Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínský horoskop na prosinec - Drak

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Od desiateho decembra to bude so vzťahmi nahnuté, ale vy to zvládnete. Minulý rok ste rozbehli niečo vo vzťahu, no a nedarilo sa vám? Ukázalo sa vám asi, kto je vo vašom okolí úprimný a kto falošný. Mohlo to byť aj na poli intímneho vzťahu. Je na čase to doriešiť, pokým neskončí tento rok. Tí, ktorí to zvládnu do Vianoc, budú spokojní.

Peniaze a práca

Tento rok ste nemali odpočinkový, ale vám to nevadilo, lebo ste skôr akčným znamením. Pasívnych Drakov je málo. Na výzvy, ktoré vás možno čakajú v decembri, sa treba pripraviť, aby ste sa ich ľahšie zhostili, lebo vy neradi prehrávate. Ako odhadnete kedy prídu? To sa síce nedá, ale pokiaľ budete systematicky plánovať vašu prácu, ak príde výzva, nezloží vás, lebo ostatné veci, ktoré ste čakali, zvládnete ľahko.

Zdravie

Draka len tak ľahko niečo neskolí. Opatrujte sa však čo sa týka srdca i vôbec všetkých orgánov v hrudi. Používajte prírodné prostriedky proti kašľu i chrípke. Nezabúdajte sa aj potešiť občas dobrým jedlom a nejakou dobrou vôňou. V tomto období vám dobrú službu urobia esenciálne oleje. Kupujte si však radšej menšie množstvo a kvalitu!

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: