Čínsky horoskop na jún - Zajac

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Zajace sa môžu cítiť v júni trochu osamelé. Vec sa má tak, že do žiadneho človeka ten druhý úplne nevidí a preto mu nemôže na sto percent rozumieť. Pozrite sa v takých kvázi depresívnych či nervóznych chvíľkach na svet triezvo! Svojho alebo nádejného partnera neprerobíte! Prerobte seba, respektíve svoj pohľad na ľudí a svet. Naučte sa mať radi seba samého. Na konci mesiaca to oslávte!

Peniaze a práca

V tomto období si asi budete v práci hľadať nejaké výhovorky, aby ste stihli všetko urobiť v súkromí. Pokiaľ sa to nepreháňa, je to v poriadku. Veď aj kolegovia uznajú, že je to potrebné mať súkromie v poriadku. Odhadnite dopredu, ako by sa mali veci vyvinúť. Vy ste v tom celkom dobrí. Iste zastúpite na oplátku kolegu, ak to bude potrebovať.

Zdravie

Pokiaľ vás trápi pleseň na nechtoch či niekde inde na tele, jedzte menej cukru a alkohol pite len výnimočne. Malá kocka horkej čokolády vám však nezaškodí. Pite viac čistej vody. Jedzte ryby, zeleninu a ovocie. Nepresiľujte svoju telesnú i duševnú schránku nedostatkom spánku.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: