým kolegom alebo spoločníkom sa nedohodnete. Nebude vás počúvať, lebo sa sústredí len na seba a svoje materiálne výhody. Bude zbytočné bojovať s ním, radšej využite skryté pozorovacie danosti a využite ich vo svoj prospech: správajte sa celkom inak ako protivník.

Zdravie: Možno sa nebudete najlepšie cítiť, preto sa ráno venujte joge a dajte si chladnejšiu sprchu. K tomu opätovne pridajte masáž s morskou soľou v olivovom oleji a ľahšie raňajky, napríklad broskyne, maliny a trochu ovsených vločiek. Počas dňa niekoľkokrát pocvičte telo - staňte si na špičky a potom na päty. Tak urobte niekoľkokrát.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (6.8.2020)

Nie všetci čo hovoria láskavé slová, sú láskaví. Nie všetci hovoria to, čo si myslia alebo ako to myslia a nie všetci, ktorí niečo sľubujú to myslia vážne. Bude na vás, aby ste to dokázali rozlíšiť a zariadiť sa podľa toho. Bezdôvodne veriť niektorému výroku - by mohlo byť dosť nebezpečné alebo skôr nešťastné.

Kocka 4

Práca: Dovolenkári ocenia pocit bezstarostnosti, uvoľnenia a pokoja, no najmä lekári sa narobia. Akoby ani nebola šanca na prestávku. Všeličo pôjde trochu komplikovaným spôsobom, veľa vecí bude chýbať. Pokúste sa sústrediť na všetky svoje záležitosti tak, aby vás nič nemohlo zaskočiť ani prekvapiť.

Vzťahy: Nakoľko sa môžete ocitnúť aj priamo s protivníkom pred sebou, nenechajte sa zlomiť, otočiť iným smerom, nedovoľte, aby sa niečo príliš pokazilo. Všímajte si, kam sa protivník pozerá, čo robí s rukami, či si ich dáva do vreciek - to znamená, že niečo skrýva. Pohľad dohora, že úporne rozmýšľa.

Zdravie: Ranné cvičenie vás správne naštartuje na celý deň. Môžete využiť športovú chôdzu v blízkom lesoparku, ranná cyklistika tiež povzbudí ako aj hodina kondičného plávania. Ak sa nič takto nedá, využite soličku: 20-krát si na ňu sadnite a vstaňte s predpaženými rukami, potom zhlboka dýchajte asi 3 minúty a opakujte.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (7.8.2020)

Pravdu nemôžeš obaliť do pozlátka, ani uväzniť či prekrútiť, môžeš ju nepovedať. Toto spoznáte počas dnešných stretnutí, kedy vám niekto bude do očí tvrdiť, že východiskom v prípade krutej pravdy je milosrdná lož. Klamstvo je však vždy klamstvom a nemožno ho ani ospravedlniť ani tolerovať.

Kocka 5

Práca: Dnešok veľmi nepodporuje vážne pracovné stretnutia, dôležité jednania či životne dôležité rozhodnutia. Doslova sa vyhýbajte náročným situáciám, do všetkého choďte s triezvym úsudkom, bez zbytočných emócií. Potom zvládnete aj náročnejšie problémy a poradíte si s niekým, ako by vás chcel nejako zmanipulovať.

Vzťahy: Niečo vás trochu rozladí, iné povzbudí. Blízki - akoby stratili cit pre mieru, niektorí priatelia zase - akoby pre niečo prehliadli vaše prosby o chvíľku času, o posedenie pri káve s takým normálnym rozhovorom. Niektoré stretnutie sa celkom nevydarí tak, akoby ste chceli, a tak svojou energiou napojíte slabých a smutných.

Zdravie: Hneď ráno sa vám bude chcieť tancovať, ak to využite, ak máte nahrávku so zumbou, využite túto možnosť a roztancujte sa, potom budete svietiť celý deň. K tomu upravte stravu: pridajte viac mladej cukiny, zelenej papriky, baby špenátu a menej mäsa, žiaden chlieb alebo pampúchy. Vhodní budú smoothies akéhokoľvek druhu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Sobota (8.8.2020)

To, čo je jasné na prvý pohľad, býva pri druhom pohľade nepochopiteľné. Isto ste už zažili stav, kedy ste si povedali, že toto je nič, toto zvládnem jeden-dva. Lenže ani jeden ani dva sa nekonalo, lebo pri detailnejšom pohľade na situáciu ste pochopili, že nemáte dostatok múdrosti, skúseností ani odvahy. Budete mať dnes?

Kocka 6

Práca: Najlepšie robíte, ak sa vyhýbate demonštráciám rôzneho druhu, venujete sa svojej chalupe, záhrade, záľubám, prípadne športovým aktivitám. Vhodný bude výlet, no ak ste na dovolenke, môžete si užiť prírodu, slnko, vodu, ale aj pohľad na starodávnu minulosť, galérie a iné pamätihodnosti. Pracanti sa práci nevyhnú. Nikde na svete.

Vzťahy: Blízki sa možno budú správať trochu svojrázne, zato dobre si porozumiete s náhodnými možno celkom neznámymi ľuďmi, z ktorých sa môžu časom vyvinúť aj priatelia. Pri niektorom rozhovore sa rozveselíte, spomeniete si na niečo temer zabudnuté, a budete sa cítiť celkom príjemne. Možno sa niekým inšpirujete.

Zdravie: Zrejme uprednostníte turistiku, chôdzu a niektorí aj plávanie. Nezabudnite medzitým piť vodu. Jedlo si príprave najmä v tekutom stave, (smoothies a pod.), potom celkovo odľahčíte trávenie a dokážete viac, nakoľko vám nebude chýbať energia. Večer budete príjemne unavení, nuž počúvajte hudbu alebo trochu medituje.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (9.8.2020)

Niekto si mýli hystériu s nesúhlasom a vzburu s útokom.  Mýliť sa môžeme vo všeličom, ale ak prevrátite práve vyššie uvedené stavy duše a mysli, môžete sa dostať do riadnej šlamastiky. Dobre počúvajte, čo hovoria iní, sledujte aj ich neverbálne vyjadrovanie a budete stále o krok vpredu, a aj dnes zvládnete to, čo pripravil pán Život.

Kocka 7

Práca: Deň ako stvorený na zamyslenie sa nad svojou životnou cestou, nad všetkým, na čom záleží. Možno si treba na niekoho spomenúť, sadnúť do auta a ísť ho navštíviť, prípadne objať. Tiež môžete zájsť do niektorého kaňonu s hudobnou produkciou a potešiť svoju dušu a zmysly. V skutočnej práci bude chvíľami rušno.

Vzťahy: Možno vám začne byť niekto načisto ľahostajný, ale na druhej strane sa sústredíte na niekoho iného, kto vás bude chváliť a tiež povzbudzovať k tomu, aby ste dokončili, čo ste začali a aby ste sa držali svojich plánov a názorov. Bude vám to celkom príjemné a zrejme všeličo dotiahnete do konca.

Zdravie: Nezabudnite na pravidelný prísun čistej vody. Zhlboka dýchajte a športujte tak, aby ste sa od horlivosti nezničili. Doprajte si aj zmrzlinu, najlepšie sorbet, čokoládu dnes celkom vynechajte. Jedzte dostatočné množstvo bielkovín, odpustite si chlieb a kysnuté koláče. Vhodné bude plávanie, ale aj cyklistika.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.