Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na október - Byvol

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Tento mesiac, teda aspoň dve tretiny z neho, by ste si mali vyvesiť červenú zástavu. Prečo? Aby radšej do vás nikto nerýpal, lebo z rozvážneho jedinca, milujúceho pokoj, by sa ľahko mohol stať buldozér, ktorý rozrýpe všetko okolo seba. Pokiaľ ste v pohode, prekonali ste úskalia svojej karmy. Súčasná situácia búri krv aj pokojnejším znameniam.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Vo vzťahoch by ste to mali mať celkom harmonické, len si treba dávať pozor na to, aby ste boli aspoň trochu empatickejší. Na podiv, celkom si budete rozumieť s Kohútom, hoci obidvaja príliš empatiou neoplývate. Koze a Tigrovi sa radšej tento mesiac vyhýbajte. Pokiaľ to nejde, voľte odstup. Radšej sa vyhovorte na niečo, lebo by medzi vami mohlo dôjsť prinajmenšom k hádke.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Do polovice mesiaca by ste mali nadviazať celkom dobre obchodné kontakty. Využite ich, lebo potom sa situácia trochu zvrtne. Skontrolujte si písomnosti a všetky papiere, ktoré ste nechali ležať ladom. Ozvite sa priateľom, s ktorými ste sa už dávno nerozprávali. Niektorí z nich sú v podobnej situácii ako vy, budete sa mať o čom porozprávať.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: