Čínsky horoskop na október - Opica

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Prvé dva týždne z októbra by ste mali pracovať na svojej osobnosti a vzdelávať sa. Veľa vám dajú cesty do vášho okolia. Nezabudnite na svoje zrkadlá z detstva. To sú vaši súrodenci a minulí susedia. Terajší susedia vám ukážu smer. Nemyslím však tým, že si máte kúpiť presne takú istú sedačku ako majú oni. Zistite, čo chcete a čo nechcete aj na duchovnej úrovni.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Skúšky v láske boli v septembri viac ako ťažké, aspoň to tak vyzerá. Spätne si zrekapitulujte, koľko chýb ste urobili vy, že vám to neklapalo. Kto si povie, že nerobí chyby, za všetko môže len partner, tak klame!

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Dajte si pozor na vašu komunikáciu. Niektoré nepríjemné aspekty, ktoré ste mali doteraz síce pominuli, ale v komunikácii ste asi na bode mrazu. Pokiaľ ste pokývali hlavou, ste o level ďalej. Začítajte sa do dobrej knihy o umení rozprávať i načúvať. Pokiaľ vydržíte a prečítate ju s porozumením celú, na konci mesiaca budete majstrami v komunikácii!

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: