Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Venuša v Rakovi prináša citovú pohodu a porozumenie v láske

Venuša, planéta lásky, je v znamení Raka. Toto znamenie je kardinálne, čo okrem iného znamená impulzívnosť, iniciatívu aj aktivitu. U Raka tieto vlastnosti budú podfarbené citom, empatiou a snahou o stabilitu.

Venuša v Rakovi prináša citovú pohodu a porozumenie v láske

Vládkyňou Raka je Luna, ktorá sa iste podpíše aj na charakteristike Venuše. Ako vieme, planéte lásky ide o to, aby harmonizovala a spájala ľudí do jedného celku. Veď láska je cit, ktorý drží aj našu planétu pohromade.

Venuša v Rakovi je vodného živlu. Luna vyjadruje materský princíp, lono matky, kde nám bolo dobre, ale aby náš život mal zmysel, museli sme z neho vyjsť. Preto vyjadruje račia Venuša základnú prítulnosť, ktorú cítia deti, ktoré žijú s milujúcou matkou. Na druhej strane, matka z princípu ochraňuje svoje deti, ale chce nad nimi vládnuť. Je to pochopiteľné vo vzťahu dieťa a matka, ale v ostatných vzťahoch, hlavne v partnerských, to môže byť na škodu. Venuša v Rakovi je starostlivá, jemná, sentimentálna, ale má sklony k majetníctvu a citovému vydieraniu.

Pozitívny vplyv

Voda sa znáša s vodou a zemou, preto budú mať viac citovej pohody a porozumenia v láske i umeleckej tvorivosti nasledujúce znamenia:

 • Býk - bude nakupovať užitočné umelecké predmety. V partnerstve však pozor na snahu vlastniť. Je to majetníctvo na druhú, lebo obe znamenia radi vlastnia. Býk hmotu a Rak svojich blízkych. Inak prežije Býk pekné obdobie.

 • Panna - toto znamenie si asi v oblasti vnímaní lásky vydýchlo. Panna, hoci je pohyblivý merkúrsky typ, ale nevadí jej viazanosť, má rada istotu, preto jej vyhovuje starostlivosť Raka. Nájde si svoj pokoj a upraví si vzťahy na pracovisku i doma. Voľné Panny môžu stretnúť lásku medzi priateľmi.

 • Rak - bude vo svojom živle. Bude sa viac pohybovať doma a vo svojom okolí. Ak má rodičov, poputuje za nimi. V láske sa presadí, hlavne ak má partnera, ktorý nevyžaduje veľkú slobodu.

 • Škorpión - nájde si konečne čas na duchovno. Meditácie pri vode ho povedú do nekonečných diaľav a vysnívanej láske, ktorá možno sedí vedľa neho doma. Vhodné sú cesty do zahraničia, kde bude vnímať krásy prírody a umenia.

 • Ryby - majú počas pôsobenia Venuše v Rakovi plodné obdobie, plné tvorivosti, zábavy a kreativity. Pozor však na kučeravé myšlienky, hlavne ak ste zadaní. Vaše záletnícke úlety by mohli vyjsť na povrch, ale proti gustu žiaden dišputát.

Neutrálne pôsobenie Venuše

 • Blíženci - pozornosť venujte tomu, že láska a umenie aj niečo stoja, ale prinášajú osoh.

 • Vodnár - treba si dať pozor na priberanie. Láska u vás väčšinou nemá cukríkový tón, preto vám nebude asi vadiť, ak budete riešiť v oblasti lásky praktické veci.

 • Lev - priznajte si, že ste aspoň občas radi stredom pozornosti. Tentoraz vám to nebude vadiť, ak nebudete na výslní. Ochutnajte nesebeckú lásku a pomáhajte druhým!

 • Strelec - ak ste si doteraz neužili v sexe, možno to teraz roztočíte. Samozrejme nie mimo vzťahu, to by vám astrológia neradila nikdy. Veľa sa o sebe naučíte.

Negatívne aspekty

Znamenia Baran, Kozorožec, Váhy, ktoré tvoria s Rakom kríž, budú v láske a umeleckej tvorbe na tom trochu horšie, ale ako vraví novodobá astrológia, treba brať aj nepríjemnejšie aspekty života ako výzvu, aby sme sa o sebe niečo viac naučili, a tým sa skorej posunuli dopredu.

 • Baran - ohnivý živel sa neznáša s vodou Raka, preto si dajte pozor na nezhody, nepríjemnosti a hádky, a to hlavne doma. Možno sa máte naučiť trochu aj vy ustupovať.

 • Kozorožec - opozičný Rak vám bude nastavovať zrkadlo, preto sa skúste do neho usmievať. Všetko, čo vám bude vyhodené na oči, má aspoň za mak pravdy.

 • Váhy - rozbúrená voda Raka. No nezdá sa vám, že je to len z vášho pohľadu? Umelecky založené Váhy budú mať problémy v práci, preto pozor na flirty a ješitnosť vo vašej tvorbe.