Čínsky horoskop na jún - Prasa

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

V júni je dosť horúco a v zabehaných manželstvách to bude chcieť nejakú zmenu. Myslím tým nie ochladenie, ale určitú vzpruhu. V zime by som napísala zohriatie… Nebráňte sa zmenám, veď je to priam žiaduce. Voľným sa môže do cesty pripliesť vážnejšia známosť. Nik vám neradí, aby ste sa hneď brali, ale samota človeku na rokoch nepridáva. Pokiaľ to nevyjde, ste o poznanie skúsenejší. A to je tiež cenná devíza.

Peniaze a práca

Prasatá sú prajné a niekedy aj naivné, ale majú svoje hranice dobre vymedzené. Pracovali ste doteraz veľmi usilovne a dalo vám to dosť námahy to zvládať. Máte to úspešne za sebou. Dokonca vám môžu prísť peniaze aj z iných zdrojov ako čakáte. Jedine, na čo si treba dávať pozor, aby ste nepodľahli hazardu. Neverte reklamám, ktoré lákajú od ľudí peniaze a sľubujú zaručený zisk či výhru. Vyhrá zvyčajne len jedno percento z tých, ktorí hrajú.

Zdravie

Konzumujte stravu bohatú na žltú a oranžovú farbu, lebo tá dodáva telu látky, ktoré pôsobia na dobrú náladu. Netreba si to vsugerovať, myslím ďalšie riadky, ale máte kritické dni aj čo sa týka úrazov. Robte radšej športy, pri ktorých si nemôžete ublížiť. Let v balóne, alebo skok padákom by mohol počkať do jesene.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: