Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Čínsky horoskop na október - Kôň

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Doteraz ste boli skúšaní láskou, tak sa asi už nechcete vstúpiť do jej sietí. Kone však nemajú núdzu o nápadníkov. Vždy sa niekto objaví, ak vy chcete. Vyberajte si starostlivo a radšej sa vyhýbajte Kohútom, tí vás spomaľujú v raste. Rozčuľovať vás môže aj Prasa, ktoré je úplne iné ako vy. No ak žijete s jedným z týchto znamení, treba si pozrieť i hodinu narodenia a deň. Možno tam ste kompatibilní.

Peniaze a práca

Tento mesiac by ste mali nadviazať celkom dobre obchodné kontakty. Využite ich, lebo potom sa situácia trochu zvrtne. Skontrolujte si písomnosti a všetky papiere, ktoré ste nechali ležať ladom. Ozvite sa priateľom, s ktorými ste sa už dávno nerozprávali. Niektorí z nich sú v podobnej situácii ako vy, budete sa mať o čom porozprávať.

Zdravie

Niektorí ľudia vám v minulosti spôsobili boľačky citového charakteru. Treba si ich čím skôr spracovať, aby sa to neodrazilo na fyzickom tele. Ak vás pobolievajú zuby, zamyslite sa, koho v nich držíte. Vám veľmi pomáha šport, ktorý teraz na jeseň môžete robiť bez obáv, že skolabujete od horúčavy.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: