Čínsky horoskop na október - Potkan

Mesačný horoskop 2020

Osobnosť - vplyv Slnka v znamení Váh a Škorpióna

Slnko je v znamení Váh do 23.10.2020, kedy o 1:00 prechádza do znamenia Škorpióna.

Túžite žiť teraz spoločensky, ale terajšia situácia nepraje stretávaniu sa ľudí vo veľkom počte. Musíte sa uskromniť, veď malá obeta vám nezaškodí. Pozor si dajte na priveľké kritizovanie svojich priateľov, lebo vám hrozí, že koncom mesiaca budete sami.

Vzťahy - vplyv planéty Venuša

Venuša je v znamení Leva do 2.10.2020, kedy vstupuje do Panny.

Skoro celý mesiac október to budete mať s láskou ťažšie. Ustriehnite si však hlavne samých seba, lebo planéta Lásky je postavená vtedy tak, že vás bude zvádzať k tomu, aby ste boli voči iným chladnejší, ale na seba citlivejší. Potkany, ktorí pracujú v oblasti umenia, nech sa nenechajú znechutiť prvotnými neúspechmi. Trpezlivosť!

Kontakty a aktivita - vplyv planéty Merkúr

Merkúr je v znamení Škorpióna do 28.10., kedy o 3:00 vstupuje do Váh. Medzitým bude retrográdny, a to od 14. 10. do 3.11. Treba si dať vtedy pozor na zábudlivosť, podpisovanie zmlúv a cestovanie.

Pracujte na svojom egu, aby ste neboli vzťahovační. Krysy sú trochu ľstivé a výrečné, ale tentoraz vás môže niekto dopredu prekuknúť. Hlavne, ak ste sa nepoučili ešte v minulosti, že čestnosťou zájdete síce pomalšie, ale ďalej ako klamstvom a prílišnou špekuláciou. Nerada to hovorím, ale vám na tie vaše niekedy ani neprídu. No karma je karma, na to nezabúdajte!

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: