Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na červenec - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vzťah sa pestuje počas celej doby trvania, inak chradne a končí. Vy máte radi pohodové vzťahy, inak nie ste šťastní. Ľahko odhalíte lož, lebo milujete pravdu. Pokiaľ začínate vzťah, povedzte to nádejnému dlhodobému partnerovi dopredu. V tejto dobe sa vám za nového partnera môže núkať niekto starší a skúsenejší.

Peniaze a práca

Je tu nádej na povýšenie v práci, ale nebude to len tak ľahké. Pravdepodobne si na to miesto brúsi zúbky aj niekto iný. Vy tie narážky od kolegov neprajníkov však dokážete zvládnuť bravúrne a s humorom. Ku koncu mesiaca sa však bude treba stiahnuť do úzadia. Práve vtedy vám padne dobre pár dní voľna z práce.

Zdravie

Dve tretiny júla by mali prebiehať celkom priaznivo i po zdravotnej stránke. Je tu jedna podmienka, aby ste sa počas horúčav vyvarovali alkoholu. Prasa si rado aj zaje a s jedlom rastie aj chuť. Dajte si na chladničku fotku tučnej osoby, alebo vašu, keď ste boli s najvyššou váhou. Bude to na vás pôsobiť odstrašujúco a vy sa budete krotiť v jedle. Koncom júla sa vyvarujte stresu.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: