Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínsky horoskop na október - Pes

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Tento mesiac by ste mohli úspešné zvládnuť svoje sklony k pesimizmu. Hoci je miestami poriadne sychravá jeseň, vždy sa dá nájsť niečo, z čoho by sa môžeme tešiť. Radi vtipkujete, ale je to na povrchu. Ľudia si tak o vás myslia, že ste optimisti. Skúste brať aj vy svoje žartíky srdcom. To, čo si o vás myslia iný, je ich vec. Život je dosť krátky na to, aby ste mali depku z toho, že napríklad kolegyňa si niečo o vás nekalé myslí, čo nie je pravdou.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Neuzatvárajte sa do vnútra. Viete byť vernými spoločníkmi. Niekedy sa bezhlavo oddáte láske. Aj tu treba poznať mieru. Dobre si rozumiete s Králikom, ktorý na vás pôsobí mierumilovne. Tento mesiac môžete nadviazať spojenie s Koňom, ktorý bude umelecky založený.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Úplne priaznivé obdobie neexistuje. Nežijeme v nebi, ale na Zemi. Tento Mesiac je však pre vás dosť optimistický. Vy ste človekom, ktorý len tak ľahko nezabúda na svoje minulé omyly, preto by sa vám malo dariť i v komunikácii a kontaktoch. Mnohí ľudia ocenia vašu výnimočnú schopnosť byť dobrým poslucháčom.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: