Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na jún - Pes

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Inklinujete teraz k väčšej spoločnosti, napríklad vyjsť si s priateľmi niekam, kde bude zábava a ruch. Uvedomte si, že s tým nemusí vždy súhlasiť aj partner, hoci sa zúčastní párty aj on. Preto sa dopredu dohodnite, ako strávite voľné chvíle. Väčšinou dopredu dohodnuté záležitosti klapnú tak, že sú obe strany spokojné.

Peniaze a práca

Pokiaľ máte zmätok v mysli, alebo si neviete poradiť v práci, začnite pracovať na svojom raste. Pečené holuby nepadajú samé z neba. Treba pre to niečo aj urobiť. Nuda či jednotvárnosť v práci sa dajú zmeniť iným pohľadom na daný problém. Aj tu pomôže štúdium, alebo motivačná literatúra. Niekedy postačí zájsť do kníhkupectva a intuitívne vziať knihu do rúk a prečítať si jednu kapitolu.

Zdravie

Dobré zdravie si pestujeme celý život. Vždy sa dá niečo zmeniť k lepšiemu, hoci ho má človek aj podlomené. Najlepšia je však prevencia. Dobre sa vyspať, zdravšie jesť, mať jasnú myseľ, nezanesenú nepríjemnými myšlienkami a negatívnymi správami. Sledujte preto také filmy, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári, alebo dokonca hlasný rehot!

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: