Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Čínsky horoskop na júl 2024

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na júl

Spolu s ročným vládcom, Drakom, bude ešte do 22. júla mesačným vládcom citlivá Koza. Keďže má Koza inokedy hysterické sklony, v júli by ale mala byť celkom šťastná. Prečo? Lebo sa má o koho starať, sú predsa prázdniny a dovolenky. Dlhé dni plné slnečného jasu zaháňajú pesimistickú náladu. Držme sa preto tých lepších vlastností a užívajme si vládu Kozy.

Po Koze preberá vládu sebavedomá a šibalská Opica. Dni naberú iný spád. Prinesie viac neviazanosti a humoru do života ľudí. Pozor si však treba dať na faloš a prefíkanosť. Kto však jedná čestne a neobohacuje sa na úkor druhých, zvládne obdobie Opice bez veľkých strát.

Zdravie

Ľudia, ktorí často prepínajú svoje sily, často na sklonku dňa nestačia s dychom a cítia sa veľmi unavení. Všeobecne podľa čínskej medicíny je v júli najviac namáhaný krvný obeh.

Naše srdce sa stará o to, aby nám krv neúnavne obiehala celým telom. Preto si treba dopriať odpočinok, sledovať svoje pocity a krvný tlak. Pokiaľ máte ráno pri vstávaní závraty, studené nohy, pôjde asi o nízky krvný tlak. Ten je síce menej nebezpečný ako vysoký, ale treba si sledovať, či sa nestrieda s vysokým. Pri tom sú tiež závraty, ale aj hučanie v ušiach a bolesti hlavy. O tom všetkom však treba konzultovať s lekárom, ak máte spomínané príznaky.

Prechádzky lesom, kúpanie, pobyty mimo domu a pravidelné cvičenie však nikomu neublížia. Pri vysokých horúčavách sa zdržiavajte v chládku a pite dosť čistej vody. Pokiaľ ste rozhorúčení, nepite veľa úplne ľadovej vody, aby pľúca i celý organizmus nedostali šok.

Malá rada podľa feng šuej

Opica i Koza vládnu v byte územiu vzťahov a prospievania. Podľa niektorých smerov feng šuej je tento priestor na juhozápade. Inou možnosťou je miestnosť, ktorá je od vchodu do bytu či domu úplne vpravo. Tam si treba dať obraz dvoch vtáčikov, alebo svadobnú fotografiu partnerov.

Urobte si poriadok v spálni. Perte často nielen posteľnú bielizeň, ale aj záclony, závesy prikrývky a vankúše. Ak môžete, vetrajte ich denne aspoň chvíľu na slnku. Zbavíte ich nielen roztočov, ale aj negatívnej energie, ktorá tiež ničí vzťahy.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: