Věštby a spirituální poradenství

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Čínský horoskop na červen 2020

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na červen

Počas tejto jari ukázal vládnuci Potkan viac svoju negatívnu stránku, ktorou je neústupčivosť, uvravenosť, hromadenie vecí, sklony k manipulácii a kritike. Patrí tu aj zámerná agresivita, ktorou si Potkan cielene získava to, čo potrebuje. Keď sa zamyslíme nad tým, čo sme v posledných mesiacoch prežili, veľa z toho sedí. Je to na vás, či budete spätne hľadať tieto vlastnosti u bežných smrteľníkov alebo v politike.

Horoskopy, najmä tieto všeobecné, sú beztak len informatívneho charakteru, aby ste si prečítali niečo iné pri káve, ako tie katastrofické scenáre… Čakáme teda aj na prejav pozitívnych vlastností Potkana, ako sú šikovnosť, veselosť, vyrovnanosť, tvorivosť a bystrá inteligencia. Potkan má rád i humor, ktorý nie je prízemný, ale na úrovni.

V tomto mesiaci si treba dávať pozor, aby sme nelipli viac na minulosti ako na prítomnosti, nezachádzali do ružového snenia, ale radšej pomáhali slabším, ktorí nás potrebujú.

V polovici mesiaca hrozí, že sa nebudete vedieť sami v sebe vyznať. Skúste tieto dni preklenúť a robiť veci, v ktorých ste zbehlí, aby ste nerobili zbytočné chyby v súkromí i v práci. Obrat k lepšiemu by mal nastať v poslednej tretine júna. Koncom mesiaca budú mať ľudia už viacej odvahy, vôle a chuti do života. Začnú možno viac súťažiť, športovať a pozitívnejšie myslieť. Konečne pochopíme, že niektoré udalosti sa asi mali odohrať, aby sme si začali vážiť aj tie úplne obyčajné veci, ktoré sme dlhodobo brali ako samozrejmosť.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na červen pro znamení: