Veštica Karla

Veštica Karla
Akcia
kód 180
Spoločným úsilím dokážeme vyriešiť akýkoľvek problém, ktorý vás ťaží na duši.
Zameranie: Medziľudské vzťahy, zdravie ľudí aj domácich miláčikov
Špeciálne oblasti: Lunárna fáza, Tirolské koleso šťastia, psychoanalýza snov
Veštecké techniky: Veštenie z kariet (madam Lenormand, šamanské), numerológia ročnej vibrácie, tirolsko-majské živly, intuícia, diagnostika karmy na základe stavu hnuteľnosti, nehnuteľnosti či domáceho miláčika, výklad snov a znamení
Prax: 30 rokov
Hodnotenie: (4 hodnotenia)

O mne

Anjeli, hviezdy, príroda, zvieratá a dokonca aj záhadní duchovia sú tu pre vás. Som šťastná, že môžem byť tá, ktorá tlmočí toto neviditeľné spojenie a verím, že aj pomôže vyriešiť vaše starosti.

Túto prácu robím čestne, od srdca a hlbokej viery v chod energií. Rada by som vám hovorila len to dobré, ale ak hľadáte pomoc, tak to značí, že to dobré je kdesi v úzadí, však? Nebojte sa, spolu ho nájdeme.

Mám dve mačky. Budú ma s láskou sprevádzať pri našom kontakte a chrániť alebo informovať pred zlými energiami (nerobím čiernu mágiu a ani neradím, ako ublížiť).

Pracovala som ako redaktor a veštec pre týždenník Vitalita. Môžete si ma pamätať z obrazoviek TV8, vysielaní Telerána a relácie Reflex v TV Markíza.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Karla
  Vaše hodnotenie:
 2. Dada

  Zlatá pani, optimisticky naladená, dobre sa s ňou komunikuje, povie toho veľa za krátky čas, odporúčam.

 3. MAJA RIMINI

  Úžasná, milučká, veľmi empatická a tá najlepšia veštica, s akou som mala ten dar sa rozprávať. Navyše má dar nabiť človeka pozitívnou energiou. Je najlepšia, naozaj vám ju odporúčam. Vám Karli veľmi pekne ďakujem za úžasné rady a teším sa na Vás.

 4. Member57219

  Úplne super vsetkym odporúčam, veľmi zbehla a múdra vestica. Veľmi krasne Dakujem. El.

 5. Ďakujem

  Veľmi milá, príjemná a veľmi skúsená vo všetkých smeroch. Ďakujem za cenné rady a určite sa ozvem znovu. Odporúčam veľmi