Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na červen - Krysa

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Nesľubujte svojim milovaným toho veľa, ak viete, že to všetko nestihnete splniť. Zbytočne by ste sa hádali. Potkany rady zhromažďujú veci. V júni vám hrozí, že budete nakupovať pekné umelecké veci, šatstvo a kozmetiku do zásoby. Radšej sa pri nákupoch kroťte, aby ste mali vzťahy doma v poriadku. Pekné leto vám za to stojí!

Peniaze a práca

Netreba klesať na duchu, ale je tu niečo, na čo treba neustále dozerať! Nepríjemné aspekty, ktoré dlhodobejšie pôsobia na vaše znamenie, by vás mohli pripraviť o nejaké financie a dokonca i prácu. Môže sa vám prihodiť, že stroskotáte na neuvážených reakciách voči opozičným jedincom. Háčik je v tom, že možno práve oni rozhodujú o vašom postupe.

Zdravie

Niekedy si sami sebe protirečíme. Hlava hovorí niečo iné a telo si hudie tiež len to svoje. Zosúlaďte sa sami tak, aby ste boli spokojní na tele i duchu vy aj váš partner. Dajte si pozor na hrdlo a najmä hlasivky. Možno vám to bude aj smiešne, ale hrdlo a svaly na ňom, sa dobre udržuje vyplazovaním jazyka. Vyplazujte si ho však osamote, lebo sa môže niekto uraziť ak nepochopí, o čo vám ide.

Zobrazit horoskop na červen pro znamení: