Čínsky horoskop na jún - Koza

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Vzťahy sa pestujú neustále, to Kozy ovládajú pomerne dobre. Na čo si máte teraz dávať pozor, to je až prílišná starostlivosť o partnera, ale aj o dospievajúce i dospelé deti a členov rodiny. Pokiaľ máte väčšiu potrebu lásky, než vaši milovaní vydržte! Koncom mesiaca sa karta obráti. Dovtedy tvorte a venujte sa kvetom i zvieratkám.

Peniaze a práca

Vy neviete pracovať vo veľkom zhone, preto sa nehrňte do toho, na čo nemáte. Veď sa už dobre poznáte! Do víru a stresových udalostí uvoľnite tých, ktorí sú búrlivejší od narodenia. Práca v tíme vám však prospieva. Preto využite svoju jemnosť a aj schopnosť združiť kolektív. Možno vás napadne ísť spolu na chatu, no a tam si spoločne prebrať problémy na pracovisku. Pri pohári dobrého moku a možno i tanci to ide lepšie!

Zdravie

Keďže nám už začali miestami horúčavy, aj vám dobre padne, aby ste sa utíšili denne pod korunami stromov či niekde pri rieke. Vyhýbajte sa pobytu na poludňajšom Slnku. Inak hrozí úpal i horšie choroby vnútorných orgánov z prehriatia. Alkohol si dajte len občas, napríklad keď nebudete večer veľmi rozhorúčené milé Kozy.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: