Čínsky horoskop na október - Koza

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Aj vy máte dve tretiny mesiaca, ako sa vraví, pod psa. Pracujte na svojej osobnosti. Nie je umením zvládať situácie, keď máme harmonické obdobie, ale vtedy, ak je napäté. Tu platí ozaj ľudová múdrosť: Čo ma nezabije, to ma posilní! Vaše terajšie ego je na vysokom stupni. Nepotláčajte ho úplne, ale urobte si z neho sluhu!

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Tento mesiac si môžete opraviť resty, ktoré máte v láske. Jasne a čestne. Pokiaľ ste urobili chybu vy, nepekne oklamali partnera a on vám aj na to prišiel, je na čase, aby ste skrotli. Prestaňte s fňukaním a nespokojnosťou. Môže sa vám totiž o pár mesiacov prihodiť pravý opak. Nakoniec ostanete samé milé Kozy.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Prvá polovica mesiaca je fajn! Ako bolo vyššie písané, aj u ostatných kontaktov, nielen v láske, si môžete polepšiť. Prijmite, respektíve priznajte si svoje všeobecne horšie vlastnosti a pracujte na nich. Dobrí priatelia vám ich občas nepriamo naznačia… No aj tí sa občas boja povedať, že ich už hnevá tá vaša nedochvíľnosť a ustavičné fňukanie. Tie Kozy, ktoré sú pravým opakom, mali asi v minulosti dobrých učiteľov a rodičov, ktorí ich to odnaučili.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: