Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na október - Had

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Liečte svoju dušu a telo. Máte k tomu teraz vhodné podmienky. Trochu pokrivkáva vaše sebavedomie, ktoré ste si dali narušiť, keď vás v minulosti za niečo kritizovali. Treba si povedať, že prijatá pravda, alebo aj nepravda, ktorú ste odhalili, vám dá veľa.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Je na čase, aby ste sa aj vy naučili, alebo začali zabávať. Niektorí ľudia vám spôsobili boľačky citového charakteru. Sklamanie v láske i vo vzťahoch vôbec musí prežiť každý. Preto dvihnite hore hlavu a vstaňte! Také šarmantné znamenie akým ste vy si iste nájde niečo nové. Zadaní si majú dať pozor na pesimizmus, aby ho neprenášali do vzťahu.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Komunikácia bude teraz u vás Achilovou pätou. Dajte si pozor preto pri kontaktoch s obchodnými partnermi i na cestách buďte opatrnejší. Skontrolujte si svoje účty a pri nákupoch sledujte svoju peňaženku. Môžete byť roztržití. Zlodeji sú poriadne prefíkaní a bohužiaľ aj šikovní!

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: