Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na červen - Tygr

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Skoro celý jún je pre Tigrov zábavný a vhodný na užívanie si života takého aký práve je. Áno, aj napriek vážnym veciam, ktoré sa dejú naokolo. Je vhodný čas na kreatívnu činnosť, kultúru a koníčky. Kto plánuje byť rodičom, môže počítať s tým, že júnové dni budú na to vhodné! Koncom mesiaca nezabudnite na drobnosti, ktoré ste partnerovi sľúbili.

Peniaze a práca

Máte mnohé prednosti, ktoré iní nemajú ako je nevídaný temperament, láska k životu i práci. Vy jednoducho viete ako na to, aby bolo lepšie, respektíve nechýbate nikde, kde sa niečo deje. V tomto čase môžete však svoj kariérny postup zmraziť, ak nebudete diplomatom a nepriznáte si, že aj vy sa môžete niekedy pomýliť. Uvedomte si, že aj vy sa môžete pomýliť.

Zdravie

Doprajte si už dovolenku, ak nemáte školopovinné deti. Po nej začnite diétu o to viac prísnejšiu, o čo viac ste pri švédskych stoloch hodovali. Po takom hýrení sa zvyknú ozvať choroby tráviaceho traktu, predchádzajte im! Denne prejdite pár kilometrov peši. Hovorí sa, že norma je desaťtisíc krokov, čo je okolo 7 km. Kto doteraz toľko nechodil, dá si kratšiu vzdialenosť, aby ho to nestresovalo.

Zobrazit horoskop na červen pro znamení: