Veštica Arya

Veštica Arya
kód 304
Tu nájdete pokoj v duši.

Informácie o dostupnosti:

  • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Pracovné a osobné vzťahy, finančné problémy
Špeciálne oblasti: Práca s číslami (numerológia)
Veštecké techniky: Marseillský tarot, numerológia
Prax: 15 rokov
Hodnotenie: (0 hodnotení)

O mne

Od detstva som mala dar vidieť a počuť, čo iní nevideli a nepočuli. Neskôr som prišla na to, že som dostala dar mimoriadnej intuície. Najskôr som to popierala, no potom som začala hľadať odpovede.

Vyštudovala som Školu vysokej mágie a stala sa mágom 1. stupňa. Odvtedy pomáham ľuďom pomocou tarotových kariet, numerológie a vyrábam aj šamanské sviečky na očistu ľudí a priestorov.

Karty, čísla a celkovo veštenie vnímam z viacerých pohľadov. Výklad vás môže nasmerovať, ale po ceste už musíte kráčať sami. S klientmi ideme často do hĺbky problému. To však až potom, ako si zložia „svoj pohľad“ na danú situáciu. Ponúknem im iný. Sama som si prešla mnohým - dobrým aj zlým - a stretla vo svojom živote mnoho ľudí, ktorým pomohol už len iný pohľad na situáciu. Potom sa do toho vložia karty, ich energia, odkazy a posolstvá. A vyskladáme z toho riešenie danej situácie.

Viem vám odpovedať aj na otázky, prečo sa vám dokola dejú tie isté veci. Prečo vám do života vstupujú rovnaké typy ľudí a tiež, ako odblokovať nesprávne presvedčenia. Samostatnou kapitolou sú vzťahy. Pracovné, osobné, vzťahy k rodičom či deťom. Všetko to vychádza z toho, aký máme vzťah k sebe.

Kontaktujte ma a vyriešime spolu aj veľmi zamotané situácie.

Venujem sa aj tejto téme:

Recenzie zákazníkov

  1. Veštica Arya
    Vaše hodnotenie: