Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na október - Byvol

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Tento mesiac, teda aspoň dve tretiny z neho, by ste si mali vyvesiť červenú zástavu. Prečo? Aby radšej do vás nikto nerýpal, lebo z rozvážneho jedinca, milujúceho pokoj, by sa ľahko mohol stať buldozér, ktorý rozrýpe všetko okolo seba. Pokiaľ ste v pohode, prekonali ste úskalia svojej karmy. Súčasná situácia búri krv aj pokojnejším znameniam.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Vo vzťahoch by ste to mali mať celkom harmonické, len si treba dávať pozor na to, aby ste boli aspoň trochu empatickejší. Na podiv, celkom si budete rozumieť s Kohútom, hoci obidvaja príliš empatiou neoplývate. Koze a Tigrovi sa radšej tento mesiac vyhýbajte. Pokiaľ to nejde, voľte odstup. Radšej sa vyhovorte na niečo, lebo by medzi vami mohlo dôjsť prinajmenšom k hádke.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Do polovice mesiaca by ste mali nadviazať celkom dobre obchodné kontakty. Využite ich, lebo potom sa situácia trochu zvrtne. Skontrolujte si písomnosti a všetky papiere, ktoré ste nechali ležať ladom. Ozvite sa priateľom, s ktorými ste sa už dávno nerozprávali. Niektorí z nich sú v podobnej situácii ako vy, budete sa mať o čom porozprávať.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: