Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Adrianalin

Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínsky horoskop na jún - Potkan

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Nesľubujte svojim milovaným toho veľa, ak viete, že to všetko nestihnete splniť. Zbytočne by ste sa hádali. Potkany rady zhromažďujú veci. V júni vám hrozí, že budete nakupovať pekné umelecké veci, šatstvo a kozmetiku do zásoby. Radšej sa pri nákupoch kroťte, aby ste mali vzťahy doma v poriadku. Pekné leto vám za to stojí!

Peniaze a práca

Netreba klesať na duchu, ale je tu niečo, na čo treba neustále dozerať! Nepríjemné aspekty, ktoré dlhodobejšie pôsobia na vaše znamenie, by vás mohli pripraviť o nejaké financie a dokonca i prácu. Môže sa vám prihodiť, že stroskotáte na neuvážených reakciách voči opozičným jedincom. Háčik je v tom, že možno práve oni rozhodujú o vašom postupe.

Zdravie

Niekedy si sami sebe protirečíme. Hlava hovorí niečo iné a telo si hudie tiež len to svoje. Zosúlaďte sa sami tak, aby ste boli spokojní na tele i duchu vy aj váš partner. Dajte si pozor na hrdlo a najmä hlasivky. Možno vám to bude aj smiešne, ale hrdlo a svaly na ňom, sa dobre udržuje vyplazovaním jazyka. Vyplazujte si ho však osamote, lebo sa môže niekto uraziť ak nepochopí, o čo vám ide.

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: