Veštica Sara

Veštica Sara
kód 176
Ak neviete ako ďalej a potrebujete pomoc, som tu pre vás a rada vám pomôžem.
Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie
Špeciálne oblasti: Riešenie psychických problémov, odblokovanie negatívnej energie bielou mágiou
Veštecké techniky: Cigánske a anjelské karty, numerológia
Prax: 33 rokov
Hodnotenie: (9 hodnotení)

O mne

Keď som bola ešte dieťa, stretla som tajomnú pani z Ukrajiny, ktorú zaujal môj výzor. Pristúpila ku mne bližšie a oslovila ma. Zobrala moju tvár do svojich rúk a zahľadela sa mi do očí. Slová, ktoré mi vtedy adresovala, si pamätám dodnes:

Dievča, máš veľkú auru a preto pomáhaj ľuďom liečiť ich duše a srdcia. Tento dar ti bol daný zhora.

Potom mi vzala dlane do svojich rúk, aby som si z nich nabrala veľa energie a mohla ju využiť pre tých, ktorí to potrebujú. Oslovilo ma to, pretože rada pomáham ľuďom v núdzi.

Tak, ako viem vyliečiť chorú dušu a srdce sklamané láskou, viem byť nápomocná aj v oblasti vášho zdravia. Pán Boh nám dal bylinky a v každej jednej sa ukrýva liek, tak prečo to nevyužiť?

Sme deti vesmíru a počas nášho života sme závislí od jeho sily. Hviezdy, pod ktorými sme mali to šťastie sa narodiť, nás sprevádzajú od nášho príchodu na Zem až do poslednej minúty života. Pozície Slnka, Mesiaca a planéty Zem v čase narodenia určujú vašu osobnosť, charakter a vašu životnú cestu. Je dokázané, že ľudia narodení v určitých časoch, majú podobné charakteristické znaky a typ myslenia.

Čas vášho narodenia nie je len číslom a ja vám poviem, ako môžete mať prospech z tejto vedomosti.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Sara
  Vaše hodnotenie:
 2. Katarina

  Veľmi milá osoba, pekne poradila a hlavne zbytočne neťahala peniaze, ale na rovinu povedala, ako sa veci majú. ďakujem

 3. Member57044

  Děkuji za vyklad. Jasný, stručný.

 4. Katarína

  Pani Sára bola veľmi presná, výstižná.. Príjemný hlas aj komunikácia.. Určite jej znova zavolám v budúcnosti keď budem chcieť vedieť viac

 5. Jarmila

  Ďakujem pani Sara. Prerušilo nas. Ozvem sa neskôr ako to dopadlo s priatelovou pracou. Aj minule ste mi dobre poradila ohladom mojho otca. Ďakujem

 6. Mária

  Rozhovor s p. Sarou mi pomohol, potrebovala som sa uistiť, že závery ktoré som si urobila v určitých záležitostiach, sú správne. Dúfam, že sa aj dcére uľaví. Ďakujem! Mária

 7. Janka

  Práve som dorozpravala s pani Sarou,je veľmi príjemná a veľmi dobre poradí, určite jej aj naďalej budem volať ohľadom pomoci.Zelam jej veľa zdravia.

 8. Vaness

  Vacsina problemov ma casto jednoduche riesenie, ktore casto prehliadame. Vdaka pani Sare som to pochopila. Nebyt jej, dodnes si nad niektorymi vecami lamem hlavu :)

 9. Trina

  Rozhovor s vami mi veľmi pomohol. Ako zakaždým, keď sa s vami spojím. Ďakujem.

 10. Dijana

  Dakujem pani Sara za mile slova. Potesili ste ma a dodali energiu. Ste velmi privetiva a viete pracovat s ludmi, co je tiez obrovske plus.