Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na júl - Kohút

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Ste jediným vtákom v čínskom zverokruhu, ktorý má prinášať dobré správy, nie tie zlé. Podvedome to tak aj cítite a vypínate uši pri tých negatívnych. No iste niečo pozitívne chcete počuť aj vy. Hlavne vy, ktorí ste sami. Jednou z nich je správa, že si treba už len chvíľu počkať na to pravé orechové. Zatiaľ sa zabavte umeleckou tvorbou, nezanedbávajte svojich priateľov a spoločných známych.

Peniaze a práca

Nakopnite sa a študujte jazyky, ak ste tak doteraz neurobili. Vždy je vhodné začať študovať, je jedno či ste ešte žiakom alebo starým rodičom. Pomôže vám to i v práci, ale aj v súkromí. Priamo úmerne sa tým zvýši aj vaša pracovná úroveň a lepšia možnosť zárobku.  Investícia sa hodí aj pri dovolenkách v zahraničí. Nakoniec, kto sa neustále vzdeláva, pomalšie starne.

Zdravie

Buďte sami sebe priateľom a správajte sa k svojej telesnej schránke ako k chrámu, do ktorého vstúpila duša. O svoje zdravie sa treba starať a predvídať neduhy. Pokiaľ ste relatívne na tom zdravotne dobre, neriskujte to zlou životosprávou. Ak už máte zdravotné ťažkosti, je na čase sa o seba starať. Pomôže celostná medicína.

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: