Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínský horoskop na červenec - Opice

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Kamarátstvo je pekná vec, preto je dobre sa nevyhýbať ľuďom, ktorí znejú s vami na rovnakej strunke. Kto je voľný, možno práve v takomto vzťahu nájde svoju trvalú lásku. Svoje aktivity v priateľstve však berte úprimne, lebo vás nakoniec aj tak odhalia… Možno vám bude nadbiehať Drak alebo Potkan. Neodmietajte ani Hada. 

Peniaze a práca

Do práce sa vám niekedy veľmi nechce, ale vy sa vždy viete dobre vykrútiť z ošemetných situácii v práci. Pozor na to, aby ste to neprehnali s nestálosťou. Dariť sa bude v remeselníckych prácach doma i v zamestnaní. Preto sa venujte koníčkom, hlavne ak je vaša práca intelektuálneho zamerania. Striedanie činností zaženie nudu a vám sa bude chcieť ísť znova do roboty. 

Zdravie

Opice sú citlivé na priedušky a pľúca. Z duchovného hľadiska to znamená, že máme problém sa tešiť zo života. Veru, často i navonok veselé Opice skrývajú smútok v sebe. Vyriešte si minulosť, možno až detstvo a odpustite tým, ktorí vám ublížili. Tešte sa napríklad aj z toho, že ráno vychádza Slnko a večer vidíme hviezdy.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: