Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na prosinec - Kůň

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vaše vrtošivé srdce potrebuje občas liečbu pokojom. Teda, pokiaľ ste voľní a hľadáte niekoho nového k vianočnému stolu, dajte si do poriadku najprv seba. Inak by ste si pritiahli nestáleho partnera, s ktorým by bola síce zábava, ale nie nadlho. Ale ako sa vraví: Kto chce kam, pomôžme mu tam! Je to na vás ako sa zariadite.

Peniaze a práca

Aj u Koňov hrozí v tomto období, že nezvládnu vždy vysoké pracovné nasadenie a občas vybuchnú. Následne na to zabudnú, ale citlivejší a svedomití kolegovia na nepríjemný incident tak ľahko nezabudnú. Na to treba myslieť. Inak Kone skoro vždy vyhrajú nad protivníkom, alebo sa dopredu vyhnú prekážke, ak zacítia veľké nebezpečenstvo. Na peniaze máte čuch, tie si viete pritiahnuť.

Zdravie

Fyzická aktivita je veľmi dobrým ventilom na stres a vyplaví prebytočnú energiu Koňa. Preto sa nevyhýbajte pohybu, ani počas nepriaznivého počasia. Pri adrenalínových športoch si chráňte tvár maskou. Citlivé zuby si ošetrujte kvalitnou bio zubnou pastou a hryzkajte denne jablká, ktoré vám prospievajú.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: