Čínsky horoskop na október - Drak

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Začiatok mesiaca vám dáva poriadne zabrať. Máte síce dosť síl, ale môže sa stať, že vaše sústredenie bude skoro nulové. Pokiaľ ste preventívne nezačali cvičiť svoje ovládanie a trpezlivosť, je na čase. Vašu energiu vám môže závidieť zvyšné osadenstvo čínskeho zverokruhu. Čo však z toho, ak ju človek nevyužije na užitočné veci?

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

V tomto mesiaci, pre vás dosť náročnom, vám bude láska liekom. Už spomínanú výbušnosť a nesústredenosť si môžete cvičiť pri umeleckej činnosti. Ľúbostné vzťahy si väčšinou vyberáme srdcom, ale treba pri tom používať i rozum. Zadaní by si mali dať na konci mesiaca pozor, aby svojho partnera nemanipulovali.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Inak máte celkom úspešný rok, ale ako vieme, nie je každý deň nedeľou. Stýkajte sa s Krysou, Hadom a pri obchodoch vám pomôže Opica. Pokiaľ vám v strede mesiac ponúkne Tiger alebo Pes kvázi výhodný kšeft, dobre si prečítajte zmluvu, pokým ju uzavriete.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: