Čínsky horoskop na október - Kohút

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Minulý mesiac ste si asi urobili dopredu poriadky na svojom smetisku. Pokiaľ čítate tieto riadky, možno sa najprv zarazíte, nad slovom smetisko. Čítate však čínsky horoskop, síce s európskym pretvorením, ale ste kohútmi! To vaše je určite pekne usporiadané a vydláždené farebnými sklíčkami, ak dokonca nie drahokamami. Je na čase oceniť to, čo vlastníte a podeliť sa s tým. 

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

V láske by sa vám malo dariť, ale skúste trochu viac myslieť aj na svojho partnera. Nemusíte zažiariť len vy, dajte priestor aj jemu. V októbri sa máte priučiť všeobjímajúcej láske. Na konci mesiaca si urobte záver, či ste postúpili ďalej. Kto má odvahu, spýta sa na to aj svojho partnera. Pokiaľ nemáte okolo seba milujúce osoby, neprešli ste skúškou!

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Október by ste mali zvládnuť celkom pohodovo. Na čo si treba dávať pozor bude to, aby ste neprepínali svoje aktivity nad rámec svojich možností. Vy si viete poradiť sami, potom ste na seba hrdí, ale niekedy je potrebné pracovať aj v tíme. Skúste sa viacej šetriť.
Držte sa pravidla, že si stojíte za každým povedaným slovom.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: