Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na december - Kohút

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Prvá dekáda decembra je pre Kohútov náročná i v láske. Voľní by si mali nechať zoznamovanie až na neskoršie. Na bežné flirty asi teraz nebudete mať čas ani chuť, vy hľadáte niečo vážne. Potom sa karta v láske obráti. Môžete stretnúť niekoho pri nejakom rodinnom stretnutí, alebo v práci či na služobnej ceste. Zadaní by si mali vylepšovať svoje hniezdočko lásky.

Peniaze a práca

Naložili toho na vás veľa a vy už skoro nemáte vôbec svoj súkromný život. Preto by ste si mali lepšie zorganizovať prácu doma s tou vo firme. No ale Kohúti v zamestnaní nevedia povedať nie, lebo sú perfekcionalisti. V konečnom dôsledku majú aj radi slobodu, ktorú im finančná istota dáva. Zostane im vždy i na tú ich parádu…

Zdravie

Niečo vám leží v žalúdku a vy to neviete stráviť? Môže to nastať vo fyzickom tele, ale i v tom duchovnom. Zbavte sa starých nánosov v črevách zdravšou stravou. Po duchovnej stránke odpustite tým, ktorí vám ublížili. Čo sa stalo, už sa neodstane! Urobte si radosť niečím pekným, to vám vždy pomohlo k dobrému naladeniu. 

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: