Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Magdaléna

Magdaléna

Empatickým spôsobom vám sprostredkujem odkazy, ktoré sú pre vás dôležité. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Čínsky horoskop na október - Zajac

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Práca a cesta domov. Robota preto, lebo je nutnosťou a domov, to je vaše eldorádo! Tento mesiac sa vám asi nebude chcieť veľmi vyliezať zo svojej nory, ktorú ste si už predvídavo zariadili a zateplili tak, aby sa vám dobre hovelo, napríklad i pri obľúbenom seriáli. Ku koncu z nej asi predsa len vyleziete a začnete tvoriť a študovať niečo nové! Tak to má byť!

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Králik, alebo Zajac má dosť fantázie a umeleckého nadania, ktoré potrebuje využívať v praxi. Inak má zranenú dušu, čo aj často skrýva za svetáckosť a veselosť. Niečo podobné vám hrozí aj v októbri. Preto sa venujte umeleckej činnosti, hoci sa ňou neživíte. Niektorí z vás budú mať nutkanie nakupovať šatstvo a umelecké predmety do zásoby. Vedzte, že sa to nevyplatí, lebo aj uskladnenie niečo stojí.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Október by tu mal byť pre vás pohodový, pokiaľ si počas jeho retrogradity nebudete začínať nové veci. Vráťte sa k štúdiu jazykov, ktoré ste možno pre svoje povinnosti a obetavosť odkladali na inokedy. Ozvite sa svojim spolužiakom, možno si o niektorých opravíte svoju mienku.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: