Čínsky horoskop na október - Prasa

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Potrebujete nejaký čas na to, aby ste sa rozhýbali. Je to spôsobené vašou vrodenou svedomitosťou a usilovnosťou. Veľa času venujete iným, čo je niekedy na škody vo vašom rozlete. Čaká vás nový začiatok, buďte trochu v dobrom egoistickí.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Skúšaní doteraz láskou, miestami i sklamanou, sa na začiatku mesiaca budete cítiť tak, že už nechcete vstúpiť do jej víru. Jeden mieni, no a život mení. Vyberajte si starostlivo a radšej sa vyhýbajte Hadom. Tí vás síce priťahujú, ale stali by ste sa neskôr ich vazalmi. To by vaše statočné srdiečko nezvládlo.

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Tak a teraz prichádza mesiac, kedy si konečne poviete svoje a pôjdete si tam, kam chcete! No samozrejme v rámci republiky, lebo obávaný vírus začal znova vyčíňať. Myslím to aj obrazne. Nadviazať zaujímavé obchodné i iné kontakty cez internet by nemal byť pre vás problém.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: