Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Bath

Bath

Skutočná láska čaká na každého, ak vydrží to peklo rozchodov a rozhodovania sa vo chvíľach samoty, s akým partnerom chce zostarnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Čínsky horoskop na október - Kôň

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Hviezdy celkom prajú láske i umeniu. Treba sa však poučiť z minulosti, aby ste ani náhodou neopakovali svoje staré chyby. Teraz by sa vám to možno prepieklo, no božie mlyny melú pomaly, ale spravodlivo. Nezabúdajte svojho partnera pochváliť, ak vám prichystá prekvapenie, alebo uvarí večeru.

Peniaze a práca

V oblasti financií i práce netreba riskovať. Všetko treba nechať dozrieť ako víno. Veď burčiaku tiež netreba piť veľa, iba ochutnať. To je prirovnanie k nakladaniu s majetkom. Pokiaľ idete niečo kupovať domov, vypočujte si aj členov domácnosti. Hlavné slovo nech má ten, kto bude vec, do ktorej investujete, používať najviac. Napríklad, práčku by si mala vyberať žena, ak najviac perie ona.

Zdravie

Na jeseň sa zvyknú ozvať staré neduhy. Posilnite si svoju imunitu, napríklad kvapkami z cesnaku medvedieho. Niektorí z vás si ho nazbierali na jar a naložili do liehu. Nezabúdajte na doplnky výživy, dostatok ovocia, zeleniny z tuzemska a vitamín D. Pokiaľ sa dá, chodievajte na Slnko, napríklad aj cez obedňajšiu prestávku.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: