Čínsky horoskop na október - Zajac

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Práca a cesta domov. Robota preto, lebo je nutnosťou a domov, to je vaše eldorádo! Tento mesiac sa vám asi nebude chcieť veľmi vyliezať zo svojej nory, ktorú ste si už predvídavo zariadili a zateplili tak, aby sa vám dobre hovelo, napríklad i pri obľúbenom seriáli. Ku koncu z nej asi predsa len vyleziete a začnete tvoriť a študovať niečo nové! Tak to má byť!

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Králik, alebo Zajac má dosť fantázie a umeleckého nadania, ktoré potrebuje využívať v praxi. Inak má zranenú dušu, čo aj často skrýva za svetáckosť a veselosť. Niečo podobné vám hrozí aj v októbri. Preto sa venujte umeleckej činnosti, hoci sa ňou neživíte. Niektorí z vás budú mať nutkanie nakupovať šatstvo a umelecké predmety do zásoby. Vedzte, že sa to nevyplatí, lebo aj uskladnenie niečo stojí.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Október by tu mal byť pre vás pohodový, pokiaľ si počas jeho retrogradity nebudete začínať nové veci. Vráťte sa k štúdiu jazykov, ktoré ste možno pre svoje povinnosti a obetavosť odkladali na inokedy. Ozvite sa svojim spolužiakom, možno si o niektorých opravíte svoju mienku.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: