Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Leyla

Leyla

Osobný kód 158

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na červenec - Buvol

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pozorujte sa, ako jednáte s ľuďmi, tými blízkymi i náhodnými známymi. Veľa sa o sebe naučíte hlavne pri konfrontácii s niekým, na kom vám záleží. Váš partnerský vzťah môže teraz zájsť do intenzívnejšieho levelu. To je na vás, či to bude na duchovnej nôte, alebo i tej fyzickej, čiže aj sexuálnej.

Peniaze a práca

Keďže máte všeobecne Jupitera v piatom dome, môže vzrásť váš tvorivý potenciál a umelecké sklony. Priamo úmerne tým vzrastá i príjem. Aj tí, ktorí sa do umeleckých činností nehrnú, môžu nájsť kreativitu tam, kde by ju nehľadali. Pokiaľ nás práca baví, je aj našim koníčkom. Skúste nájsť aj vy v práci aspoň malé zrnko tvorivosti, aby vyklíčilo až do veľkého stromu.

Zdravie

Ako ste na tom s vašim sebavedomím? Dobré sebavedomie a láska k sebe samému nám dodávajú aj pevnejšie zdravie. Pokiaľ si ho potrebujete zvýšiť, prečítajte si nejakú literatúru o tom, ale aj o sebeláske. Cvičte a pohybujte sa na Slnku. Slnko potrebujeme k životu, preto sa ho netreba strániť.  Hlavne k večeru je to veľmi priaznivé pre telo i ducha.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: