Kartářka Elis

Elis

Osobný kód 168

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Kartářka Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Kartářka Kaia

Kaia

Osobný kód 304

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 34. týden (19.8. - 25.8.2019)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (19.8.2019)

Ak budete chcieť prejsť rádioaktívnym poľom, musíte si veriť, nesmiete mať strach. Zrejme vás čakajú náročné chvíle po každej stránke, kedy budete musieť preukázať statočnosť, odvahu, samostatnosť. Keďže zrelého človeka priťahujú trvalé hodnoty, kvalitné vzťahy, budete si musieť uvedomiť, akí skutočne ste a kam smerujete. Klamára položí každá pravda, to majte na pamäti.

Kocka 1

Práca: Pre mnohých bude najlepší čas pre dovolenku, ale tí, ktorí pracujú, sa skutočne narobia. Všeličo a všelikto ich bude otravovať nezmyselnými požiadavkami, nesplniteľnými príkazmi. Všetko napokon zvládnete, ale večer pocítite apatiu a dobre vám padne tichá hudba, prítmie pri sviečke, svätý pokoj od všetkého, čo nesie názov “práca”.

Vzťahy: Možno stretnete nové tváre, v čom nájdete trochu potešenia. Všetci ľudia si myslia to svoje; aj vy si začnete o iných vytvárať vlastný obraz, a tak všeličo pochopíte trochu inak. Niektoré maličkosti vytvoria menší klin v niektorých vzťahoch, nuž snažte sa objektívne posudzovať a hodnotiť všetky fakty a informácie.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre, najmä ak máte vo zvyku ráno minimálne 15 minút cvičiť alebo rýchlo chodiť. Vyvarujte sa ťažkej stravy, vhodné bude pred každým jedlom vypiť pohár čerstvej grapefruitovej šťavy. Nájdite si hodinku na plávanie, poriadne bicyklujte alebo prejdite minimálne 6000 krokov počas dňa.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (20.8.2019)

Ak patríte medzi čestných ľudí, nemusíte si poradiť s nenávisťou či zákernosťou. Na dnešných cestách sa spájajte s tými, ktorí kráčajú rovnakým tempom a myslia na rovnakej vlnovej dĺžke. Lakomec si vždy nájde dôvod, aby nemusel obdarovať chudáka. Ani boháč nikomu nič nedá - možno svoje hlúpe opovrhnutie, ale o tieto dary i tak nikto nemá záujem.

Kocka 2

Práca: Čas praje cestám, cestovateľom, ba i služobným výjazdom rôzneho druhu. Svojimi slovami zaujmete, ak prednášate, oslovíte širokú obec odborníkov vo svojom fachu. Popoludní sa začnete venovať tak trochu diskusiám, tak trochu vlastným víziám, a práve nimi si získate pozornosť aj vo väčšom a menej známom kolektíve.

Vzťahy: Pokúste sa neprehliadať negatíva nového partnera či partnerky. Zrejme objavíte niekoho, kto vás bude rešpektovať, kto vám bude na pomoci. Nájdete priateľov, ktorých budete potrebovať, ktorí vás nesklamú. Vybavíte aj veci, ktoré je príliš náročné vybaviť, napriek tomu to urobíte. Okrem toho si s niekým vyjasníte starý spor.

Zdravie: V ničom neprepínajte, správne sa oceňujte. Nebude mať veľký zmysel trápiť sa pre iných, dôležitá je práve vaša kondícia. Skúste využiť všetky možnosti na to, aby ste aj trochu trénovali (napríklad tenis, plávanie, športovú chôdzu a podobne. Jedzte viac ovocia a zeleniny, nezabúdajte na dostatok vody.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (21.8.2019)

Všetko sa vám môže vymknúť z rúk, najmä, ak si myslíte, že VÁM SA TO NEMOŽE STAŤ… Treba si uvedomiť, že každý rozpad vyvoláva pocity beznádeje; úľava príde až neskôr. Treba rozvíjať dôveru a pocit stability, potom bude všetko OK. Nezabúdajte ani na fakt, že predsa len nemáte väčšieho nepriateľa, ako ste vy sami.

Kocka 3

Práca: Možno siahnete po radách “starších”, možno po múdrych knihách, aby ste našli odpovede na menej zrozumiteľné problémy. Nakoľko sú urgentné, zistíte sami. Všetko, čo budete robiť, dobre premyslite, počítajte s každou náhodou, potom budete môcť byť na seba hrdí.

Vzťahy: Zvykli ste si na jednanie niektorých blízkych, a tak možno nezbadáte, že vašu láskavosť a ochotu pomôcť - berú ako samozrejmosť. Budete si musieť v tejto veci urobiť poriadok, lebo v niečom prekročia hranice a vaša pomoc už nebude prínosom, ale riadnou záťažou. Lepšie sa sústreďte na to, čo je priateľstvo a čo iba využívanie.

Zdravie: Fyzicky na tom budete skvelo, psychicky bude trochu menej sústredenia. Mohli by ste si občas urobiť koncentračné cvičenia, alebo niektoré jogové zostavy, ktoré podporujú sústredenie sa do jedného bodu. Potom sa zlepšíte vo všetkých športových aj nešportových disciplínach. Vhodná bude voda s citrónom bez cukru, viackrát denne.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (22.8.2019)

Niekedy ani veľká sila nepomôže, zvlášť ak ide o “rakovinu"… Veď všetci vieme, že nezodpovedné rozhodnutia nevzbudzujú veľkú dôveru. Keď sa okolie nedokáže dohodnúť, chyba bude v podstate vecí. Preto netreba nič urýchľovať. Všetko nešťastie vyplýva z toho, že väčšinou nikto nevie, kým chce byť, no rád usmerňuje ostatných.

Kocka 4

Práca: Mnohým sa ani nebude chcieť pracovať, a už vôbec nie na “plný plyn”. V niečom sa popálite, v inom vás bude chcieť prevalcovať niekto, kto si bude pripadať silný a stopercentný. V každom prípade sa budete cítiť nepríjemne, keď vás niekto podpichne, ako nestíhate, ako to možno ani neviete.

Vzťahy: Možno vás milo prekvapí menej známy človek, ktorý vám v hodine “H” pomôže či s autom alebo s inou malou “katastrofou”. Nájdete zaujímavé východiská i tam, kde by ste nič nehľadali, teda ak máte o niekom neutrálnu mienku, neviete ho zaradiť, tak dnes to urobíte. Zistíte, že je priateľ.

Zdravie: Športujte tak, aby ste mohli konštatovať zlepšenie, nie zhoršenie svojej kondície. Vyhnite sa kaskadérskej jazde autom, nepredstierajte, že ste skúsení horolezci, ak máte čerstvo kúpenú výstroj. Za volantom nerobte žiadnu frajerinu, mohli by ste na to doplatiť. Ak to inak nepôjde, behajte po schodoch alebo po parku.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (23.8.2019)

Človek bez úsudku považuje všetko za veľké utrpenie, veď kto roky drží v sebe spomienku na nespravodlivosť, obyčajne sa roky nevyvíja. Ak teda ide o život, treba jednať intuitívne a pokojne, potom bude všetko na sto percent. Napokon každá vojna skončí dohodou, ale lepšie bude dohodnúť sa hneď. Sústreďte sa na všetko podstatné a dôležité.

Kocka 5

Práca: Od rána budete mať tanečnú náladu, a všeličo sa vám bude zdať zaujímavé. Vrhnete sa na svoje aktivity s elánom a zo všetkého dostanete maximum. V plánovaní budete prezieraví, hoci istej ľahšej polohe neuniknete, dovolenkárom sa bude dariť, i keď by sa zmenilo počasie; nájdu si zábavu.

Vzťahy: Niektoré priateľstvá budú fungovať svojráznym spôsobom. Nepochopíte sa navzájom, respektíve - pochopíte sa presne tak, ako sa chápať netreba. A oheň bude na streche. V domácom ovzduší to bude celkom výrazná zmena v celkovej atmosfére, v zamestnaní - napokon humorná scénka.

Zdravie: Cvičiť budete v rytme tohto dňa: najskôr precvičíte podriadených či kolegov, potom zájdete do posilňovne, aby ste čisto na teoretickej rovine skonštatovali, čo je prospešné pre telo, a čo nie. Zistíte, že viac ovocia prospieva tráviacej sústave, menej tučných jedál nervovému systému. Pridajte trochu medu a budete fit.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Sobota (24.8.2019)

To, čo je jasné na prvý pohľad, býva pri druhom pohľade nepochopiteľné. Práve preto obviňovať seba či iných z toho, čo neurobili, je obhajoba vlastnej neschopnosti. V niečom môže byť dusno, to uvidíte sami, keď si s niekým dohodnete prímerie, no on to nijako nebude akceptovať. To, čoho sa ľudia najviac boja, je zodpovednosť za seba a za svoj život.

Kocka 6

Práca: Hoci sa vrhnete na domáce práce, ak ste na chalupe, tak dáte všeličo do poriadku a zmeníte, skrášlite, čo sa len bude dať, no i tak vás ostatní neocenia, akoby to bola samozrejmosť. Trochu vás to pichne pri srdci, no nenecháte sa odradiť a to od žiadneho cieľa, ktorý si určíte.

Vzťahy: Rozšafní príbuzní (prirodzene, z toho vášho) vám dajú zabrať. Budete otrávení zo všetkého, čo budú navrhovať. Okrem toho sa na ich stranu postaví i partner či partnerka, a to bude priamo nezvládnuteľné. Zoberie vám to veľa energie, a budete si pripadať ako blázni. Našťastie sa večer primotáte k súkromnej zábavnej partii a vyhodíte si z kopýtka.

Zdravie: Hoci vám nič nebude chýbať, predsa nebudete celkom fit. Trochu nervozity sa prejaví aj vo futbale či v basketbale. Veľké chyby to síce nebudú, ale vyberú si svoje dane v naturáliách! Tenistky v zahraničí by sa tiež mohli lepšie snažiť; no niektoré sa pôjdu radšej kúpať ako cvičiť, ako ukazovať svetu a okoliu, že sú nenahraditeľné.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (25.8.2019)

Svet by bol oveľa vyrovnanejší, keby ľudia nechápali TVORIVOSŤ ako NIČENIE. Ospravedlňujú sa tvrdením, vraj nevedomosť hriech nečiní, ale tie následky… Nie všetky obete majú hlavu a pätu, preto ich netreba za každú cenu prinášať. Vplyv spoločenského prostredia pociťuje nielen ten, kto sa s ním znáša, ale i ten, kto proti nemu bojuje. (Plechanov) Načo teda bojovať za pasívnych ľudí?

Kocka 7

Práca: Niektorým sa podarí ísť na výlet, ktorý bude nezvyčajný, zaujímavý, či už pôjde o koncert v niektorom skanzene alebo o zážitok z niektorej jaskyne. Zistíte, že stále je čo obzerať a stále sa možno tešiť z niečoho nového, staronového alebo nanovo vytvoreného. Najlepšie na tom budú spisovatelia.

Vzťahy: Dostanete sa do väčšej spoločnosti rôznej kvality. Budete si musieť dávať pozor na to, čo poviete, ako to poviete, a tiež komu. Náročné takto sledovať ľudí, ale ak nebudete chcieť mať spory či nových nepriateľov - urobíte to. Diplomatické odpovede budú nadovšetko. Okrem toho sa sústreďte aj na to, čo kto bude hovoriť a akým hlasom.

Zdravie: Niektorí hádzanári omylom prehodia niekoľko topánok z jednej strany na druhú, aby sa potom zamysleli nad účelnosťou svojho hádzania. Dariť sa bude aj tenistkám, ktoré trénujú kdekoľvek a za akýchkoľvek okolností. Vhodný bude bicykel -skutočný, ale aj vodný, k tomu zeleninové či ovocné šaláty, humor a bezstarostnosť.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.