Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Bath

Bath

Osobný kód 167

Astropsychologička Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na jún 2021

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na jún

Vstupujeme do ďalšieho mesiaca Roku kovového Byvola. Bohužiaľ, doteraz sme skoro všetci mali tú česť na vlastnej koži spoznať temné stránky tohto oceľového a veľkého zvieraťa. Medzi ne patrí veľmi mizivá miera empatie a bezohľadnosť k tomu, čo cítia iní.

Usilovný a húževnatý Byvol totiž dáva prednosť kariére a pracovným povinnostiam pred emóciami. Pravdepodobne za to môže aj živel kov, ktorý mu teraz vládne.

Tento mesiac sa netreba nechať učičíkať sľubmi tých, ktorí nás už v minulosti sklamali. Platí to v osobnom živote, ale i vo verejnom dianí. Ostaňte naďalej samými sebou a zapojte do svojho prejavu zdravý rozum, svedomitosť, vytrvalosť a usilovnosť. Nakoniec, veď sú to pozitívne črty Byvola. Vždy máme totiž na výber, ktorým smerom pôjdeme. 

Do 6. júna bude mesačným zvieracím vládcom drevený Had. Jeho vrodená múdrosť, ale pritom aj tajomnosť nám prináša zmiešané pocity, ktoré nás môžu zneistiť. Potom prevezme vládu mesiaca drevený Kôň. Jeho sklony k dobrodružstvu a nadšenie pre život sa snáď dostanú aj k ostatným a nám začne svitať na lepšie časy. Treba dúfať, ale aj nestáť na jednom mieste a čakať, kedy padnú pečené holuby rovno z neba…

Zdravie

Podľa čínskej medicíny je v júni najviac namáhané tenké črevo. V ňom prebieha trávenie a vstrebávanie sa skonzumovanej stravy. Už je aj vedecky dokázané, že trávenie vplýva nielen na imunitný systém človeka, ale aj na psychiku. Tenkému črevu preto veľmi škodí aj stres.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že ak sa najeme veľa ťažko stráviteľného jedla, telo sa oslabí. Nám sa chce vtedy aj počas dňa spať, alebo dokonca cítime bolesti brucha.

Prečo sa teda máme zbytočne ničiť a skracovať si život? Nadobudnite svoju istotu kvalitnejšieho života tým, že budete dodržiavať pravidlá zdravej výživy, správneho dýchania a primeraného športovania na čerstvom vzduchu. Začnite hneď dnes!

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: