Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Hantyl

Hantyl

Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na červenec - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vzťah sa pestuje počas celej doby trvania, inak chradne a končí. Vy máte radi pohodové vzťahy, inak nie ste šťastní. Ľahko odhalíte lož, lebo milujete pravdu. Pokiaľ začínate vzťah, povedzte to nádejnému dlhodobému partnerovi dopredu. V tejto dobe sa vám za nového partnera môže núkať niekto starší a skúsenejší.

Peniaze a práca

Je tu nádej na povýšenie v práci, ale nebude to len tak ľahké. Pravdepodobne si na to miesto brúsi zúbky aj niekto iný. Vy tie narážky od kolegov neprajníkov však dokážete zvládnuť bravúrne a s humorom. Ku koncu mesiaca sa však bude treba stiahnuť do úzadia. Práve vtedy vám padne dobre pár dní voľna z práce.

Zdravie

Dve tretiny júla by mali prebiehať celkom priaznivo i po zdravotnej stránke. Je tu jedna podmienka, aby ste sa počas horúčav vyvarovali alkoholu. Prasa si rado aj zaje a s jedlom rastie aj chuť. Dajte si na chladničku fotku tučnej osoby, alebo vašu, keď ste boli s najvyššou váhou. Bude to na vás pôsobiť odstrašujúco a vy sa budete krotiť v jedle. Koncom júla sa vyvarujte stresu.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: