Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Čínský horoskop na prosinec - Kohout

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Voľní Kohúti môžu teraz nájsť svoju lásku na potulkách v blízkom okolí. Nevyhýbajte sa ani stretnutiam v širšej rodine. Jeden nikdy nevie, kde ho čaká jeho šťastie. Zadaným prospeje výlet do hôr, kde si pripomeniete svoje zoznámenie. Kto nechce cestovať, ten si môže dať so svojou polovičkou nové rande! Nezabudnite sa pekne obliecť!

Peniaze a práca

Náročné obdobie v práci raz skončí, nebojte sa! Presnejšie pre Kohútov to bude práve tesne pred Vianocami, kedy si vydýchnu. Trieť biedu asi nebudú, veď sú dosť šporovliví, no a šéf im možno niečo aj pridá. Dodržujte nabehnutý systém, aby ste vydržali v plnej paráde. Urobte si radosť a kúpte si na pracovný stolík novú lampu alebo sošku kohúta, vášho zvieracieho spolupútnika.

Zdravie

Vaša aktívna myseľ je tak denne zamestnaná, že často vyhoríte. Cítite sa ako na hojdačke, preto skúste trochu poľaviť v neúnavnej práci, aby ste neskolabovali. Pokiaľ ste sa to ešte nenaučili, pozerajte na celý les, nielen na jeden strom. Tak to je aj s kritikou na vašu osobu. Naučte sa nebrať ju vážne, ale konštruktívne a s humorom.

Zobrazit horoskop na prosinec pro znamení: