Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na júl - Tiger

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Nepodceňujte lásku ako takú. Vás si ľudia ľahko zamilujú, ale sú nešťastní, ak ste fyzicky pri nich, no lietate v mysli niekde inde. Toto obdobie je práve vhodné, aby ste napravili chyby z minulosti. Pripravte napríklad pre svojho partnera prekvapenie. Pokiaľ neviete po čom túži, nepýtajte sa ho priamo, ale sondujte v rodinných kruhoch. Inak to prekvapenie nebude.

Peniaze a práca

Ste rodenými vodcami, preto často zastávate vedúce miesto. Viete teraz spolupracovníkom vniesť chuť do práce, no netreba im vehementne vnucovať svoj názor. Držte sa tejto rady hlavne vtedy, ak vám niekto otvorene povie, že by chcel skúsiť aj niečo iné. Škoda by bola, aby ste stratili svoj kredit podnetného a šikovného spolupracovníka. Firma by tak mohla prísť o časť zisku.

Zdravie

Počas dovoleniek zvykne človek viac spoločensky žiť, čo je dobré pre psychiku človeka, ale niekedy to nezvláda jeho fyzické telo. Pri takých priateľských posedeniach sa otvorí jedna fľaša alkoholu, potom ďalšia a ďalšia. Buďte preto opatrní, aby ste nepodľahli a nevkĺzli do závislosti. 

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: