Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Čínský horoskop na prosinec - Koza

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Nuda vo vzťahu prináša odlúčenie. Preto si preventívne nachystajte bohatý spoločný program. Najlepšie pookrejete na nejakom koncerte, alebo aj veselohre v kine. Pokiaľ vás partner, alebo aj okolie v niečom skritizuje, prijmite to konštruktívne. Veď na každej kritike môže byť niečo pravdivé. Do 29. decembra vám však žiari šťastná hviezda v láske, na to nezabúdajte.

Peniaze a práca

V práci Kozy neznášajú stres, preto sa treba denne obrniť hneď ráno, aby ste nechytili zlé naladenie. Veci do práce si nachystajte večer pred spaním, aby ste v rannom zhone mali menej roboty. Finančne si asi celkom dobre stojíte, len netreba kupovať veci bez rozmyslu. Vtedy človek príde o dosť značnú sumu peňazí, ani nevie ako.

Zdravie

Umelecky nadané Kozy môžu použiť svoje schopnosti aj vtedy, ak sa necítia dobre na tele a hlavne na duši. Vygruntujte celý byt, poprestavujte nábytok. Zabudnete tým na svoje bolesti. Vyhýbajte sa prudkým pohybom a stresu, aby netrpela vaša citlivá slezina. V nej sa zhromažďujú aj staré krvinky, ktoré ona pomáha odviesť von z tela. Pokojná myseľ pomáha slezine a tým aj našej imunite.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: