Doporučujeme

Kartářka Adrianalin

Kartářka Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Více »

Další věštkyně online
Kartářka Dala

Dala

Osobný kód 161

Věštec Sortierre

Sortierre

Osobný kód 178

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Gabriela

Gabriela

Osobný kód 164

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 4. týden (21.1. - 27.1.2019)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (21.01.2019)

Keď ubrzdíš svoj let, uvidíš viac detailov, ktoré ťa môžu stiahnuť z cesty k cieľu. Dnešok má teda vo svojej skúške túto výstrahu či varovanie, aby ste nezišli zo svojej cesty. Hoci budete môcť získať po každej stránke - stratiť môžete vtedy, ak podceníte náhodu. Nesamostatnosť vás môže vrhnúť do rafinovaného postavenia SLUHU. A tomu bude najlepšie sa vyhnúť.

Kocka 1

Práca: Možno tento deň nebude najlepší pre vás, ale aspoň sa pokúsite vytvoriť niektoré projekty najlepšie ako viete. Všeličo bude znieť trochu nadnesene, ale napokon všetko zvládnete. Urobíte si jasno v maličkostiach a budete ich aplikovať na tie väčšie veci. Je možné, že natrafíte na odpor, prekážky, ale i tie sa vám budú zdať malé proti vôli dokončiť, čo ste začali.

Vzťahy: Zistíte že na mnohých ľudí sa dá spoľahnúť. Niektorí však využijú vašu ochotu na to, aby si z vás urobili nejakého poskoka. Skôr ako na to prídete - im veľmi pomôžete. zvláštne sa budú správať i najbližší, akoby vás nepočúvali alebo ignorovali, čo im chcete oznámiť. Ak pôjde o rodičov, to mávnete rukou, no ak pôjde o milovanú osobu, to jednoduché nebude.

Zdravie: Určite dodržujte pitný režim, imunitný systém podporte citrusovými smoothies, ovocnými šalátmi a podobne. Ak sa venujete športovým aktivitám, vyberte si niečo ako je joga, čchi kung alebo posilňovanie, rozhodne sa dnes vyhnite tréningu adrenalínových športov. Mohlo by to pre vás dopadnúť trochu horšie. Isto by nebol vhod úraz. AK ste na horách, lyžovačka bude skvelá.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Utorok (22.01.2019)

Prvé miesto je pre každého, kto zistil, KÝM JE, A ČO TU HĽADÁ. Skúška sa bude týkať vašej podstaty, či dokážete byť sami sebou alebo nie. Všetko sa môže zvrtnúť lepším smerom stačí, ak sa na to riadne sústredíte dokonca budete môcť urobiť nejaké zásadné zmeny vo svojom živote, prípadne rozhodnutia pre tieto zmeny. Manipulovaní spojením môžete objaviť skreslené “pravdy"… Preto si dávajte pozor po každej stránke.

Kocka 2

Práca: Vo všetkých zamestnaniach sa môže všeličo dostať na bod mrazu a nech budete robiť čokoľvek, nepohnete s tým, kým sa nestane nejaký skutočný zázrak. O tom, či sa stane, bude rozhodovať pravosť vašej viery v seba, vo svoju “božskú iskru” či jedinečnosť vlastnú iba vám. Všeličím prejdete a všeličo dosiahnete bez ohľadu na to, ako sa budete snažiť.

Vzťahy: Všímajte si nielen výlevy tých, na ktorých vám bude záležať, ale aj reči tých, ktorí sa budú tváriť, že stoja na tej vašej strane, no vy pocítite, že je to len ich hra z nedostatku inej zábavy. Skúste všetko najskôr chvíľu pozorovať, až potom urobte to, čo sa vo svojom vnútri rozhodnete urobiť. Ale neurobte inú, napríklad chybu v citoch, tá by vás prišla draho.

Zdravie: Skúste viac času venovať pohybu, tréningu pohybového aparátu, posilňovaniu, prípadne plávaniu. Vhodná bude i športová chôdza - minimálne 30 minút. Okrem toho vám pomôže ľahká strava, biele mäso bez prídavkov antibiotík, správny pitný režim a chvíľka určená meditácii. Pred spaním si pripravte pohár vody s lyžičkou medu. Ten ochráni vás spánok, obličky i tráviaci trakt.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (23.01.2019)

Niekto vás niekde prekvapí sugestívnymi výmyslami, vidinou falošného bohatstva a toto vzbudí vo vás neistotu a pocit nestálosti. Na jednej strane pôjde všetko tou správnou cestou - na tej druhej zistíte, že ste skúšaní správnym pohľadom na realitu. To predpokladá, že nepochybujete o sebe, nepoddávate sa strachu ani pochybnostiam a “vidíte” presne, reálne.

Kocka 3

Práca: Vyvarujte sa chaoticky premyslených zmien bez logiky, či vnútorného zmyslu, ale aj prehnanej kritiky toho, čo sa nebude hodiť vášmu obrazu o tom, čo je najlepšie; totiž, i ten váš obraz môže mať nejaké chybičky. Lepšie bude urobiť nejakú inventúru vlaňajšieho roka a nakopnúť svoje aktivity cieľavedomejšie a múdrejšie.

Vzťahy: Zamerajte sa najmä na tie, o ktorých neviete, čo si máte myslieť. Dnes sa rukolapne prejavia buď pasivitou prípadne prehnanou aktivitou. Isté je, že pod rúškom spoluúčasti sa bude skrývať skôr ochota vyhnúť sa pomoci, nie pomôcť či chrániť. Dávajte si pozor aj na policajtov, najmä tých, ktorým uniforma zatienila myseľ.

Zdravie: Sústreďte sa najmä na tráviaci trakt, aby ste netrpeli žalúdočnými problémami. Vhodný bude čaj z paliny, prípadne zo šalviových listov. Radšej sa vyhnite mäsovým výrobkom, dajte si radšej zeleninu. Prospeje vám čerstvý vzduch, jogové cvičenie, dostatok čistej vody, správne zložená strava a dýchanie zhlboka. Okrem toho sa poriadne vyspite. Môžete aj meditovať.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (24.01.2019)

V dnešnej skúške spoznáte, že vznešený človek sa zaskvie i v tej najčernejšej diere, plnej potkanov. Uvedomíte si pritom, že nie vždy nazývame krivú dušu pokrívenec, často povieme HLUPÁK, lenže HLÚPY nie je. A tak sa naučíte, že mlčať za hodne peňazí je veľmi nízke. I preto toto bude náročné - budete musieť zjednotiť vnútorný cit a rozum. A to je náročné.

Kocka 4

Práca: Nájde sa niekto, kto vám bude neustále protirečiť a zrejme naschvál robiť prekážky rôzneho druhu. Okrem toho príde rozkaz “zhora”, ktorý vám bude totálne proti srsti, ale čo narobíte! Vyhnite sa vlastným pochybnostiam o tom, čo budete považovať za dobré, a všetko privediete do správneho konca. Večer si budete môcť vydýchnuť pri šálke čaju alebo kávy.

Vzťahy: Možno si pomýlite hlupáka s múdrym a naopak, čo vás utvrdí v tom, že nemôžete vždy hovoriť to, čo si myslíte. V niečom vás to môže zaskočiť. Možno i vy môžete získať podporu priateľa, ak budete zdravo brániť svoje názory. V prípade, že sa niekto postaví proti vám, získate podporu rozumných. Na všetko choďte s láskou, a pôjdete spokojní spať.

Zdravie: Vaša celková kondícia sa bude pohybovať tesne pod priemerom. Pri cvičení zachovajte zmysel pre mieru; riaďte sa hlasom svojho tela. Trénujte s rozumom, odpustite si náročné športy. Vhodná bude športová chôdza jogové zostavy cvikov, 5 Tibeťanov, plank. okrem toho vás povzbudí vodná masáž, vírivý kúpeľ, plávanie alebo kúpeľ s prísadou levanduľovej soli.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (25.01.2019)

Možno si myslíte, že stačí byť čestný, aby ste sa prebili životom, no vy musíte byť silní. Toto bude podstate dnešnej previerky. Platón povedal, že želanie a túžbu znovu sa zjednotiť nazývame láskou. Preto zistíte, koľko lásky je vo vás samotných, ako s ňou narábate, a kam vás môže doviesť. V tomto smere prídete i na to, že niekto je rodený učiteľ, iný pedagóg za každú cenu.

Kocka 5

Práca: Dnes sa pokúste menej skepticky vnímať svoje povinnosti, zmeňte, čo zmeniť môžete, zmierte sa s tým, čo zmeniť nemožno. Ak cítite, že sa pred vami vynára príliš veľa prekážok, nechajte to tak, prídu aj lepšie dni. Dokončite, čo ste začali a s pokojom opustite pracovisko.  Večer dostanete nápad, ktorý vám i vášmu okoliu slušným spôsobom vylepší náladu.

Vzťahy: V podstate vám pôjdu na nervy tí, ktorí vás budú neustále otravovať výčitkami a nezmyselnými požiadavkami a nikdy im ničím neulahodíte. Stretnete sa aj s akýmsi nepríjemným príbuzným, ktorý nepochopí, že mu nemôžete požičať sumu, ktorú od vás ako samozrejmosť bude požadovať. Držte sa zdravého rozumu. Požičajte do výšky svojho platu.

Zdravie: Vaša kondícia bude okolo priemeru, budete mať sklony zveličovať, nuž sa držte na uzde, kontrolujte svoje telesné funkcie, jedzte viac zelenej listovej zeleniny, pite dostatočné množstvo čistej vody. Pomôže vám joga alebo zostava 5 Tibeťanov. Večer si doprajte teplý čaj, urobte si krátku a príjemnú meditáciu napríklad na tému seba prijatia.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Sobota (26.01.2019)

Problémom pre slobodomyseľných je vždy ich spokojnosť. I preto všetko pominuteľné odhodíš vo chvíli, keď sa bude od teba vyžadovať maximálna duševná sila. V tomto bude spočívať obsah previerky. Nakoľko bojazlivý vládca býva zvyčajne zosadený vlastnými ľuďmi, niektorí chaotici nevedia, čo by vytvorili, nuž radšej netvoria nič. Je to istejšie a pohodlnejšie. Len vyznať sa v tom…

Kocka 6

Práca: V sobotňajších aktivitách sa okrem bežných povinností sústreďte i na tie, ktoré obohatia vaše srdce a vašu dušu. Prospeje vám trochu kultúry, niečo magického a krásneho. Myslite na spev, hudbu, kvalitnú literatúru. Do všetkého vložte trochu poézie. Vytancujte sa niekde, zabavte sa. Napokon, isto niekde bude ples, kde budete môcť predviesť aj svoje skryté vlastnosti.

Vzťahy: Vo vzťahoch to bude zaujímavé. Ak práve dnes uzatvárate manželstvo, bude to skvelý začiatok, ba, ak ste sa do niekoho zaľúbili a nosíte hlavu v oblakoch, nemusíte sa obávať tvrdého pádu z radosti do smútku. Dá sa povedať, že so všetkými ľuďmi vyjdete celkom dobre, i keď nie s každým podľa vašich predstáv. Možno budete zbytočne tvrdí na svoje deti.

Zdravie: Posilnite celý nervový systém a popritom i pohybový aparát. Preventívne si dajte misku ovsených vločiek s medom, orechmi a jablkom. Vhodné budú aj jablká s jahodami. Rozhodne dodržujte pitný režim, trénujte premyslene, radšej častejšie a intenzívne, ako iba raz a zbytočne veľa. Vhodná bude rezkejšia chôdza, jogové zostavy cvikov, čchi kung.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (27.01.2019)

Nedeľa nadhodí tému súdržnosti. Naše náklonnosti k tej istej veci nie sú trvalé, no skôr nás pudia od predmetu k predmetu. Ak neviete byť sebe priateľmi, ťažko budete ctiť zásady priateľstva voči iným. A potom aj ten najčestnejší človek bude mať rovnaký problém, ak sa ocitne v prepadlisku. Držte sa teda vo svojom “strede” a pozorujte. Všetko má svoj hlboký zmysel.

Kocka 7

Práca: V nedeľných aktivitách sa vyhnite „obchodníkom s dažďom“. Možno budete môcť niečo menšie zariadiť pre svojich najbližších, ale len ak do toho vložíte celé svoje srdce, budete načúvať jeho jemným odkazom a nepodľahnete strachu zo zlyhania. Možno potešíte rodičov, deti, ale i priateľov a napokon i seba. Večer bude veľmi príjemný, možno v kruhu priateľov.

Vzťahy: Všimnite si aj na svojich blízkych niektoré ich lepšie stránky. Možno pochopíte, čo je všetko dôležité na to, aby ste dosiahli objektívny pohľad a pochopili menšie povahové odchýlky iných. Trochu trpezlivosti nikdy neuškodí, veď výsledkom bude harmónia a porozumenie. Nedajte sa nahovoriť na to, s čím nijako nemienite súhlasiť.

Zdravie: Budete si musieť dať pozor na to, aby ste nenachladli, nepodchladili sa. Vyhnite sa nesprávne zvolenému oblečeniu, viacej sa pohybujte, stravu si upravte tak, aby bola pestrá, chutná, zdravá. Počas dňa sa venujte niečomu krásnemu, povznášajúcemu.  Večer trochu meditujte, alebo si urobte kúpeľ s morskou soľou.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.