Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Čínsky horoskop na jún - Pes

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Do vzťahu treba dať viac duchovnosti. Nemyslím tým, že sa začnete spolu modliť, hoci ste dajme tomu aj neveriaci. Spoločné zdieľanie túžob, názorov na svet, kultúru i životný štýl je veľmi dôležitým faktorom, aby sa vzťah udržal k spokojnosti oboch strán. Nemusíte mať pritom úplne rovnaké názory. Veď by ste sa mohli časom nudiť.

Peniaze a práca

V práci vrie a vy niekedy neviete kam máte skorej skočiť. Zapojte preto do každodenných činností svoju vôľu, ktorú budete posilňovať rôznymi cvičeniami. Jedným z nich je večer si premietnuť spätne všetky dôležité udalosti, ktoré sa vám diali. Obklopte sa príjemnými vecami. Pokiaľ jazdíte v aute, dajte si do neho nejakú peknú vec, ktorá vás bude povzbudzovať, už len keď sa na ňu pozriete. Dobrú úlohu vám urobí kvalitný aromatický olejček v kvalitnom difúzeri.

Zdravie

V poslednej tretine mesiaca si dajte záležať na svojom zdraví, máte ho len jedno. Pracujte na odstránení vašich závislostí a zlozvykov. Kto si myslí, že nemá žiadnu závislosť, je na tom asi výborne. Uvedomte si však, že netreba byť závislý ani na ľuďoch. Ak máte máte radi slobodu, doprajte ju aj milovanému človeku.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: