Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na červenec - Tygr

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Nepodceňujte lásku ako takú. Vás si ľudia ľahko zamilujú, ale sú nešťastní, ak ste fyzicky pri nich, no lietate v mysli niekde inde. Toto obdobie je práve vhodné, aby ste napravili chyby z minulosti. Pripravte napríklad pre svojho partnera prekvapenie. Pokiaľ neviete po čom túži, nepýtajte sa ho priamo, ale sondujte v rodinných kruhoch. Inak to prekvapenie nebude.

Peniaze a práca

Ste rodenými vodcami, preto často zastávate vedúce miesto. Viete teraz spolupracovníkom vniesť chuť do práce, no netreba im vehementne vnucovať svoj názor. Držte sa tejto rady hlavne vtedy, ak vám niekto otvorene povie, že by chcel skúsiť aj niečo iné. Škoda by bola, aby ste stratili svoj kredit podnetného a šikovného spolupracovníka. Firma by tak mohla prísť o časť zisku.

Zdravie

Počas dovoleniek zvykne človek viac spoločensky žiť, čo je dobré pre psychiku človeka, ale niekedy to nezvláda jeho fyzické telo. Pri takých priateľských posedeniach sa otvorí jedna fľaša alkoholu, potom ďalšia a ďalšia. Buďte preto opatrní, aby ste nepodľahli a nevkĺzli do závislosti. 

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: