Jasnovidka Diana

Jasnovidka Diana
kód 157
Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii.
Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie, práca, financie, nehnuteľnosti
Špeciálne oblasti: Odblokovanie zdravotných problémov, napojenie na zosnulých a anjelskú energiu
Veštecké techniky: Anjelský tarot, Reiki a kyvadielka
Jazyk výkladu: český
Prax: 20 rokov
Hodnotenie: (1 hodnotenie)

O mne

Som jasnovidka a liečiteľka, pracujem s anjelmi pomocou kyvadla.

Už ako malá som si prešla anjelským zasvätením vďaka mojej babičke, po ktorej som svoj dar zdedila. Dokážem sa napojiť na anjelskú energiu. Po zjavení anjela som začala používať aj anjelské tarotové karty. Pracujem s nimi profesionálne už veľa rokov.

S anjelskou energiou dokážem odblokovať všetky zdravotné problémy a pomocou anjelov rozobrať rodinné alebo partnerské vzťahy. Mám schopnosti videnia v prítomnosti a budúcnosti, dokážem sa napojiť na duše zosnulých a tiež s nimi komunikovať.

Som tu stále pre vás, aby som vám mohla vďaka anjelskej energii so všetkým pomôcť.

Vaša Dianka

Recenzie zákazníkov

  1. Jasnovidka Diana
    Vaše hodnotenie:
  2. Jana

    Pani Dianka mi úžasne poradila, potvrdila moje vnútorné cítenie, presne zhodnotila danú situáciu, na ktorú som sa dotazovala. Empatia, jednoznačne presné pomenovanie problému, či správne nasmerovanie v živote..... v oblasti vzťahov zdravia či práce.. Každému vám odporúčam sa na ňu obrátiť, pretože je to človek , ktorý pomôže práve vtedy, keď to najviac potrebujeme. Odblokovanie problémov pomocou energie anjelov s ktorými pracuje... som pocítila okamžite. Jej služby využijem určite aj v budúcnosti. DAKUJEM SRDEČNE PANI DIANKA za všetky rady a odporúčania.