Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Čínsky horoskop na júl - Kohút

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Úprimnosť je vaša dobrá vlastnosť. Pozor však na prílišné priame kikiríkanie! To väčšinou nedopadne dobre. Veď vy viete, že ak začnete, tak je ťažko prestať. Podľa čínskeho horoskopu ste jediným vtákom vo zverokruhu, ktorý má prinášať dobré správy. Vedomí toho budete svojim dôstojným správaním strieborným šperkom v každej spoločnosti. Tento kov vám totiž prináleží ako znameniu.

Peniaze a práca

Nebojíte sa roboty, to je o vás známe. Dostatok energie načerpáte pobytom v zahraničí. Tam vás ešte dobre nepoznajú, budú z vás uveličení. Vy potrebujete byť obdivovaní, ale na oplátku, po ováciách robíte ako perpetum mobile. Dajte si však záväzok, že si z ciest neprinesiete plný kufor oblečenia. Zarobené peniaze miňte do zážitkových vecí. 

Zdravie

Podarilo sa vám schudnúť? No nezačnite znovu jesť sladkosti v neprimeranom množstve. Kohúti sú v tomto raz hore, potom dole. Vám často pomôže, aby ste si motivačne vystavili fotku, kde ste boli štíhli, na viditeľné miesto. Nakoniec, máte citlivú pečeň, nepotrebujete, aby vám stukovatela. Pokiaľ sa už tak stalo, nech je to pre vás výkričník!

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: