Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na júl - Prasa

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vzťah sa pestuje počas celej doby trvania, inak chradne a končí. Vy máte radi pohodové vzťahy, inak nie ste šťastní. Ľahko odhalíte lož, lebo milujete pravdu. Pokiaľ začínate vzťah, povedzte to nádejnému dlhodobému partnerovi dopredu. V tejto dobe sa vám za nového partnera môže núkať niekto starší a skúsenejší.

Peniaze a práca

Je tu nádej na povýšenie v práci, ale nebude to len tak ľahké. Pravdepodobne si na to miesto brúsi zúbky aj niekto iný. Vy tie narážky od kolegov neprajníkov však dokážete zvládnuť bravúrne a s humorom. Ku koncu mesiaca sa však bude treba stiahnuť do úzadia. Práve vtedy vám padne dobre pár dní voľna z práce.

Zdravie

Dve tretiny júla by mali prebiehať celkom priaznivo i po zdravotnej stránke. Je tu jedna podmienka, aby ste sa počas horúčav vyvarovali alkoholu. Prasa si rado aj zaje a s jedlom rastie aj chuť. Dajte si na chladničku fotku tučnej osoby, alebo vašu, keď ste boli s najvyššou váhou. Bude to na vás pôsobiť odstrašujúco a vy sa budete krotiť v jedle. Koncom júla sa vyvarujte stresu.

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: