Veštica Wendy

Veštica Wendy
kód 173
Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Duchovný rozvoj človeka, zdravie, osobný a pracovný úspech, láska, vzťahy
Špeciálne oblasti: Ochrana aury, liečba za pomoci pozitívnych vibrácií svetla Pyramídy a Diamantového svetla, anjelov, archanjelov, afirmácií a modlitieb, psychotronické testovanie energetiky ľudského biopoľa, parapsychológia a spirituálna terapia, bioenergetické liečenie
Veštecké techniky: Veštenie z cigánskych, anjelských a čakrových kariet
Znamenie: Býk
Prax: 22 rokov
Hodnotenie: (5 hodnotení)

O mne

„Dôverujme svojmu vnútornému vedeniu a majme pozitívne očakávania, čo sa týka životných výziev, zmien a ich dopadu na naše životy. Je pre nás bezpečné jednať v súlade so svojou vnútornou múdrosťou.“

Mala som 6 rokov, keď som sa poslednýkrát stretla so svojím dedkom. Do dnešného dňa nezabudnem na tento zvláštny okamih. Dedko bol vo svojom okolí známy tým, že vedel napraviť kosti človeku aj zvieraťu. Mal v rukách energiu, ktorej hovoríme bioenergia. A tento dar mi dal do vienka pri svojom odchode z tohto sveta, za čo mu ďakujem.

Od roku 1990 sa aktívne venujem psychotronike a bioterapii. Absolvovala som kurzy kineziológie, metamorfnej techniky, bioterapie, parapsychológie. V roku 2020 som ukončila Akadémiu metafyziky a spirituálneho štúdia. Vždy som sa zaujímala o bylinky, energetické fungovanie ľudského biopoľa, tradičnú čínsku medicínu, zdravé stravovanie, silu pozitívneho myslenia a duchovných zákonov, pôsobenie archanjelov a anjelov v našom živote.

Verím, že za pomoci dlhoročných skúseností a práce s ľuďmi, vám môžem byť nápomocná pri riešení fyzických a psychických problémov.

Venujem sa aj týmto témam

 • Zisťovanie kliatby a jej liečenie
 • Zisťovanie a odstránenie karmických blokov

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Wendy
  Vaše hodnotenie:
 2. Evka33 - 30.6.2022

  Ak sa cítite neisto a stratene, tak táto pani vás svojim pokojným hlasom vráti na tú správnu cestu. Odporúčam a ďakujem.

 3. El - 5.2.2022

  Pani Wendy je chodiaci anjel, ktorý vás vie vypočuť, ukľudniť a ukázať vám svetlejšiu budúcnosť. Ďakujem!

 4. Dagmar - 17.9.2021

  Milá a empatická, odpověděla na všechny otázky přímo. Děkuji moc za pomoc v zoufalé situaci.

 5. Zuzana - 30.8.2021

  S pani Wendy som bola veľmi spokojná. Videla veci jasne a jej výklad bol čistý, priamy bez žiadnych zbytočných a rušivých momentov. Bola naozaj veľmi milá a chápavá. Po rozhovore s pani Wendy som sa cítila lepšie a určite jej ešte zavolám.

 6. Lucka - 31.5.2021

  Dakujem za podrobny vyklad, bola som velmi milo prekvapena.