Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Kartářka Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Kartářka Dala

Dala

Osobný kód 161

Čínský horoskop na červen - Pes

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Do vzťahu treba dať viac duchovnosti. Nemyslím tým, že sa začnete spolu modliť, hoci ste dajme tomu aj neveriaci. Spoločné zdieľanie túžob, názorov na svet, kultúru i životný štýl je veľmi dôležitým faktorom, aby sa vzťah udržal k spokojnosti oboch strán. Nemusíte mať pritom úplne rovnaké názory. Veď by ste sa mohli časom nudiť.

Peniaze a práca

V práci vrie a vy niekedy neviete kam máte skorej skočiť. Zapojte preto do každodenných činností svoju vôľu, ktorú budete posilňovať rôznymi cvičeniami. Jedným z nich je večer si premietnuť spätne všetky dôležité udalosti, ktoré sa vám diali. Obklopte sa príjemnými vecami. Pokiaľ jazdíte v aute, dajte si do neho nejakú peknú vec, ktorá vás bude povzbudzovať, už len keď sa na ňu pozriete. Dobrú úlohu vám urobí kvalitný aromatický olejček v kvalitnom difúzeri.

Zdravie

V poslednej tretine mesiaca si dajte záležať na svojom zdraví, máte ho len jedno. Pracujte na odstránení vašich závislostí a zlozvykov. Kto si myslí, že nemá žiadnu závislosť, je na tom asi výborne. Uvedomte si však, že netreba byť závislý ani na ľuďoch. Ak máte máte radi slobodu, doprajte ju aj milovanému človeku.

Zobrazit horoskop na červen pro znamení: