Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na prosinec - Kůň

Měsíční horoskop 2022

Vzťahy a krása

Prvé dve tretiny decembra sú pre vás síce náročné, ale v láske by sa vám mohlo po prvej dekáde dariť. tento rok ste vo vzťahoch zažili toho dosť a možno ste zažili i bolestné rozchody. Všetko zlé je na niečo dobré, preto nezúfajte a cválajte smelo dopredu. Opatrní buďte na šteklivé myšlienky, ktoré budete chcieť zrealizovať. Tí, ktorí sú zadaní by sa mali toho úplne vyvarovať.

Peniaze a práca

Váš rýchly intelekt vám zaručuje, že sa viete obracať v každej situácii. Treba si však dať pozor, aby ste neinvestovali peniaze do niečoho nepremysleného. V tom ste, prepáčte, niekedy majstri. Najprv konáte a potom rozmýšľate, čo nie je v práci i pri finančníctve vhodné. Inak vám hrozia nejaké straty. Držte sa svojej práce a pomáhajte druhým až vtedy, ak sa budete cítiť silní. Urobte si poriadky v práci, vytrieďte staré veci a vyhoďte ich.

Zdravie

V decembri vás môže trápiť respiračné ochorenie. Pokiaľ si dáte pozor na dostatok spánku a zdravú stravu, uzdravíte sa rýchlo. Inak budete musieť siahnuť po liečbe, ktorá sa môže pretiahnuť i do Vianoc. Preto hneď na začiatku choroby si dajte vitamíny a živú stravu, čiže zeleninu a ovocie v dostatočnom množstve.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: