Veštica Zoruna

Veštica Zoruna
kód 171
Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Mám dlhoročné skúsenosti a verím, že dokážem pomôcť aj vám.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie, práca, financie
Špeciálne oblasti: Harmonizácia čakier, aura, posielanie energie, sviečkové a meditačné rituály, liečenie s anjelmi
Veštecké techniky: Veštenie z rôznych druhov kariet, numerológia, psychomatická artterapia, kyvadlo
Prax: 47 rokov
Hodnotenie: (69 hodnotení)

O mne

Som energo - psycho terapeut. K mojej náplní patrí veštenie, karty, tarot - zulu šamanský, numerológia - archetypálna, karmická, poradenstvo a vytváranie duševnej a telesnej harmónie energetických centier - čakier.

Venujem sa tiež liečiteľstvu.Tu môžem spomenúť tieto techniky: psychomatická artterapia, parapsychológia, liečenie biomasážou, bezdotykovou masážou a klasickou masážou.

Energiu vysielam priamo alebo cez telefón, automatickým kreslením aury - auroskopia s následným liečením, úpravou biopoľa, vytváranie ochrany agnijógou, aurosomia, araretama, alveo, diochy - bylinné masážne produkty, čakrové liečenie sviečkami, fialové tabličky.

Zaujímam sa o vesmír, ktorý mi dáva okno do duše bytostiam, inšpiruje ma k duchovnu a nápomoci k ľuďom. Som registrovaná a mám členstvo v encyklopédii Who is who - na Slovensku. Je to životopisná encyklopédia osobností a je truhlicou poznania v Slovenskej republike.

Moje poznatky

V živote sú veci, ktorým nezabránime a ktorým sa nevyhneme,
každý hľadá pevný bod vo svojom živote, chceme sa udržať,
čo sa nám páči, čo sa nám darí, čo nás neteší, čoho sa zbaviť,
čo má začiatok, má aj koniec,
to čo začalo, raz musí skončiť.

poznanie – karma – zákon – akcia – reakcia

Poznanie podstaty všetkých vecí a javov v nás samotných
naše myšlienky, slová, činy, semienka budúcnosti,
majú vyrásť, vo všetkých ľudských bytostiach,
aby pokolenie po nás malo pevný začiatok
a pokračovanie vo svete a živote na zemi.

Harmónia sa nesmie porušiť,
rovnováha medzi dávaním a braním, harmónia, jing a jang
využiť skúsenosti, rady, harmóniu a šťastie
pre pokračovateľov na zemi a vo vesmíre.

Nič ctihodnejšie na svete nie je ako človek.
Jediný človek, s ktorým budeš žiť celý život si ty sám
a preto staraj sa o seba, maj rád sám seba,
a potom budeš mať rád aj ostatných.

Mravnosti a charakternosti, je možnosť sa naučiť,
myseľ človeka je prchká, ktorá sa vznáša ako loď po hladine.
Neuveriteľné, ale skutočné.

Volala mi klientka a jej otázka znela, či má vycestovať do zahraničia za priateľom, ktorý dlhodobo žije a pracuje vo Fínsku. Či sa má za neho vydať a tiež zostať v zahraničí.

Odpoveď výkladu znela: Je potretné sa správne rozhodnúť. Diaľka láske neprospieva a treba zvážiť, čo je pre ňu prvoradé. Všetko má svoje za a proti, rodina, kamaráti, kariéra.

Rozhodla sa správne. Odišla za svojim nastávajúcim, zobrali sa, pracuje a uvažujú aj o budúcej rodinke. Po určitom čase sa ozvala, že je spokojná a ďakuje za výklad a podporu v rozhodovaní.

Kritické roky v manželstve sú stále pre mnohých terčom záujmu. Aby sa veci dali do poriadku treba mať poriadne silné nervy a na mysli nie len seba, ale aj celú rodinu. Takéto príbehy sú na dennom príjme našich hovorov.

A žili šťastne, až kým nepomreli už dávno a v niektorých vzťahoch neplatí. Málo je takých párov, ktorí sa toho ako povieme dožijú.

Mnohé sa dajú však aj zachrániť, ak partneri pouvažujú o svojom živote a spolužití.  Samozrejme treba porozmýšľať, čo je dôvodom na rozchod a rozvod. Či je tam domáce násilie, alkohol, nevera, podvod....alebo ide len o malichernosti.

V druhom prípade treba uvážiť ako sa rozhodnúť, či ostať spolu a skúsiť nové spôsoby, nový imidž do vzťahu, vnútorné, duchovné žitie, obnoviť si harmonický život na novej ceste alebo sa rozísť.

Venujem sa aj týmto témam:

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Zoruna
  Vaše hodnotenie:
 2. Iveta - 20.2.2024

  Perfektná veštica moja naj

 3. Nikuli - 24.1.2024

  Veľmi príjemný a obohacujúci rozhovor. Ďakujem

 4. kt. - 21.9.2023

  Dobrý den přeju, pár kartářům jsem již také volala, ale tato kartářka, co druhá věta, úder hřebíčku na hlavičku jojo, děkuji moc

 5. Mária - 21.10.2022

  Ďakujem pekne Zorune, dá sa na ňu spoľahnúť, vidno, že je pani Zoruna skúsená a koľkokrát som jej volala, toľkokrát vylicila pravdivo osobnosť moju či vo vzťahu a situácie. Ďakujem.

 6. Tia - 4.9.2022

  Veľmi šikovna a skúsená kartarka, odporúčam. Ďakujem, pomohla ste mi.

 7. Ewelin - 7.12.2021

  Ďakujem, dali ste mi nádej...

 8. Member57089 - 3.8.2021

  Pani Zorunde chcem poďakovať za obrovskú trpezlivosť. Je to skúsená veštica, ktorá ma dokázala nasmerovať na moje reálne pocity. Mala pravdu v tom, čo videla a náš rozhovor bol priamy bez zavádzania. Odpovedala mi na všetko, čo som potrebovala vedieť s trpezlivosťou aj keď som mala menší zmätok. Bola som veľmi spokojná.

 9. didi - 17.11.2019

  Nie moc príjemné vystupovanie..moc mi nepomohla

 10. Member56196 - 31.8.2019

  Ďakujem krásne za objasnenie situacie. Veľmi ste mi pomohla.

 11. lvavro - 18.10.2018

  dakujem za pragmatické rozobratie môjho problému a upozornenie na situácie, ktoré som opomínal. Verím, že teraz mám lepšiu pozíciu pri rozhodovaní.

 12. radoslav - 16.2.2018

  Ďakujem za pomoc.

 13. Pištík - 27.12.2017

  super všetko správne predznačila

 14. lieska - 13.4.2017

  Pani Zoruna, ďakujem za dnešné rady. Doteraz ste mi dobre poradila a tak sa budem naďalej držať Vašich rád. Určite sa ešte ozvem, lebo Vám dôverujem. Viera

 15. Vivienka - 2.2.2017

  Aj ja sa chcem podakovat pani Zorunke za milu vestbu, ktora mi dala velku nadej a podporu do mojho zivota a verim, ze sa jej slova naplnia, velmi som bola potesena a zelam pani Zorunke vela zdravia,spokojnosti Vierka

 16. janafe - 15.8.2016

  Dobry den z Prahy-Pani Zorunu jsem si zvolila sle sve intuice,a nespletla jsem se..Poradila a pomohla mi v danou chvili-kdy jsem potrebovala potvrdit vnitrni jistotu,ze smer a Cesta,po ktere jdu,je spravna a rozptylila me zbytecne obavy.Dekuji moc,preji Vam zdravi a pohodu.Jana

 17. majasujova - 2.8.2016

  Pani Zoruna nech vam pan boh zehna dakujem za odpoved akoby sa vomne nieco pohlo bpred Dakujem

 18. Timusko - 31.1.2015

  Dobrý den pani Zoruna, po dnešnom telefonáte ste ma upokojili. Všetko co ste povedali je pravda. Nemohla som komunikovať dlhšie, nebola som sama, ale určite zavolám. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobre. Silvia

 19. figo - 9.3.2014

  Dakujem pekne. Pani Zoruna mi pomohla.

 20. Cvrkotik - 17.12.2013

  Pani Zoruna, veľmi ďakujem. Nech sa vám darí a pevné zdravie. Renata

 21. Evička22 - 3.12.2013

  Milá pani Zoruna, ďakujem pekne za upokojenie. Prajem Vám všetko len to dobré.

 22. handik - 12.11.2013

  Milá Zorunka, ďakujem za povzbudzujúce slová. Občas má človek tendenciu počuť konkrétnejšiu odpoveď, ale to by už bolo asi príliš jednoduché konať podľa návodu. Život nám dáva možnosť točiť svoje koleso šťastia a je to poriadny adrenalín.... Prajem Vám všetko dobré, s úctou Hanka

 23. tara78 - 7.11.2013

  Dobrý deň, ďakujem pekne za včerajšie povzbudenie a "nakopnutie"do života a prajem všetko dobré. Určite sa ešte ozvem.Katarína.

 24. Aniko1211 - 20.10.2013

  Milá pani Zoruna.Chcem sa vám poďakovat za vaš čas a vašu odpoved.Prajem všetko dobré.Aniko

 25. mponicanova - 17.9.2013

  Pani Zoruna, úprimne vám ďakujem za váš čas i odpoveď.Prajem vám do budúcna mnoho energie a pravdaže šťastíčka :-)),Maťa.

 26. bobula - 7.8.2013

  Pani Zoruna, veľmi, veľmi Vám chcem poďakovať za výklad, ani si neviete predstaviť ako ste mi pomohla. V týchto ťažkých chvíľach, ktoré teraz prežívam ste mi dodala odvahu, nádej a podporu do ďalšieho života. Veľmi si to vážim a ešte raz ďakujem, nech sa Vám v živote darí, nech stretávate dobrých ľudí a aby ste aj Vy cítila to dobro, ktoré rozdávate okolo seba. Bobula

 27. zizi-z - 4.6.2013

  dobry den som sklamana vobec to tak nedopadlo ako ste mi povedaly :-((

 28. safriana - 4.6.2013

  Pani Zoruna, ďakujem Vám za odpoveď, Vaše slová sa splnili, urobila som na druhý deň magisterské štátnice. Ďakujem.

 29. Levani - 16.5.2013

  Milá Zorunka, píšem Vám znova a opäť sa chcem poďakovať. Za afirmáciu, ktorú ste mi napísala, ale aj za iné afirmácie. Keď si čítam otázky ostatných a Vaše odpovede s afirmáciami, napíšem si niektoré z nich, ktoré si myslím, že by mohli byť aktuálne aj pre mňa a mohli by mi pomôcť. Ďakujem krásne za pomoc a prajem všetko dobré. Ani.

 30. Silvi1974 - 11.2.2013

  Dobry den pani Zoruna, velmi pekne dakujem za odpoved a ukludnenie. Velmi si Vazim ze ste si nasli na mna cas pri tolkom mnozstve otazok ktore Vam urcitie chodia. Silvi

 31. Pištík - 22.1.2013

  Ďakujem veľmi pekne za radu. Želám Vám k meninám veľa zdravia, lásky a pohody nech sa Vám v živote darí a nám želám, aby ste nás dlho tešili odpoveďami a radami, ktoré tak veľmi potrebujeme aby sme sa dokázali vďaka Vám usmerniť v živote. Margaréta

 32. Levani - 1.1.2013

  Milá Zoruna, s manželom veľmi pekne ďakujeme za odpoveď. K Novému roku Vám prajeme dobré zdravie, pohodu, spokojnosť a veľa šťastia v živote. Ani a Lubi.

 33. vesela - 20.11.2012

  Milá paní Zoruno. Vaše interpretace výkladu hladí po duši, dodává sílu a naději. Děláte to s láskou. Děkuji Vám. S úctou Olga

 34. moaba - 8.2.2012

  Na veštice som nikdy velmi neverila..zo zvedavosti som zavolala pani Zorune a v duchu som si myslela aké hluposti mi natára. Po pár minutach ma uplne dostala a ja som zostala sediet ako prikovaná. Veci ktoré som vedela iba ja ona vedela a z toho som bola uplne v šoku. Dakujem jej za rady a jej pozitívnu energiu ..je to úžasná žena

 35. Biba1 - 8.2.2012

  Ďakujem pani Zorune za podporu a odpoveď. Dnešný deň, bol môj šťastný. Je to úžasné,keď sa dozviete, tak dôležitú odpoveď, pre Váš ďalší život. Posunie Vás to ďalej. Veľmi, veľmi pekne ďakujem a prajem p. Zoruna veľa pracovných ako aj osobných úspechov. Ste úžasná. V jednej Vašej odpovedi musím ešte pokračovať.

 36. ohnivý kôň - 27.12.2011

  Pani ZORUNA,veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď! Prajem všetko dobré! Srdečná vďaka!

 37. zch. - 13.12.2011

  Ja píšem trochu oneskorene ale chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Zorune za kráásne a pozitívne slová o mojom synčekovi, ktorý je slnkom môjho života a ktorý sa síce narodil predčasne ale je zdravý a je to naozaj naša radosť. Ešte raz ďakujem :)

 38. swana - 15.11.2011

  Pani Zorune patrí jedno veľké ďakujem za to, že sa jej podarilo vo mne zapáliť svetielko nádeje, z ktorého sa veľmi rýchlo stala veľká žiara.

 39. penelopa - 5.10.2011

  Pani Zorunka, ďakujem Vám veľmi pekne. Opäť raz ste mi veľmi, veľmi pomohli. Viem, že keď sa ocitnem na životnej križovatke, keď sa mi zdá, že všade naokolo je len samá čierna farba, Vy nájdete riešenie a aj cestu, po ktorej sa mám uberať, aby mal môj život zmysel a jasnejšie, veselšie kontúry. Dokážete zahojiť nielen rany na tele, ale aj na duši. Obdivujem Vás, že nie ste len "obyčajnou čítačkou osudu", ale dokážete a najmä chcete pomôcť tým druhým. ďakujem a prajem Vám veľa sily, aby ste svojou charizmou a umením dokázali aj ďalej pomáhať nám "obyčajným smrteľníkom". Nech sa Vám darí a nech Vás potretajú v súkromnom živote len samé pozitívne udalosti. Vaša vďačná Penelopa

 40. Natalia1 - 17.8.2011

  Dakujem p. Zorune za mile a pekne slova. Prajem jej vela uspechov v praci, vela stastia v zivote a hlavne vytrvalost:) Samozrejme aj pevne zdravie, dlhy zivot:) Natalia

 41. kaji - 30.6.2011

  Velmi pěkně děkuji paní Zoruně za odpověď, přeji Vám hodně zdraví, úspěchů v osobním i pracovním životě.

 42. mamulik50 - 22.6.2011

  Chcem sa zo srdiecka podakovat pani Zorune za naozaj pravdive odpovede a dufam,ze to co mi povedala sa aj splni.dakujem

 43. elvis55 - 8.2.2011

  paní Zorunu vidím poprvé,ale z jejího pohledu mám pocit,že i s ní si život nezahrával a určitě si svým musela projít.je to užasný dar od Boha,který má a budu ráda když i já se budu moct na ní obrátit o radu.

 44. silvia13 - 25.1.2011

  Ďakujem pani Zoruna za dnešnú odpoveď, tušila som v hlbke svojho srdca,že musím niečo urobiť, tak Vám ďakujem za odpoveď a zároveň aj za radu.

 45. suzi777 - 4.1.2011

  Ďakujem za dnešnú odpoveď pani Zorune a prajem len všetko dobré v živote. A ozvem sa ako to pokračuje v mojom živote...:-)))

 46. svetlankaw - 4.1.2011

  nedufala som že sa dočkam odpovede,ale uprimne ste ma potešila, velmi pekne vam dakujem.prajem vela zdravia a uspechov.

 47. penelopa - 8.12.2010

  Pani Zorunka, chcem sa Vám veľmi poďakovať za Vaše rady a pomoc. Oceňujem Vašu empatiu, citlivosť pri komunikácii a, pravdaže, neuveriteľnú jasnozrivosť. Už som sa o tom niekoľkokrát presvedčila. Ďakujem z celého srdca a prajem krásne sviatky!

 48. lubka79 - 24.11.2010

  Pani Zoruna, ďakujem Velmi pekne za vasu odpoved..v tých par riadkoch bolo pre mna obsiahnuteho skutocne vela. Velmi ste mi pomohli..a nakoniec moj sen sa aj splnil. Prajem vám vsetko dobre, a hlavne vela zdravicka.

 49. majka - 24.11.2010

  Milá pani Zoruna,chcem sa Vám zo srdca poďakovať za to,že ste si našli čas na odpoveď na moje otázky,ktorými Vás zasypávam.Neviete si predstaviť ako mi vaše slová vlievajú nádej do srdca.Prajem veľa spokojných klientov a ešte raz vďaka...

 50. kzuza - 23.11.2010

  Dakujem p .Zorune za odpoved. Naviedla ma a upevnila v mojich myšlienkach. Dakujem

 51. sitka - 15.11.2010

  Pani Zoruna, veľmi pekne ďakujem za odpoved, taktiež online rozhovor, čo mi veľmi pomohlo a dodalo sily vydržať. Snažím sa riadit podľa Vašich rád, no a myslím, že do ciela mi uz veľa nechýba...VEĽKÁ VĎAKA

 52. lubka79 - 26.10.2010

  Pani Zoruna, dakujem ..ani neviete ako ste mi tymi par riadkami pomohli. Prajem Vám vsetko dobre.

 53. Alenka Ala - 13.10.2010

  DAKUJEM VAM VELMI VELMI KRASNE ZE STE MI POMOHLI. To co ste mi napisali je naozaj tak ako to je a niektore veci o ktorych ste pisali som bola velmi prekvapena (v dobrom zmysle slova) a som rada ze som sa dozvedela o tych veciach o ktorych som nevedela a som rada ze uz to viem :) Pomoze to nielen mne ale aj celej rodine. Dakujem, dakujem este raz za Vasu Velku Pomoc :)) Nesmierne si to vazim. Dakujem pani Zoruna a prajem Vam len to naj nech mate silu pomahat ludom tak ako ste pomohli mne.

 54. 1010nika1010 - 4.10.2010

  dakujem pani ZORUNA za odpoved....

 55. axa - 1.10.2010

  DAKUJEM za odpoved-chodim si ju denne citat :-)prajem vsetko dobre a aby Vam to dobre a dlho vestilo :-)

 56. Martina30 - 8.9.2010

  Mila pani Zoruna..dakujem vam krasne za vasu odpoved,ani neviete ako velmi ste ma potesili...dakujem a zelam vam vela uspechov vo vasej praci..:-)

 57. isis13 - 7.9.2010

  DAKUJEM VAM PANI ZORUNA,VASA ODPOVED ULAHODILA MOJEJ DUSI A TO SOM POTREBOVALA POCUT....MOJIM ZELANIM JE ,ABY STE BOLA STASTNA A ZDRAVA A ESTE DLHO TAKTO KRASNE POMAHALI LUDOM...KRASNY A POZEHNANY CAS VAM ZELAM....

 58. j238 - 7.9.2010

  Ďakujem Vám pani Zoruna, ste velmi láskavá.Dám na vase rady, a dakujem za pochopenie. Este raz pekny den!

 59. Marusija - 13.6.2010

  Pani Zoruna,odpoveď,ktorú som od Vás dostala mi moc jasná nebola.Čítam si ju každý deň a postupne v nej nachádzam to,čo vedieť potrebujem. Ale jednu vec som urobila okamžite...poprosila som svojich anjelov.A život s nimi je úžasný.Moc Vám ďakujem.Mária

 60. maaackaa - 8.6.2010

  Dakujem Vam pani Zorunka, ste uzasny clovek a dakujem velmi pekne za odpoved ktora mi velmi pomohla ;o) prajem Vam krasny dnik

 61. ANAVID - 20.5.2010

  mila pani Zoruna! Velmi ste ma potešili s vašou odpovedou.S tou dievčinou som v kontakte a slubujem že jej budem stale davat silu a energiu aby sa s toho dostala . Srdečne ďakujem aj za ňu. ANAVID!

 62. alicaarnk - 13.5.2010

  P. Zoruna, zvláštne až dnes som si všimla, že ste mi odpovedali ešte na jednu otázku vo veštení zadarmo... V každom prípade ste vždy išli do čierneho a spomenuli ste veci, ktoré viem, ale vy ste ich nemali odkiaľ vedieť. Chcem sa Vám veľmi, veľmi poďakovať, pretože veľa vecí viem, o veľa veciach tuším, tiež milujem tarot, ale nevedela som sa zbaviť strachu a Vy ste mi pomohli získať stratenú istotu a rovnováhu. Prajem veľa lásky, zdravia a úspechov.

 63. slakvenka - 4.5.2010

  dakujem vam...napisali ste mi uzasnu odpoved na moju otazku...ktora mi vycarila usmev na perach a vsrdci radost...krasny den prajem

 64. Hildus - 4.5.2010

  Ďakujem pani Zorune a aj ostatným kolegynam za milý prístup a dobré rady do života. Ste výnimoční ľudia s takýmto darom. Obdivujem vás všetkých a prajem veľa šťastia aj naďalej vo vašej práci. ĎAKUJEM ZA VAŠE RADY. Prajem pekný deň.

 65. 16secret16 - 22.4.2010

  Veľmi pekne ďakujem pani Zorune za odpoveď. Potrebovala som ju ako soľ, pretože mi ňou dodala psychickú pohodu a nádej v to, čo verím, že príde. Želám veľa úspechov.

 66. Džina - 22.4.2010

  Ďakujem pani Zorune za milé slová,ktoré hrejú pri srdci.Prajem veľa úspechov v práci a pevné zdravie.Ďakujem.

 67. elen - 20.4.2010

  Dovoľte,aby som sa aj ja pridala k ostatným komentárom, môžem povedať len jednoducho a výstižne....veľmi pekne ďakujem za všetko.....

 68. vika68 - 3.4.2010

  Dakujem Vam za odpoved v online rozhovore, vaša rada mi padla vhod, a tešim sa na dalšie rozhovory. Ďakujem!

 69. Macka71 - 29.3.2010

  Aj ja sa chcem touto cestou pekne poďakovať pane Zorune za odpoveď na moju otázku v online rozhovore...I keď som už myslela, že ju nenájdem, našla som...Táto dáma, ako aj jej kolegyne, akiste nenechávajú dotazy zúčastnených v online rozhovore nezodpovedané... Pani Zoruna max. vystihla moje vnútorné pocity, odhadla i moju dobrú intiíciu a životné kroky...Ešte raz, moc ďakujem, pani Zorune!

 70. Rebeca611 - 29.3.2010

  Ďakujem pani Zorune za podporu a prajem jej veľa úspechov v práci,ktorou nám obyčajným ľuďom púšťa svetlo do tmy.Ešte raz srdečná vďaka!!!