Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na december - Kohút

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Voľní Kohúti môžu teraz nájsť svoju lásku na potulkách v blízkom okolí. Nevyhýbajte sa ani stretnutiam v širšej rodine. Jeden nikdy nevie, kde ho čaká jeho šťastie. Zadaným prospeje výlet do hôr, kde si pripomeniete svoje zoznámenie. Kto nechce cestovať, ten si môže dať so svojou polovičkou nové rande! Nezabudnite sa pekne obliecť!

Peniaze a práca

Náročné obdobie v práci raz skončí, nebojte sa! Presnejšie pre Kohútov to bude práve tesne pred Vianocami, kedy si vydýchnu. Trieť biedu asi nebudú, veď sú dosť šporovliví, no a šéf im možno niečo aj pridá. Dodržujte nabehnutý systém, aby ste vydržali v plnej paráde. Urobte si radosť a kúpte si na pracovný stolík novú lampu alebo sošku kohúta, vášho zvieracieho spolupútnika.

Zdravie

Vaša aktívna myseľ je tak denne zamestnaná, že často vyhoríte. Cítite sa ako na hojdačke, preto skúste trochu poľaviť v neúnavnej práci, aby ste neskolabovali. Pokiaľ ste sa to ešte nenaučili, pozerajte na celý les, nielen na jeden strom. Tak to je aj s kritikou na vašu osobu. Naučte sa nebrať ju vážne, ale konštruktívne a s humorom.

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: