Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na október - Potkan

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Túžite žiť teraz spoločensky, ale terajšia situácia nepraje stretávaniu sa ľudí vo veľkom počte. Musíte sa uskromniť, veď malá obeta vám nezaškodí. Pozor si dajte na priveľké kritizovanie svojich priateľov, lebo vám hrozí, že koncom mesiaca budete sami.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Skoro celý mesiac október to budete mať s láskou ťažšie. Ustriehnite si však hlavne samých seba, lebo planéta Lásky je postavená vtedy tak, že vás bude zvádzať k tomu, aby ste boli voči iným chladnejší, ale na seba citlivejší. Potkany, ktorí pracujú v oblasti umenia, nech sa nenechajú znechutiť prvotnými neúspechmi. Trpezlivosť!

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Pracujte na svojom egu, aby ste neboli vzťahovační. Krysy sú trochu ľstivé a výrečné, ale tentoraz vás môže niekto dopredu prekuknúť. Hlavne, ak ste sa nepoučili ešte v minulosti, že čestnosťou zájdete síce pomalšie, ale ďalej ako klamstvom a prílišnou špekuláciou. Nerada to hovorím, ale vám na tie vaše niekedy ani neprídu. No karma je karma, na to nezabúdajte!

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: