Veštica Wanda

Veštica Wanda
Akcia
kód 154
S láskou v srdci dokážeme zdolať skoro všetko.

Informácie o dostupnosti:

  • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Duchovné poradenstvo, zamestnanie, medziľudské vzťahy, budúcnosť, zdravie ľudí aj domácich miláčikov, blokády minulosti v rodinnom systéme
Špeciálne oblasti: Psychoanalýza snov, analýza povahy podľa dátumu narodenia, konštalačné systémy, čísla, ich živly a vplyv na jednotlivca
Veštecké techniky: Výklad cigánskych a anjelských kariet, práca s kyvadlom, numerológia, ročná a životná vibrácia čísel, intuícia
Znamenie: Panna
Prax: 26 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Sila kariet ma vždy fascinovala, ako vždy ukážu pravý význam danej situácie a aj jej príčinu. Karty ukážu pravdu, ale každý sa s ňou musí popasovať sám. Ale najkrajšie na tom je to, že vždy sa všetko deje vo všadeprítomnej láske.

Živly a vibrácie čísiel nás ovplyvńujú v každej oblasti nášho života. Aj keď máte pocit, že váš život nikam nevedie, nie je to tak. Vždy je pre vás pripravená cesta. Karty ju dokážu naznačiť, ale rozhodnutie je už na našej slobodnej vôli, ktorú má každý z nás. A anjeli s láskou im vlastnou nás jemne navedú na správnu cestu životom. Všetky tieto nástroje, ako sú cigánske karty, anjelské karty a čísla, ktoré nás sprevádzajú, nám spolu s láskou anjelov pomôžu nájsť tú správnu cestu.

Fascinujúca je pre mňa aj práca s kyvadlom, ako dokáže niekedy doklepnúť odpoveď na otázku.

Túto prácu robím od srdca a v hlbokej viere fungujúcej energie a jej neuveriteľný vplyv na nás samých. Veľmi rada by som hovorila krásne slová a len to dobré, ale nie vždy je to možné. Ale tak ako svieti slniečko, tak aj krásne a ľahko je vidno krása a všetko krásne. A tak ako je požehnaním letná búrka, tak je aj požehnaním trošku kotrmelcov, aby sme si uvedomili, že aj my musíme priložiť ruku k dielu, aby znovu mohlo vyjsť slniečko.

Čísla, karty, kyvadlo a aj anjeli sú tu pre vás, ale do akej miery ste ochotní na sebe zapracovať, je už len na vás. Nečakajte len tak na zázrak, na niečo, čo za vás niekto urobí. Veľakrát treba na sebe zapracovať. Preto sa nebojte požiadať o pomoc a spoločne nájdeme spôsob, akým smerom sa vydať. Ale aj o tom je slobodná vôľa, ktorú má každý z nás.

Pracujem iba s láskavou energiou, ktorá je všade vôkol nás.

Teším sa na vás.

Recenzie zákazníkov

  1. Veštica Wanda
    Vaše hodnotenie:
  2. Ellie - 16.1.2024

    Mila pani Wandička, ako som mala stastie na Karlicku, tak aj na vas. Ste úžasná a karty vam idu bezkonkurenčne. Vyskúšala som z monea viac ako dosť vestic, vy a Karla no1. Bez debaty. Vela stastia a teším sa opäť na vas!

  3. K.k. - 6.3.2023

    Pani Wanda, ďakujem za všetko! Je to úžasná pani a ma veľký dar! :-)