Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na október - Pes

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Tento mesiac by ste mohli úspešné zvládnuť svoje sklony k pesimizmu. Hoci je miestami poriadne sychravá jeseň, vždy sa dá nájsť niečo, z čoho by sa môžeme tešiť. Radi vtipkujete, ale je to na povrchu. Ľudia si tak o vás myslia, že ste optimisti. Skúste brať aj vy svoje žartíky srdcom. To, čo si o vás myslia iný, je ich vec. Život je dosť krátky na to, aby ste mali depku z toho, že napríklad kolegyňa si niečo o vás nekalé myslí, čo nie je pravdou.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Neuzatvárajte sa do vnútra. Viete byť vernými spoločníkmi. Niekedy sa bezhlavo oddáte láske. Aj tu treba poznať mieru. Dobre si rozumiete s Králikom, ktorý na vás pôsobí mierumilovne. Tento mesiac môžete nadviazať spojenie s Koňom, ktorý bude umelecky založený.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Úplne priaznivé obdobie neexistuje. Nežijeme v nebi, ale na Zemi. Tento Mesiac je však pre vás dosť optimistický. Vy ste človekom, ktorý len tak ľahko nezabúda na svoje minulé omyly, preto by sa vám malo dariť i v komunikácii a kontaktoch. Mnohí ľudia ocenia vašu výnimočnú schopnosť byť dobrým poslucháčom.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: