Jasnovidka Diana

Jasnovidka Diana
Doporučujeme
kód 157
Mám dar, se kterým můžu pomoci i vám v obtížné životní situaci.
Zaměření: Láska, vztahy, zdraví, práce, finance, nemovitosti
Speciální oblasti: Odblokování zdravotních problémů, napojení na zesnulé a andělskou energií
Věštecké techniky: Andělský tarot, Reiki a kyvadélka
Jazyk výkladu: český
Znamení: Býk
Praxe: 21 let
Hodnocení: (12 hodnocení)

O mně

Jsem jasnovidka a léčitelka, pracuji s andílky pomocí kyvadla.

Už jako malá jsem si prošla andělským zasvěcením díky mé babičce, po které jsem svůj dar zdědila. Dokážu se napojit na andělskou energií. Po zjevení anděla jsem začala používat i andělské tarotové karty. Pracuji s nimi profesionálně již mnoho let.

S andělskou energií dokážu odblokovat veškeré zdravotní problémy a pomocí andělů rozebrat rodinné nebo partnerské vztahy. Mám schopnosti vidění v přítomnosti a budoucnosti, dokážu se napojit na zesnulé duše a také s nimi komunikovat.

Jsem tu stále pro vás, abych vám mohla díky andělské energii se vším pomoci.

Vaše Dianka

Recenze zákazníků

 1. Jasnovidka Diana
  Vaše hodnocení:
 2. Member58101 - 26.5.2023

  Pani Dianka je presná a jasne všetko vysvetlí. Jej pomoc je nad zlato. Odporúčam ju všetkým, ktorí pomoc potrebujú. Anka

 3. Majka - 13.5.2023

  Srdečná vďaka patrí pani Dianke! Hneď vedela, aký mám problém. Rozriešila moje otázky, ktoré ma v krátkom čase “pálili”. Po jej večernom telefonáte som šla ľahnúť a na druhý deň po prebudení som sa cítila oveľa lepšie uvoľnene. Ďakujem za vašu anjelsku energiu. A ďakujem i za odporúčania. Som rada, že som vás našla.

 4. Monika - 11.4.2023

  Pravdivo a bez prikras zhodnoti situaciu.

 5. Nela - 28.3.2023

  Dobrý den, paní Dianka je úžasná, je přesná a velice sympatická a moc mi pomohla.

 6. Iveta - 27.3.2023

  Je to veľmi mila páni. Pomohla mi vedela čo má trápi usmernila má. Potesila ma a predpovedala mi čo bude. Veľmi príjemný hlas má odporúčam pani Dianku

 7. Luboš - 2.1.2023

  Nejlepší jasnovidka na moneu

 8. Member54343 - 27.10.2022

  Ďakujem pani Dianka za všetko, pre mňa ste naj... Videla ste presnú diagnózu mojej mamy skôr ako lekári, zachránila ste nám psa pri epileptických záchvatoch a posunuli sme sa v diagnostike keď sú veterinári bezradní, vedela ste, že môj syn tie štátnice urobí a mnoho iného. ďakujem z celého srdca . V (7.2.)

 9. Jana - 18.8.2022

  Pani Dianka ste úžasná jasnovidka, volala som vám ohľadom práce, novej práce a zavolám znova. Velka vďaka aj za energiu. Doporucujem každému kto potrebuje pomoc. Jana

 10. Adriana - 19.7.2022

  Pani Dianka je uzasne zena s velkym darom empatie a porozumenia. Je velmi ludska, ochotna si vypocut co ma trapi a nasledne objasnit situaciu velmi podrobne. Ukludnila ma a poslala mi energiu pocas rozhovoru, a hned sa mi ulavilo. Mozem len odporucat kazdemu. Som velmi spokojna. Dakujem

 11. Renata - 2.7.2022

  Som maximálne spokojná a môžem každému len srdečne pani Dianu odporučiť. Je veľmi ľudská milá ochotne mi odpovedala na všetky otázky. Co sa týka minulosti a súčasnosti mi všetko pravdivo objasnila a vyveštila aj moju buducnost, ktorá sa určite stane. Verím jej. Je to vynikajúca jasnovidka. Som rada ze ju mam. Poznala som viaceré vestkyne. Pani Diana je najlepšia. Som vďačná za jej pomoc a veštenie.

 12. Member57812 - 29.6.2022

  Paní Dianka mi snad četla myšlenky z hlavy. Opravdu odpovídala dopředu jako by sama cítila co mne tíží. Velmi empaticky skládala slova. Nakopla mne a ukázala cestu. Neprotahovala výklad a šla k podstatě věci. Doporučuji a sama se k ní ještě vrátím.

 13. Jana - 28.3.2022

  Pani Dianka mi úžasne poradila, potvrdila moje vnútorné cítenie, presne zhodnotila danú situáciu, na ktorú som sa dotazovala. Empatia, jednoznačne presné pomenovanie problému, či správne nasmerovanie v živote..... v oblasti vzťahov zdravia či práce.. Každému vám odporúčam sa na ňu obrátiť, pretože je to človek , ktorý pomôže práve vtedy, keď to najviac potrebujeme. Odblokovanie problémov pomocou energie anjelov s ktorými pracuje... som pocítila okamžite. Jej služby využijem určite aj v budúcnosti. DAKUJEM SRDEČNE PANI DIANKA za všetky rady a odporúčania.