Doporučujeme

Zdena

Zdena

Pokiaľ vás trápi akýkoľvek problém, som tu vždy pre vás. Více »

Další kartářky online
Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 172

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 41. týden (11.10. - 17.10.2021)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (11.10.2021)

Si si istý, že nedokážeš zaujať ináč ako citovým vydieraním? Myslíte si, že sa vás toto netýka. Ale asi vás sklamem; veľmi sa to týka každého. Vždy vtedy, keď vehementne viete, “čo je pre vaše dieťa to najlepšie”, keď tvrdíte, že len vy môžete veci vyriešiť najlepšie, a ostatní sa jednoducho musia podriadiť vašim rozhodnutiam, aj vtedy, keď máte pocit, že sú ľudia stopercentní ako vy, a potom tí jednoduchí, hlúpi alebo zaspatí…

Kocka 1

Práca: Pokúsiť sa trochu manipulovať svojich kolegov, pretože vyskytne sa niektorá menej príjemná práca alebo menej príjemná diskusia okolo vzniknutého problému. Využijete všetky svoje danosti na to, aby ste sa tým nepríjemným stránkam pracovného života celkom vyhli. Buďte však veľmi bystrý, lebo ak vás niekto odhalí, spočíta vám to. Radšej riešte to menej príjemné s humorom, lebo tak sa všetko lepšie vybaví.

Vzťahy: Je možné, že vás v osobných vzťahoch niečo rozladí, otrávi alebo zaskočí. Možno to bude reakcia na vaše manipulatívne pokusy, no nebudete si to chcieť priznať. Okolo obeda sa vyrozprávate dobrej priateľke alebo kamarátovi, a budete sa čudovať, ak o tom bude o hodinu rozprávať polovica vášho oddelenia. Nuž rozmyslite si, do koho vkladáte svoju dôveru, a či isté veci naozaj potrebujete niekde hovoriť.

Zdravie: Možno sa budete cítiť celkom dobre, možno budete unavení a mierne znechutení. Nebojujte s tým, radšej si nakreslite nejakú peknú mandalu, pustite si hudbu a tancujte hoci pol hodinu, aby ste zo seba vyhodili všetky škodlivé energie, odstránili bloky a naladili sa na svoj normálny stav. Prospela by vám hodina plávania alebo aspoň príjemný kúpeľ s levanduľou a morskou soľou. Pridajte aj trošku oleja.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 4., 8., 13., 17., a 31. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (12.10.2021)

Ak nerešpektuješ výstražné pocity svojho vnútra, zvyčajne sa zničíš. Je nanajvýš dôležité akceptovať svoje vnútorné pocity, svoje myšlienky a ak skonštatujete, že niečo sa prieči vašej podstate a odmietate to, je prirodzené nesúhlasiť alebo ignorovať to. Samozrejme, môžete sa stretnúť aj s nátlakom - koľko znesiete, ale odolajte. Ak raz ustúpite tlaku okolia, budete ustupovať stále. Držte sa svojej podstaty.

Kocka 2

Práca: Udržať svoje vlastné strachy na reťazi bude skutočným umením. Zrejme sa nevyhnete domýšľaniu až prekomplikovanému vymýšľaniu záverov, ktoré sa vám na prvý pohľad budú zdať logické a presné. Dôsledne kontrolujte tok finančných prostriedkov ako v práci tak i doma, a nenechajte si do ničoho hovoriť. Doba je naozaj náročná.

Vzťahy: Diplomaticky sa postavíte k hádke s nadriadeným, zistíte, že niekedy je lepšie mlčať ako vysvetľovať. Citový život nebude na zahodenie, i keď času na príjemné zážitky bude príliš málo. Možno stihnete len kávičku. Možno si nebudete pripadať ako tí najšťastnejší, ale skúste najbližším niečím pripraviť radosť.

Zdravie: Vaše zdravie bude chúlostivejšie, budete potrebovať citrusovú šťavu, bylinkový čaj, med a oddych. Vyvarujte sa športovania nasilu, ak nebudete vládať - ľahko by ste prišli k úrazu. Jedzte jablká, ak je možnosť i jahody, no a červené hrozno. Prospeje vám i kúpeľ s prímesou morskej soli a krátka meditácia.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 6., 15., 18., a 24. dňa v mesiaci.

Streda (13.10.2021)

Bez dobrých základov zrúti sa i veľký dom, ako keď sviečku sfúkneš. Či pôjde o pracovné záležitosti alebo o vzťahy, treba stáť pevne na nohách, so správnym základom. Potom sa nemusíte obávať ničoho. Je normálne a prirodzené mať pevný základ vo všetkom, v každej oblasti života, lebo na tom stojí nielen vaša vnútorná rovnováha, ale i zdravie, vnútorná sila a pevná vôľa, ktorá nemôže chýbať pri cieľavedomosti.

Kocka 3

Práca: Držte sa svojich názorov, pocitov a plánov. Silu budú mať negatívne energie, preto všetko kontrolujte a nepodceňujte žiadne maličkosti. Sústreďte sa aj na korešpondenciu a sledujte, ako sa správajú kolegovia, čo hovoria, podľa reči tela ľahko zistíte, či niečo neskrývajú. Môžete sa vyhnúť nedorozumeniam; stačí poctivosť.

Vzťahy: Možno vás niekto zaskočí nesplnenými sľubmi, možno si nájdete niečo pre seba, čomu budete veriť, a to nevyjde. Hlavu hore. Kolegyne sa vám budú zdať odmerané a málo úprimné; kolegovia zase úskoční. V láske nastane pokoj, hoci polovička občas vystrčí rožky. Osamelým by išla karta; možno by stretli známosť, ktorá by skrášlila nepoetické večery.

Zdravie: Možno pocítite menšiu ťažobu na žalúdku, preto zrevidujte svoje stravovanie a opravte to. Možno by to chcelo viac čerstvej zeleniny či ovocia, možno iný rytmus jedenia. Pomohli by vám aj jogové cvičenia spojené s meditačnými prvkami. Rozhodne si utrhnite pre seba viac času a menej špekulujte nad tým, či áno alebo nie.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 7., 16., 25., a tiež 27. dňa v mesiaci.

Štvrtok (14.10.2021)

Hlúposť je ako časovaná bomba, najmä, ak riadi citovú voľbu. Budete si dnes musieť dávať pozor na neobjektívne hodnotenie nejakého skutku ľudí, ktorých máte v láske, a nebudete chcieť za žiadnu cenu pripustiť, že sú kdesi vnútri pokrivení, a treba ich dať trochu viac od tela. Budete si musieť uvedomiť, že láska nie je iba “to dobré”, ale aj objektívne a spravodlivé. Treba vysvetliť tomu druhému, v čom sa mýli.

Kocka 4

Práca: Všetky tlaky zvonku sa uvoľnia, no i tak buďte opatrní, zelenú môžu mať aj šikovní klamári. Radšej si preverujte informácie, ak budete mať i najmenšiu pochybnosť o tvrdeniach, ktoré vám niekto podsunie. Vyhnite sa váhaniu, ale aj špekuláciám, ktoré by neboli celkom na mieste.

Vzťahy: I keď tomu nebudete veriť, dnešok dáva šancu na nové zoznámenia, zaujímavé rozhovory so známymi či celkom neznámymi ľuďmi, povzbudenie, pomoc, ochotu uvidieť svet aj tými vašimi očami. Pri kávičke s kolegyňkami si potrkocete o všetkom možnom; zase s kolegami aj na sexuálnu nôtu, nielen o covide.

Zdravie: Všetko budete robiť tak, aby zostal čas nielen na zábavu, ale aj na posilňovanie či jazdu na kolieskových korčuliach. Športovci prekvapia svojimi novými výsledkami, všetko im pôjde lepšie, ako si budú myslieť. Možno by ste mohli trénovať koncentráciu. Všetko budete môcť vybaviť s láskou a úctou.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 1., 9., 10., 19. a 28. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (15.10.2021)

Prečo pýtaš radu, ak ju nepočúvneš? Tak to bude dobrá téma dnešných previerok vašej vnútornej istoty, ochoty prijať niečo dobré, čo sa vám možno nebude páčiť, ale intuícia povie ÁNO. Je to zaujímavý stav, kedy človek prizná, že usudzoval trochu nesprávne. Vždy je však lepšie priznať si “nesprávne uvažovanie”, ako pokrytecky preukazovať svoju neomylnosť a bohorovnosť.

Kocka 5

Práca: Dostane sa vám toľko sily, koľko potrebujete na to, aby ste dnes dosiahli, čo budete chcieť. Dajte si však pozor na to, aby ste niekomu nenaleteli a neurobili krok, ktorý by ste draho oľutovali. Všetky nápady a nové projekty ošetrite autorskými právami; mohlo by sa stať, že vám niekto zoberie to, čo považujete za skvelé.

Vzťahy: Možno zažijete menšie virtuálne dobrodružstvo nielen s milovanou osobou, ale aj s partiou ľudí, s ktorými máte niečo spoločné. Bude dobré, ak sa sústredíte i na kolegiálne vzťahy - ak ste uviaznutí doma - urovnajte to, čo dlhšie nefunguje. Niektorí by si mohli vyjasniť problémy so šéfom, iní s asistentkou top manažéra.

Zdravie: Vaša forma bude priemerná, vy spomalení, ale na vašich výkonoch sa to neodrazí. Hoci toho budete mať veľa, predsa sa venujte aj posilňovaniu s vlastnou váhou, zdravej strave a nezabudnite na dostatočný prísun tekutín. Je možné, že vás niekto vytočí, ale ovládnite sa. Zhlboka dýchajte a v duchu počítajte do dvadsať.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 3., 12., 21., alebo 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (16.10.2021)

Komu niet rady, tomu niet pomoci. Krásne a presné slovenské porekadlo, vďaka ktorému si uvedomíte, že pomáhať alebo radiť môžete len tam, kde o to stoja, kde sa dokážu rozprávať na úrovni a uvažovať otvorenou hlavou. I keď vás niektoré udalosti tak trochu zaskočia a pristihnú nepripravených, veľa sa z toho naučíte a dokážete sami sebe svoju silu v zaujímavej improvizácii.

Kocka 6

Práca: Bude niekoľko vecí, ktoré horšie zvládnete jednak preto, lebo sa vám nebude chcieť, jednak preto, lebo sa všeličo bude javiť prehnané a komplikované. Skúste si všetky aktivity rozvrhnúť tak, aby ste mali dostatok času nielen na svoje povinnosti, ale aj na menší výlet či poznávaciu vychádzku, čo by obohatilo aj váš duševný svet. Večer si doprajte niečo pekné, milé a trochu aj zaujímavé, lahodiace duši.

Vzťahy: Možno budete mať pocit, že život nie je až taký férový, pretože zistíte, že niektorým milovaným stále iba dávate a ustupujete, kým oni zvyšujú svoje požiadavky a naučili sa veľmi rafinovaným spôsobom, ako vás dostať tam, kde im to práve vyhovuje. Smutné zistenie, ale radšej teraz ako nikdy. Aspoň si poviete, ako budete proti tomu postupovať, alebo čo s tým mienite urobiť.

Zdravie: Vyhnite sa nejakej nákaze z neopatrnosti. Nezabudnite si ráno vziať vitamín alfa D3, aspoň 1 mikrogram, neuškodí vám ani 3000 mg C vitamínu z aceroly alebo šípok, nezabudnite ani na zinok a na melatonín. V ničom sa nesnažte za každú cenu vyniknúť, pri športových aktivitách trénujte s rozumom, neprekračujte svoje možnosti. Večer si pustite najlepšie vážnu hudbu, a len tak snívajte.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (17.10.2021)

Tik - tak, tik - tak ... Nerozum sa snúbi s citom. N keď nastane takýto stav, vtedy robíte jednu chybu za druhou. Napríklad: vaše dieťa niečo ukradne. Vy to rýchlo ututláte, a klamete, že sa nič také nestalo, lebo “čo by ľudia povedali”. Hoci budete cítiť, že to, čo robíte je celkom nanič, “nerozum” vie, ako na vás zapôsobiť, ako dieťa ani nepotrestať ani z toho nevyvodiť dôsledky, ba naopak, všetko uhráte do stratena.

Kocka 7

Práca: Budete sa venovať rodinným záležitostiam, a ak vyfasujete pracovnú zmenu, bude pomerne namáhavá, a budete čakať, kedy skončí, aby ste mohli urobiť niečo i pre seba a pre svojich blízkych. Medzitým sa udejú rôzne veci, ktoré vás donútia zamýšľať sa, možno aj trochu špekulovať a hlavne rozhodovať sa medzi tým správnym nejakým kompromisom (v podstate nesprávnym alebo nebezpečným).

Vzťahy: Je možné, že stretnete nejakých nových ľudí, ktorí sa budú javiť najprv priateľsky, získajú si vaše sympatie, a potom sa prejavia vo svojej podstate, čiže nie práve najlepšie alebo veľkoryso. Je možné, že dôjde i k menšej výmene názorov, no tu bude dôležité nenechať sa strhnúť tam, kde to bude druhá strana smerovať. Držte sa svojho vnútra, svojich zásad a rozhodne ich neporušte. Možno sa napokon na všetkom i zabavíte.

Zdravie: Kondícia vás nesklame. Budete mať chuť na plávanie alebo turistiku, nuž sa do toho dajte a dlho nešpekulujte. Myslite aj na správne zloženú stravu, je na čase jesť viac zelených šalátov so slnečnicovými semienkami, prípadne s orieškami, olivovým olejom, citrónom a troškou medu. Vyhnite sa ťažkým jedlám, kysnutým koláčom, bielemu cukru. Nezabudnite vypiť správne množstvo vody.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 2., 11., 20., ale aj 22. a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Téma dne Negativní energie a jejich vliv na váš citový a partnerský život

Odstraňte škodlivé energie, které negativně ovlivňují váš partnerský vztah.

Zjistit více