Jasnovidka Diana

Jasnovidka Diana
kód 157
Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii.
Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie, práca, financie, nehnuteľnosti
Špeciálne oblasti: Odblokovanie zdravotných problémov, napojenie na zosnulých a anjelskú energiu
Veštecké techniky: Anjelský tarot, Reiki a kyvadielka
Jazyk výkladu: český
Prax: 21 rokov
Hodnotenie: (7 hodnotení)

O mne

Som jasnovidka a liečiteľka, pracujem s anjelmi pomocou kyvadla.

Už ako malá som si prešla anjelským zasvätením vďaka mojej babičke, po ktorej som svoj dar zdedila. Dokážem sa napojiť na anjelskú energiu. Po zjavení anjela som začala používať aj anjelské tarotové karty. Pracujem s nimi profesionálne už veľa rokov.

S anjelskou energiou dokážem odblokovať všetky zdravotné problémy a pomocou anjelov rozobrať rodinné alebo partnerské vzťahy. Mám schopnosti videnia v prítomnosti a budúcnosti, dokážem sa napojiť na duše zosnulých a tiež s nimi komunikovať.

Som tu stále pre vás, aby som vám mohla vďaka anjelskej energii so všetkým pomôcť.

Vaša Dianka

Recenzie zákazníkov

 1. Jasnovidka Diana
  Vaše hodnotenie:
 2. Luboš

  Nejlepší jasnovidka na moneu

 3. Member54343

  Ďakujem pani Dianka za všetko, pre mňa ste naj... Videla ste presnú diagnózu mojej mamy skôr ako lekári, zachránila ste nám psa pri epileptických záchvatoch a posunuli sme sa v diagnostike keď sú veterinári bezradní, vedela ste, že môj syn tie štátnice urobí a mnoho iného. ďakujem z celého srdca . V (7.2.)

 4. Jana

  Pani Dianka ste úžasná jasnovidka, volala som vám ohľadom práce, novej práce a zavolám znova. Velka vďaka aj za energiu. Doporucujem každému kto potrebuje pomoc. Jana

 5. Adriana

  Pani Dianka je uzasne zena s velkym darom empatie a porozumenia. Je velmi ludska, ochotna si vypocut co ma trapi a nasledne objasnit situaciu velmi podrobne. Ukludnila ma a poslala mi energiu pocas rozhovoru, a hned sa mi ulavilo. Mozem len odporucat kazdemu. Som velmi spokojna. Dakujem

 6. Renata

  Som maximálne spokojná a môžem každému len srdečne pani Dianu odporučiť. Je veľmi ľudská milá ochotne mi odpovedala na všetky otázky. Co sa týka minulosti a súčasnosti mi všetko pravdivo objasnila a vyveštila aj moju buducnost, ktorá sa určite stane. Verím jej. Je to vynikajúca jasnovidka. Som rada ze ju mam. Poznala som viaceré vestkyne. Pani Diana je najlepšia. Som vďačná za jej pomoc a veštenie.

 7. Member57812

  Paní Dianka mi snad četla myšlenky z hlavy. Opravdu odpovídala dopředu jako by sama cítila co mne tíží. Velmi empaticky skládala slova. Nakopla mne a ukázala cestu. Neprotahovala výklad a šla k podstatě věci. Doporučuji a sama se k ní ještě vrátím.

 8. Jana

  Pani Dianka mi úžasne poradila, potvrdila moje vnútorné cítenie, presne zhodnotila danú situáciu, na ktorú som sa dotazovala. Empatia, jednoznačne presné pomenovanie problému, či správne nasmerovanie v živote..... v oblasti vzťahov zdravia či práce.. Každému vám odporúčam sa na ňu obrátiť, pretože je to človek , ktorý pomôže práve vtedy, keď to najviac potrebujeme. Odblokovanie problémov pomocou energie anjelov s ktorými pracuje... som pocítila okamžite. Jej služby využijem určite aj v budúcnosti. DAKUJEM SRDEČNE PANI DIANKA za všetky rady a odporúčania.