Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Čínsky horoskop na október - Pes

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Tento mesiac by ste mohli úspešné zvládnuť svoje sklony k pesimizmu. Hoci je miestami poriadne sychravá jeseň, vždy sa dá nájsť niečo, z čoho by sa môžeme tešiť. Radi vtipkujete, ale je to na povrchu. Ľudia si tak o vás myslia, že ste optimisti. Skúste brať aj vy svoje žartíky srdcom. To, čo si o vás myslia iný, je ich vec. Život je dosť krátky na to, aby ste mali depku z toho, že napríklad kolegyňa si niečo o vás nekalé myslí, čo nie je pravdou.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Neuzatvárajte sa do vnútra. Viete byť vernými spoločníkmi. Niekedy sa bezhlavo oddáte láske. Aj tu treba poznať mieru. Dobre si rozumiete s Králikom, ktorý na vás pôsobí mierumilovne. Tento mesiac môžete nadviazať spojenie s Koňom, ktorý bude umelecky založený.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Úplne priaznivé obdobie neexistuje. Nežijeme v nebi, ale na Zemi. Tento Mesiac je však pre vás dosť optimistický. Vy ste človekom, ktorý len tak ľahko nezabúda na svoje minulé omyly, preto by sa vám malo dariť i v komunikácii a kontaktoch. Mnohí ľudia ocenia vašu výnimočnú schopnosť byť dobrým poslucháčom.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: