Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínsky horoskop na december - Kohút

Mesačný horoskop 2022

Vzťahy a krása

Prvá dekáda decembra je pre Kohútov náročná i v láske. Voľní by si mali nechať zoznamovanie až na neskoršie. Na bežné flirty asi teraz nebudete mať čas ani chuť, vy hľadáte niečo vážne. Potom sa karta v láske obráti. Môžete stretnúť niekoho pri nejakom rodinnom stretnutí, alebo v práci či na služobnej ceste. Zadaní by si mali vylepšovať svoje hniezdočko lásky.

Peniaze a práca

Naložili toho na vás veľa a vy už skoro nemáte vôbec svoj súkromný život. Preto by ste si mali lepšie zorganizovať prácu doma s tou vo firme. No ale Kohúti v zamestnaní nevedia povedať nie, lebo sú perfekcionalisti. V konečnom dôsledku majú aj radi slobodu, ktorú im finančná istota dáva. Zostane im vždy i na tú ich parádu…

Zdravie

Niečo vám leží v žalúdku a vy to neviete stráviť? Môže to nastať vo fyzickom tele, ale i v tom duchovnom. Zbavte sa starých nánosov v črevách zdravšou stravou. Po duchovnej stránke odpustite tým, ktorí vám ublížili. Čo sa stalo, už sa neodstane! Urobte si radosť niečím pekným, to vám vždy pomohlo k dobrému naladeniu. 

Zobraziť horoskop na december pre znamenie: