Veštica Sara

Veštica Sara
kód 176
Ak neviete ako ďalej a potrebujete pomoc, som tu pre vás a rada vám pomôžem.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie
Špeciálne oblasti: Riešenie psychických problémov, odblokovanie negatívnej energie bielou mágiou
Veštecké techniky: Cigánske a anjelské karty, numerológia
Znamenie: Panna
Prax: 36 rokov
Hodnotenie: (17 hodnotení)

O mne

Keď som bola ešte dieťa, stretla som tajomnú pani z Ukrajiny, ktorú zaujal môj výzor. Pristúpila ku mne bližšie a oslovila ma. Zobrala moju tvár do svojich rúk a zahľadela sa mi do očí. Slová, ktoré mi vtedy adresovala, si pamätám dodnes:

Dievča, máš veľkú auru a preto pomáhaj ľuďom liečiť ich duše a srdcia. Tento dar ti bol daný zhora.

Potom mi vzala dlane do svojich rúk, aby som si z nich nabrala veľa energie a mohla ju využiť pre tých, ktorí to potrebujú. Oslovilo ma to, pretože rada pomáham ľuďom v núdzi.

Tak, ako viem vyliečiť chorú dušu a srdce sklamané láskou, viem byť nápomocná aj v oblasti vášho zdravia. Pán Boh nám dal bylinky a v každej jednej sa ukrýva liek, tak prečo to nevyužiť?

Sme deti vesmíru a počas nášho života sme závislí od jeho sily. Hviezdy, pod ktorými sme mali to šťastie sa narodiť, nás sprevádzajú od nášho príchodu na Zem až do poslednej minúty života. Pozície Slnka, Mesiaca a planéty Zem v čase narodenia určujú vašu osobnosť, charakter a vašu životnú cestu. Je dokázané, že ľudia narodení v určitých časoch, majú podobné charakteristické znaky a typ myslenia.

Čas vášho narodenia nie je len číslom a ja vám poviem, ako môžete mať prospech z tejto vedomosti.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Sara
  Vaše hodnotenie:
 2. Miroslav - 6.4.2024

  Perfektní, velmi milá:) strašně moc příjemná paní která má bohaté zkušenosti ! doporučuji

 3. Elena - 4.11.2023

  Veľmi príjemná pani, milá, vedma, upokojila, vysvetlila. Som veľmi rada a doporučujem! Vsetko najlepšie mila Sara prajem do dalších vestieb.

 4. Mary - 3.8.2023

  Pani Sára ďakujem, Vaša predpoveď spred dvoch dni ohľadne toho ze ma príjmu do novej prace sa naplnila. Sú z Vas cítiť životné skúsenosti, obrovská empatia a ukludnujuca energia. Pri rozhovore s Vami som mala pocit, že sa rozprávam s niekym, koho poznám už veľmi dlho a komu na mne uprimne záleží. Ďakujem aj za Vaše perfektne rady. Prajem krásny deň a dopocutia :)

 5. Alexander - 23.11.2022

  Pani Saru mozem len odporucit kazdemu je to velmi dobra dusa uprimna mila a presne povedala moju minulost pritomnost aj buducnost. Mozem kazdemu odporucit ona je Anjel. Pani Sarka ja vam.zo srdca Dakujem za 100% vestbu!

 6. Jaromír - 30.10.2022

  Velice milá paní. Při telefonátu je velice empatická, přesně pochopila co mám za trápení. Rozebrala ho se mnou a poradila mi. Mohu jen doporučit.

 7. Naďa - 6.10.2022

  Bola som v kríze a veľmi milá pani sa mi ozvala. Vidno, že to robí od srdca a nie pre peniaze...velmi ľudská a nápomocná. Je to anjel. Uz iba ju zavolám...

 8. Dávid - 31.10.2021

  Veľmi mi pomohla a vravela pravdu

 9. Helen - 25.10.2021

  Pani Sarka je veľmi milá, pozitívne naladená a jej veštba je presná a pravdivá. Má dar ľudí liečiť, nie iba srdce, ale vám vyčarovať aj úsmev na perách. Ďakujem pani Sara.

 10. Katarina - 13.4.2021

  Veľmi milá osoba, pekne poradila a hlavne zbytočne neťahala peniaze, ale na rovinu povedala, ako sa veci majú. ďakujem

 11. Member57044 - 8.3.2021

  Děkuji za vyklad. Jasný, stručný.

 12. Katarína - 21.2.2021

  Pani Sára bola veľmi presná, výstižná.. Príjemný hlas aj komunikácia.. Určite jej znova zavolám v budúcnosti keď budem chcieť vedieť viac

 13. Jarmila - 10.8.2020

  Ďakujem pani Sara. Prerušilo nas. Ozvem sa neskôr ako to dopadlo s priatelovou pracou. Aj minule ste mi dobre poradila ohladom mojho otca. Ďakujem

 14. Mária - 6.12.2019

  Rozhovor s p. Sarou mi pomohol, potrebovala som sa uistiť, že závery ktoré som si urobila v určitých záležitostiach, sú správne. Dúfam, že sa aj dcére uľaví. Ďakujem! Mária

 15. Janka - 24.4.2019

  Práve som dorozpravala s pani Sarou,je veľmi príjemná a veľmi dobre poradí, určite jej aj naďalej budem volať ohľadom pomoci.Zelam jej veľa zdravia.

 16. Vaness - 10.1.2019

  Vacsina problemov ma casto jednoduche riesenie, ktore casto prehliadame. Vdaka pani Sare som to pochopila. Nebyt jej, dodnes si nad niektorymi vecami lamem hlavu :)

 17. Trina - 17.12.2018

  Rozhovor s vami mi veľmi pomohol. Ako zakaždým, keď sa s vami spojím. Ďakujem.

 18. Dijana - 9.12.2018

  Dakujem pani Sara za mile slova. Potesili ste ma a dodali energiu. Ste velmi privetiva a viete pracovat s ludmi, co je tiez obrovske plus.