Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Čínsky horoskop na jún - Kohút

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

V tomto období sa Kohúti budú chcieť venovať druhým takou nesebeckou láskou, že možno prekvapia aj svoje okolie. Vo vesmíre platí, že taká láska sa dočká aj odmeny, ale netreba ju radšej vyčkávať veľmi netrpezlivo. Potom ste si ju zmýlili. Bola to len vypočítavosť. Zdravé vzťahy nepotrebujú pripomínať má dať - dal.

Peniaze a práca

Všeobecne by sa malo Kohútom dostať dosť príležitosti si polepšiť v práci i vo finančnej oblasti vôbec. Je tu šanca spolupráce so zahraničím. Nepodceňujte pobyt na dovolenkách mimo svojho územia pôsobnosti. Majte oči i uši nastavené k vnímaniu toho, ako je to s financiami i prácou inde. Porovnávajte a poučte sa z dobrých vecí.

Zdravie

Pokiaľ si neustále pripomínate niečo nepríjemné až bolestivé z minulosti, môžu sa neskôr objaviť neduhy na fyzickom tele. Netrápte sa nad tým, čo už nemôžete zmeniť. Plánujte si budúcnosť, v ktorej budete spokojní a šťastní. Všetko totiž začína v mysli. Jedzte striedmo a pite dostatok čistej vody. Denne si urobte s niečím radosť, napríklad i pohľadom na kvety, ktoré ste vypestovali.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: