Čínsky horoskop na jún - Tiger

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Skoro celý jún je pre Tigrov zábavný a vhodný na užívanie si života takého aký práve je. Áno, aj napriek vážnym veciam, ktoré sa dejú naokolo. Je vhodný čas na kreatívnu činnosť, kultúru a koníčky. Kto plánuje byť rodičom, môže počítať s tým, že júnové dni budú na to vhodné! Koncom mesiaca nezabudnite na drobnosti, ktoré ste partnerovi sľúbili.

Peniaze a práca

Máte mnohé prednosti, ktoré iní nemajú ako je nevídaný temperament, láska k životu i práci. Vy jednoducho viete ako na to, aby bolo lepšie, respektíve nechýbate nikde, kde sa niečo deje. V tomto čase môžete však svoj kariérny postup zmraziť, ak nebudete diplomatom a nepriznáte si, že aj vy sa môžete niekedy pomýliť. Uvedomte si, že aj vy sa môžete pomýliť.

Zdravie

Doprajte si už dovolenku, ak nemáte školopovinné deti. Po nej začnite diétu o to viac prísnejšiu, o čo viac ste pri švédskych stoloch hodovali. Po takom hýrení sa zvyknú ozvať choroby tráviaceho traktu, predchádzajte im! Denne prejdite pár kilometrov peši. Hovorí sa, že norma je desaťtisíc krokov, čo je okolo 7 km. Kto doteraz toľko nechodil, dá si kratšiu vzdialenosť, aby ho to nestresovalo.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: