Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Čínský horoskop na červenec - Buvol

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pozorujte sa, ako jednáte s ľuďmi, tými blízkymi i náhodnými známymi. Veľa sa o sebe naučíte hlavne pri konfrontácii s niekým, na kom vám záleží. Váš partnerský vzťah môže teraz zájsť do intenzívnejšieho levelu. To je na vás, či to bude na duchovnej nôte, alebo i tej fyzickej, čiže aj sexuálnej.

Peniaze a práca

Keďže máte všeobecne Jupitera v piatom dome, môže vzrásť váš tvorivý potenciál a umelecké sklony. Priamo úmerne tým vzrastá i príjem. Aj tí, ktorí sa do umeleckých činností nehrnú, môžu nájsť kreativitu tam, kde by ju nehľadali. Pokiaľ nás práca baví, je aj našim koníčkom. Skúste nájsť aj vy v práci aspoň malé zrnko tvorivosti, aby vyklíčilo až do veľkého stromu.

Zdravie

Ako ste na tom s vašim sebavedomím? Dobré sebavedomie a láska k sebe samému nám dodávajú aj pevnejšie zdravie. Pokiaľ si ho potrebujete zvýšiť, prečítajte si nejakú literatúru o tom, ale aj o sebeláske. Cvičte a pohybujte sa na Slnku. Slnko potrebujeme k životu, preto sa ho netreba strániť.  Hlavne k večeru je to veľmi priaznivé pre telo i ducha.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: