Jasnovidka Diana

Jasnovidka Diana
Akcia
kód 157
Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii.
Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie, práca, financie, nehnuteľnosti
Špeciálne oblasti: Odblokovanie zdravotných problémov, napojenie na zosnulých a anjelskú energiu
Veštecké techniky: Anjelský tarot, Reiki a kyvadielka
Jazyk výkladu: český
Znamenie: Býk
Prax: 22 rokov
Hodnotenie: (28 hodnotení)

O mne

Som jasnovidka a liečiteľka, pracujem s anjelmi pomocou kyvadla.

Už ako malá som si prešla anjelským zasvätením vďaka mojej babičke, po ktorej som svoj dar zdedila. Dokážem sa napojiť na anjelskú energiu. Po zjavení anjela som začala používať aj anjelské tarotové karty. Pracujem s nimi profesionálne už veľa rokov.

S anjelskou energiou dokážem odblokovať všetky zdravotné problémy a pomocou anjelov rozobrať rodinné alebo partnerské vzťahy. Mám schopnosti videnia v prítomnosti a budúcnosti, dokážem sa napojiť na duše zosnulých a tiež s nimi komunikovať.

Som tu stále pre vás, aby som vám mohla vďaka anjelskej energii so všetkým pomôcť.

Vaša Dianka

Recenzie zákazníkov

 1. Jasnovidka Diana
  Vaše hodnotenie:
 2. Miriam - 15.3.2024

  Velmi milá pani, ale už pár rokov jej volám a nič sa nesplnilo, isté veci vedela pomenovať už po prebehnutej udalosti, ale zatiaľ časovo sa nič nedeje už roky, napriek tomu jej držím palce, je velmi milá a vie sa napojiť veľmi dobre na miesto , zdravie a verím že aj budúcnosť.

 3. Iveta - 10.2.2024

  Veľmi milá pani ďakujem veľmi pekne za krásny výklad veľmi si vážim jej slová jej výklad je pravdivý všetko sa tak deje ako hovorí srdecna vdaka

 4. Ivana - 30.11.2023

  Ďakujem za spravy o mojej zosnulej maminky a otca, mali ste pravdu a mne sa trosku ulavilo ze je jej dobre tam hore. A bude davat na mna pozor. ďakujem

 5. Member58785 - 29.9.2023

  Pani Diana mi veľmi pomohla ohľadom môjho manželstva. Pekne mi všetko vysvetlila a poradila. Ďakujem veľmi pekne.

 6. Lenka - 25.9.2023

  Paní Dianka je laskavá, milá paní, která má opravdu dar. Věděla věci, popsala je přesně a pěkně všechno vysvetlila a poradila. Je skvělá a doporučuji jí všem. A moc paní Diance Děkuji.

 7. Mirka - 25.9.2023

  Skvelá veštica, začína sa mi plniť, čo mi povedala za mňa super, nevolám posledný krát.

 8. Zuzana - 22.9.2023

  Paní Dianko, děkuji za Vás, děkuji za pomoc andílků. Rozhodovala jsem se mezi dvěma směry. Zuzka Porodní asistentka

 9. Katka - 18.9.2023

  Pani Dianka mi presne povedala sucasnu situaciu v citovej oblasti, dodala mi optimizmus, a verim tomu, ze jej rady sa mi vyplnia, lebo ako to povedala, tak to citim.

 10. Violett - 29.7.2023

  Pani Diana celkom presne odhadla typ človeka, na ktorého smerovali moje otazky. V kútiku duše som uz vedela, že aký je, no ona ma v tom potvrdila. Ukľudnila ma, v blízkej budúcnosti sa ma vsetko zmeniť k lepšiemu, prezradila aj obdobie, miesto. Poradila, ako ďalej. Pani Diana je velmi príjemná, napriek tomu, že som volala dosť neskoro, veľmi ochotne odpovedala na moje otázky. Určite ju odporúčam a ďakujem.

 11. Vendula - 23.7.2023

  Děkuji paní Diance za podporu a léčení. Moc mi to pomáhá. Děkuji

 12. Mariana - 7.7.2023

  Pani Diana veľmi láskavo a otvorene rozpráva udalosti ktoré nastanú a môžem potvrdiť aj pravdivosť jej predpovedí. Zároveň vie aj usmerniť, veľmi si vážim jej odporúčania. Za všetko doposiaľ velmi veľké ďakujem.

 13. Tomáš - 22.6.2023

  Môžem potvrdiť že je to veľmi milá pani. Otázky ktoré mňa ťažili na duši som konečne dostal odpovede. Viem čo mňa čaká v budúcnosti v oblasti vzťahov a financií. čo sa týka mojej minulosti pani Diana presne vedela aký som typ človeka, čo chcem a za čo si idem. Preto jasnovidku Dianu odporúčam a verte mi že dostanete odpovede vďaka ktorým si uľahčite svoju dušu.

 14. Zuzana - 18.6.2023

  Veľmi milá pani, pomohla mi s vecami, s ktorými som ani nevedela, že potrebujem pomôcť. Vedela veci, ktoré nemala ako vedieť. Predpovedala mi čo sa bude diať a poradila mi. Ďakujem.

 15. Medea - 16.6.2023

  Ďakujem pani Diane za výklad...

 16. Member57813 - 10.6.2023

  Keď som sa trochu skepticky pozerala už na svoj tragikomický život a možno aj už bez viery v budúcnosť, že to bude dobré a čaká má šťastie, ako mi p. Dianka oznamovala... presvedčila ma jedna vec, ktorú p. Dianka nemala odkiaľ vedieť a ani som sa na to nepýtala... Vy máte veľký problém s obličkami a močovými cestami. A mne sa zatajil dych. Áno, množstvo žien ich má... V mojim prípade však je tento problém výrazný. Myslím, že ten môj veselý anjel keď už videl, že neverím ani jemu...to práve preto naznačil p. Dianke, aby som už aj ja uverila... Zároveň však vystihla aj ostatné moje zdravotné problémy a poradila ako sa s nimi vysporiadať. P. Dianka je veľmi milá a má veľmi priateľský prístup. Určite odporúčam, uvidí, čo vášmu oku skryté

 17. Katarína - 9.6.2023

  S pani Diankou som mala nádherný rozhovor. Hned zistila co ma trapi a poradila mi ako sa toho zbaviť. Bola príjemná, mila a nakopla ma energiou vďaka jej pomocníkom - anjelikom. Som šťastná ze som si ju vybrala a vrelo odporúčam všetkým co hladaju pomoc a odpovede na svoje otázky ci problemy. Ďakujem jej a teším sa na ďalší rozhovor s ňou:)

 18. Member58101 - 26.5.2023

  Pani Dianka je presná a jasne všetko vysvetlí. Jej pomoc je nad zlato. Odporúčam ju všetkým, ktorí pomoc potrebujú. Anka

 19. Majka - 13.5.2023

  Srdečná vďaka patrí pani Dianke! Hneď vedela, aký mám problém. Rozriešila moje otázky, ktoré ma v krátkom čase “pálili”. Po jej večernom telefonáte som šla ľahnúť a na druhý deň po prebudení som sa cítila oveľa lepšie uvoľnene. Ďakujem za vašu anjelsku energiu. A ďakujem i za odporúčania. Som rada, že som vás našla.

 20. Monika - 11.4.2023

  Pravdivo a bez prikras zhodnoti situaciu.

 21. Nela - 28.3.2023

  Dobrý den, paní Dianka je úžasná, je přesná a velice sympatická a moc mi pomohla.

 22. Iveta - 27.3.2023

  Je to veľmi mila páni. Pomohla mi vedela čo má trápi usmernila má. Potesila ma a predpovedala mi čo bude. Veľmi príjemný hlas má odporúčam pani Dianku

 23. Luboš - 2.1.2023

  Nejlepší jasnovidka na moneu

 24. Member54343 - 27.10.2022

  Ďakujem pani Dianka za všetko, pre mňa ste naj... Videla ste presnú diagnózu mojej mamy skôr ako lekári, zachránila ste nám psa pri epileptických záchvatoch a posunuli sme sa v diagnostike keď sú veterinári bezradní, vedela ste, že môj syn tie štátnice urobí a mnoho iného. ďakujem z celého srdca . V (7.2.)

 25. Jana - 18.8.2022

  Pani Dianka ste úžasná jasnovidka, volala som vám ohľadom práce, novej práce a zavolám znova. Velka vďaka aj za energiu. Doporucujem každému kto potrebuje pomoc. Jana

 26. Adriana - 19.7.2022

  Pani Dianka je uzasne zena s velkym darom empatie a porozumenia. Je velmi ludska, ochotna si vypocut co ma trapi a nasledne objasnit situaciu velmi podrobne. Ukludnila ma a poslala mi energiu pocas rozhovoru, a hned sa mi ulavilo. Mozem len odporucat kazdemu. Som velmi spokojna. Dakujem

 27. Renata - 2.7.2022

  Som maximálne spokojná a môžem každému len srdečne pani Dianu odporučiť. Je veľmi ľudská milá ochotne mi odpovedala na všetky otázky. Co sa týka minulosti a súčasnosti mi všetko pravdivo objasnila a vyveštila aj moju buducnost, ktorá sa určite stane. Verím jej. Je to vynikajúca jasnovidka. Som rada ze ju mam. Poznala som viaceré vestkyne. Pani Diana je najlepšia. Som vďačná za jej pomoc a veštenie.

 28. Member57812 - 29.6.2022

  Paní Dianka mi snad četla myšlenky z hlavy. Opravdu odpovídala dopředu jako by sama cítila co mne tíží. Velmi empaticky skládala slova. Nakopla mne a ukázala cestu. Neprotahovala výklad a šla k podstatě věci. Doporučuji a sama se k ní ještě vrátím.

 29. Jana - 28.3.2022

  Pani Dianka mi úžasne poradila, potvrdila moje vnútorné cítenie, presne zhodnotila danú situáciu, na ktorú som sa dotazovala. Empatia, jednoznačne presné pomenovanie problému, či správne nasmerovanie v živote..... v oblasti vzťahov zdravia či práce.. Každému vám odporúčam sa na ňu obrátiť, pretože je to človek , ktorý pomôže práve vtedy, keď to najviac potrebujeme. Odblokovanie problémov pomocou energie anjelov s ktorými pracuje... som pocítila okamžite. Jej služby využijem určite aj v budúcnosti. DAKUJEM SRDEČNE PANI DIANKA za všetky rady a odporúčania.