Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na červenec - Opice

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Kamarátstvo je pekná vec, preto je dobre sa nevyhýbať ľuďom, ktorí znejú s vami na rovnakej strunke. Kto je voľný, možno práve v takomto vzťahu nájde svoju trvalú lásku. Svoje aktivity v priateľstve však berte úprimne, lebo vás nakoniec aj tak odhalia… Možno vám bude nadbiehať Drak alebo Potkan. Neodmietajte ani Hada. 

Peniaze a práca

Do práce sa vám niekedy veľmi nechce, ale vy sa vždy viete dobre vykrútiť z ošemetných situácii v práci. Pozor na to, aby ste to neprehnali s nestálosťou. Dariť sa bude v remeselníckych prácach doma i v zamestnaní. Preto sa venujte koníčkom, hlavne ak je vaša práca intelektuálneho zamerania. Striedanie činností zaženie nudu a vám sa bude chcieť ísť znova do roboty. 

Zdravie

Opice sú citlivé na priedušky a pľúca. Z duchovného hľadiska to znamená, že máme problém sa tešiť zo života. Veru, často i navonok veselé Opice skrývajú smútok v sebe. Vyriešte si minulosť, možno až detstvo a odpustite tým, ktorí vám ublížili. Tešte sa napríklad aj z toho, že ráno vychádza Slnko a večer vidíme hviezdy.

Zobrazit horoskop na červenec pro znamení: