Čínsky horoskop na október - Kôň

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Vcelku by ste mali byť ako osobnosť v októbri spokojní. Nájdete svoj spôsob, ako uspokojiť svoje záujmy a skĺbiť to s ostatnými činnosťami. Problémy, ktoré sa spomínajú nižšie to však síce nevylučuje, ale práve vedomým zvládnutím niektorých skúšok si budete lietať ako Pegas.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Ťažší mesiac na vzťahy pre tak vitálne zviera akým ste vy. Osud vám toho naložil do vienka dosť, ale vy sa viete znova a znova postaviť na vlastné nohy a ísť ďalej Ste skúšaní pokorou. Ďalej si treba uvedomiť, že život vo vzťahu je vlastne mať na krku ohlávku. Hľadajte si preto takého partnera, ktorý to pochopí, že vy ju neznášate! Zadaní možno navštívia párového psychológa, aby si zachovali vzťah.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Pre vás bude ozaj dôležité, aby ste sa držali vedome trpezlivosti, aj napriek tomu, že nemáte október kritický. Skúste si dôležité veci naplánovať dopredu, aby ste sa nemuseli strápňovať pred ľuďmi za nedodržanie termínov. Nie predsa žiadnou hanbou písať si v bodoch, čo chcete stihnúť.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: